Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş zaten Massachusetts düşünüyordum artık emin oldum 😎😏

@ErdalK aman efenim mutluluk duydum 😉

• @umut-arda-adıgüzel heeheheheh 20 yıldır aynı şeyi diyorum

• Bence kendinizi çok kaptırmayın sonu çok büyük hayal kırıklığı ilk senelerde bende çok hayal kurardım sayısız video felan şimdi çok takmıyorum tabi gine hep aklımın bi köşesinde ama 5 senedir çıkmıyor eşimle beraber desek 10 basvuru çıkmayınca çıkmıyor 😁

• ⭐⭐⭐

@MrMuscle artık öylede böylede kaptırdık valla 😂 çıkmazsa çıkmasın yedek planlarımız var herkes bi yol çizmeye başladı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ömer-Faruk-Gültoprak üye olduğun aynı gün içinde böyle bir cümleyi yazman forumun kurallarından haberdar olmadığını gösterir. Bu forumun daha işleyişini içeriğin anlamadan bu forum dışında saçma sapan - yalan yanlış bilgileri alıp ta buraya gelip yazamazsın. Çünkü hiçbir dayanağın yok iken bu kadar kesin yazını ciddiye alıp kendi morallerini bozacak çok fazla insan var. Konuya hakim kişiler zaten güldüler o ayrı konuda. Lütfen yenisin hoş geldin ancak bir daha başka kişi yada forumlardan gruplardan bilgileri alıp buraya yazmamanı isteriz. Eğer bu forum içinde bu yazdığın yazıyı okuduysan o zaman o kişinin ismini yazarsın o kişiyi uyarırız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çocukların eğlenmesi başarılarını kutlamak için bayramda tatile çıktık maşallah forum çorbaya dönmüş trol hesaplar gelmiş - bu sayfa da sorulmayacak sorular havada uçuyor - yalan yanlış bilgiler.

• ⭐⭐

Gunler baya azalmis. En son girdigimde yuz kusur gun vardir.

• 2011 Yılından 2015 yılına kadar kendim,
    2015 den bu yıla kadar eşimle birlikte başvuruyorum ama daha kısmet olmadı. Ben umudumu kaybettim, artık alışkanlıktan başvuru yapıyorum. Hobi gibi birşey oldu. Özellikle ilk 5-6 yıl motivasyonum yüksekti. Sonra o heyecanı kaybettim. 14 Mayıs dan sonra bir ışık görürsem memlekette artık gitme fikrini tamamen ortadan kaldıracağım.

• Çekilişin açıklandığı her yıl forumda çökmeler meydana geliyordu. Başvuran sayısı ve forumdaki üye sayısı arttığına göre bu sefer foruma uzun süre erişim sağlayamayacağız 😂

• Arkadaşlar tam olarak anlamamış olabilirim ama sanırım çoğu kişi çekiliş sonuçları açıklanmadan önce pasaport ve DS-260 formunu mu dolduruyor? Mesela benim şuanda halihazırda bir pasaportum bulunmuyor eğer talihlilerden birisi olursam başvuru yapacağım geç kalmış olmam değil mi?

• @ardaktas, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar tam olarak anlamamış olabilirim ama sanırım çoğu kişi çekiliş sonuçları açıklanmadan önce pasaport ve DS-260 formunu mu dolduruyor? Mesela benim şuanda halihazırda bir pasaportum bulunmuyor eğer talihlilerden birisi olursam başvuru yapacağım geç kalmış olmam değil mi?

Hayır hocam, kazandıktan sonra dolduruyorsunuz. Pasaport şartı bu yıl kalktığından zaten pasaport başvurmak için gerekmiyor, kazanırsanız alırsınız.

• Herkesin heyecanı gün geçtikçe artıyor 🙂 umarım dileyen herkese çıkar (Lütfen hepimize çıksın çok amin )

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ardaktas ds260 6 mayıstan sonra 3-4 gün içinde açılıyor. Önceden doldurulan ds 260 benim boş halini paylaştığım ds260 hazır olarak taslak gibi kayıt ediliyor. Gerçek ds 260 açılınca vakit kaybetmeden taslaktan hemen gerçek ds260 forma kopya yapıştır yapacaklar. sıkıştırılmış dosya winrar ile açmalısın. İçinde boş ds260 ve nasıl dolduracağını anlatan video var.

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

• @ayvalik10 Teşekkür ederim

• @ayvalik10 merhaba bişey sorabilir miyim da 260 zamanı asıl talihli dışında eş ve çocuğun pasaportları olması şartmı

• @Simge-Kutlu ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş 👏🫶

• ⭐⭐

12 gün 2 saat kalmış. Aşırı aşırı heyecanlıyım 😃 Şu heyecanın verdiği hissiyat bile çok güzel. İnşallah o sayaç sıfırı gösterdiğinde hepimiz buraya gelip KAZANDIMM yazabiliriz 🙂 Yarışmacı arkadaşlara şimdiden başarılar 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mrfirat ds 260 doldururken sana soruyor sen evet yada hayır diyorsun

Country/Region of Origin: TURKEY

Document type: PASAPORT

pasaportun varsa sen pasaport numarasını yazacaksın. Yoksa altında other travel document yazısı kutucuğu işaretleyip ds 260 yüklücen. Daha sonra mülakat tarihi verildiği zaman KCC arayıp ds 260 formunu açtırıp buradaki other travel kutucuğunu kaldırıp gelen pasaport numarasını doldurup güncelleyeceksin.

• Normalde burada açıklanmaya yakın sayfa sayısı 900 küsürlerde olurdu.. her sene hadi bin sayfaya ulaşacak mıyız acaba diye düşünürdüm.. bu sene daha öncesinde 1156 sayfa oldu bile.. ilgi hakikaten bu sene fazla demek ki..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |