Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar. 2023 excel dosyasında ABD mülakat yeri olan kişilerde hareket yok. Bunun nedeni hakkında bilgisi olan var mıdır? Biz de Haziran ayında AOS için Amerika'ya gideceğiz ancak bu durum biraz kafamızı karıştırdı. ABD'de sürecin ilerleme ayları daha mı farklı? ya da farklı bir sebebi mi var bunun? Teşekkürler.

• Yasaklı

Merhaba arkadaşlar, 29.5 K kullanıcı var sitemizde. Sosyal medyayı, özellikle twitter ı etkin bir şekilde kullanırsak sesimizi daha etkili duyurabiliriz aslında. En azından bi açıklama yapmak zorunda bırakırız yetkilileri. Hatta haberlere bile çıkarız 🙂 Neden bu gücümüzü kullanmıyoruz? Örgütlü olarak bir tweet yağmuru başlatsak ne dersiniz? inanıyorum ki bir günde yüz bin paylaşıma ulaşabiliriz. Görüntüleme bunun daha fazlası olur. Ne dersiniz? En azından başlatılan kampanyayı desteklesek? Konuşmak çare olmuyor artık aksiyon alma zamanı bence.

• ⭐⭐

@makerdige Lutfen eger DV2023 adayiysaniz oncelikle surecinizi imzaniza tasiyin. Bu konu defalarca konusuldu, forumu daha detayli incelemenizi oneririm.

Kisaca soyle; kurallara gore oturum/vatandaslik varsa ve zaten formu (DS-260) buna gore doldurabilirsiniz ve yasal bulunma hakkiniz olan ve ikamet edilen ulke(lerde) mulakat bekleyebilirsiniz. Sunu belirtmeliyim ki artan bir sekilde herkes dosya tasimayi turistik bir talep gibi gormeye basladi saniyorum, bizim tercihlerimize gore olmuyor bu aksiyon, bu noktada bir guncelleme/hatirlatma yapmak isterim.
    Kosulsuz dosya tasimak sadece bir kac konsoloslugun ve nadiren onaylanan atipik bir durum, planlarinizi buna gore yapmaniz guvenli olmayacaktir. Bu konuda daha onceki ve guncelde paylasilan deneyimleri okumanizi oneriririm.

• Yasaklı

Destek lütfen...

• arkadaşlar US embassy twitter ve instagram postlarında her paylaşılan postun altına daha fazla mülakata ihtiyacımız olduğunu dile getirebiliriz. Bir nebze yararı olabilir

• şimdi aradıgımı bulamadım ama ılk adım ds 260 gondermek sonra numaramızın aktıf olduugu maılı beklemek aktıf olduktan sonra mail yolu ıle bır evrak gondermemız gerekıyor mu yoksa butun evraklarımızı gorusmede yanımızda mı goturucez baya yerı okudum ama bu konuda soru gormedım kaçırdıysamda kusura bakmayın teşekkurlker

• ⭐⭐⭐

@umutcetnkaya 2024de evrak talebinde bulunurlar mı bilemem ama DV23de evrak gönderimi yoktu mülakatta veriyordunuz evrakları

• @yener-elitaş, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Merhabalar Polonya konsolosluğunun yoğunluğu veya performansı hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Merhaba,
    Savediverstyvisa sitesinden WRW olarak aratabilirsiniz.

• Arkadaşlar iyi akşamlar 1 Dosya taşıma işini engeç nezaman yapmalıyız.2.sorum Saraybosna dan mülakat alan olduysa deneyimini paylasabilirmi?.Deneyimli arkadaşlar dosyamı saray bosnaya tasimamı tasiye edermisiniz.

• Telegram grubuna katılamadım. Formu yanlış mı doldurdum acaba?

• Geçersiz kullanıcı adım sebebiyle telegrama katılamadım sanırım. Bu problemi nasıl çözebilirim?

• ⭐⭐⭐

@volkan62 dosya transferi konusu ankaranın zorluk çıkardığı bir nokta değil. Taşıyacağınız konsolosluk kabul ettikten sonra dosyanızı ister ankarada gönderir. Yok bu dosya bende kalsın demez

• ⭐⭐⭐

@Yunus35 telegram kullanıcı adınızı doğru bir şekilde yazarak yeniden form doldurabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@Gül-Kazancioğlu eğer imkanınız var ise taşımayı düşünün DS260 submit iniz çok geç ve numaranız da göreceli yüksek.

• merhabalar case no: 10xxx lerde ve ds 260 formunu da 11 mayıs da gönderdim malum mülakatlar 7200 e kadar dağıtıldı arada 3 k sıra var ortalama sizce dosya taşıma işlemi düşünmeli miyim yoksa eylül e kadar 5 ay gibi bir süre var beklemek mi daha mantıklı @gucarslan @aslanamca @waterman deneyimli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler

• ⭐⭐

@negesaglam Yesil pasaportla Schengen bolgesinde 90 gun kalma hakkiniz var.

• ⭐⭐

@Gül-Kazancioğlu Saraybosna ile ilgili deneyimleri DV2022 mulakat deneyimlerinden okuyabilirsiniz.

• ⭐⭐

@negesaglam Eger DV2023 talihlisiyseniz lutfen surecinizi imzaniza tasiyin .
    Dosya tasimanin once konsolsoluk tarafindan kabul edilmis olmasi gerekir. Eger Schengen bolgesine tasirsaniz yesil pasaportla 90 gune kadar kalma hakkiniz var.

• ⭐⭐

@Yunus35 Yunus Bey, Telegram isminiz spesifik olmadigi icin bir cok hesap cikiyor, bana mesaj atabilirsiniz isminizi degistirip.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

162

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |