DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alplion, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa Hangi eyalete gitmeyi planlıyorsunuz

chicago-houston-florida arasında gidip geliyorum

• ⭐⭐

@sadikcagan Newjersey çok büyük bir yer Tüklerin yoğun olduğu kısım için söyledikleriniz doğru ama ben Edgewater bölgesi için konuşuyorum , Türk sayısı çok çok düşük

• @hdemircanusa eğer öyleyse güzel.türklerin yoğun olduğu şehirlerde ing öğrenmek zor olabilir.

• @mirazbey Maalesef Covid deneysel sıvı şartı henüz kaldırılmadı ama kaldırılması bekleniyor...

• ⭐⭐

@sadikcagan Bu sizin sosyal çevrenize bağlı , Türkiye’de ki ihtiyar heyeti bilirsiniz sabahtan girer kıraathane ye akşama kadar ordan öğrendiği ile duyduğu ile yaşar , sonucunda kendisine hiç birşey katmadan yerinde sayar , Aynı durum Newjersey de Paterson da da öyle 60 yaşında amca geleli 27 yıl oldu, ama İngilizcem sıfır diyor , SEBEP ? Türkiye şartlarındaymış gibi yaşamaya devam ettikleri için , bi yer görelim gezelim bi müzeye uğrayalım tanışalım edelim yok , Tutturmuş hepsi Gurbetteyiz yeğenim diye aynı tas aynı hamam.

• ⭐⭐

@sadikcagan Öyle hocam , 22 yıldır Aile yakınım Amerika da , Şuan Edgewater da neredeyse hergün görüntülü konuşuyoruz bölgeyi ezberledim artık

• 2 haftadır aralıklı olarak 2023 mülakat deneyimi odasına bakıyorum ankarada mülakata giren bir kişi bile görmedim bu olay şaka mı kaç gündür kimse mülakat almadı mı ya da alanlar foruma üye değil mi acayip can sıkıcı durum

• Greencardın çıkmasına az bir zaman kaldı ds260 formu için herhangi bir belge veya (özellikle emin olmadığımdan dolayı soruyorum) pasaporta formu doldururken ihtiyaç varmı çünkü benim bildiğim bu sene ds260 formunu ne kadar erken doldurursak sıramız öne gelebiliyormuş.

• ⭐⭐

@cemyaman Artık sonlara yaklaşıldığı için buradan vize vermiyor Viyana var bi Şuan maillere dönü kabul eden oda durumu müsait olanlar için geçerli diğer kişilerin sonucu hüsran gücaslan bey bahsetmişti bu süreçten sonra durum Yokuşaşağı taşıyabilen taşısın diye taşıyabilenlerin bir çoğu vizesini aldı maalesef kalanlar için durum hüsran

• @ayvalik10 merhaba. Bunu ben de indirmek istedim ama Öğe kaldırıldı veya erişiminiz yok dedi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa ben her zaman söylüyorum eğer bize çıkmadıysa ALLAH üzülmeyelim diye çıkartmadı. Çünkü sistemi ve amerikayı bize ayarlıyorlar. Ondan bu sene çıkarsa ozaman çalışmalar bitmiş artık gelebilirsiniz diyecekler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@WhiteK şimdi resimleri çektim iniyor. Senin için başka siteye de yüklüyorum

1.jpg

2.jpg

3.jpg

• @ayvalik10 teşekkür ederim, telefondan denedim ben, akşam bilgisayardan bakayım bi, zahmet etmeyin tekrardan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tunahan-Tuna 3 defa açıkladık 4. kez senin içinde açıklayalım ilk kazanan ds 260 formu doldurduğu zaman ona soracaklar başka var mı kişi sende evet diceksin ozaman diğer kişiler için de numaranın yanına -1 diye eşin için daha sonra çocuklar için de -2 / -3 gibi ds 260 dolduracaksın.

• @ayvalik10 ![alt metni](F1BE00BB-FF83-4B6D-AF9D-38291BA70744.jpeg görsel url)

• cidden şaşırıyorum aynı soruları nasıl peş peşe soruyorlar şaka gibiyiz 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam forumu sondan başa doğru okuyorlar ondan.

• Bütün yeşil kart foruma selamlar. Sormak istediğim 2 soru var cevaplarına baktım ama bazı değişiklikler olmuş sanırım bu sene o yüzden sorma gereği duydum
    1- Benim pasaportum yok. Diyelim ki green card çıktı ve ds-260 formunu dolduruyorum. Forumda araştırdığıma göre şu an ingilizcesini hatırlamıyorum "diğer belgeler" tarzı bir seçeneği seçip mülakata çağrıldığımız zaman mail ile pasaport bilgilerimizi iletiyormuşuz ancak bu sene dosyalar amerikaya gitmeden türkiyedeki mülakat ile vize alacağımız için bu sistemin değişip değişmediğini araştırdım bulamadım. Hala aynı yöntemi mi kullanacağız?
    2- Yine DS-260 formunda - forumdaki videoyu izledim- doğum yeri kısmı var. Orada hem city hem de şehir için 2 farklı kutucuk var. Ben bursa doğumluyum, bu kutuların ikisine de bursa mı yazacağım? 2 defa şehir ismi yazmak biraz garip geldi o yüzden anlayamadım.
    Şimdiden teşekkürler

• @ayvalik10 abi okusalar bile bir iki sayfa geride bulur cevabı 🙂 yani okumuyorlar 🫠

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |