Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Furkan-Aydın haziranda başlayacak demiş mülakatlar, dediği gibi oldu, ancak daha da hızlandırılabilir diye ümitlenmelimiyiz acaba ?

• Arkadaslar merhabalar, CN 22K olduğundan dolayı dosyamı Ankara'dan herhangi bir yere taşımak istiyorum. Dosya durumuna baktığımda Current ve at NVC diye gözüküyor. Konsolosluklara mail attığım zaman beni KCC'ye yönlendiriyor ve bazı yerler ya ikamet istediklerini söylüyorlar ya da dolu olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca dosya taşıma işlemlerine KCC'nin baktığını söyleyip ret edenlerde var. Current olduğunda dosya taşıma işlemi yapamıyor muyuz? Yapabiliyorsak konsolosluklar mı ilgileniyor bu durumla yoksa KCC mi? Hangisine mail atmam daha dogru olur? Bir de dosya NVC'deyse konsolosluğa ne zaman gönderilmiş oluyor? 1 hafta sonra mı, 1 ay sonra mı yada hiç mi?

• @emirgenco Toplu mülakat OK
    Seneye devir kara kaplı kitapta yeri YOK

• ⭐⭐⭐

@buraak_saglam current olduğunuz için konsoloslukla iletişime geçeceksiniz. Konsolosluklar bu aşamaları bilmiyor olabiliyor biraz uğraşıp anlatmanız gerekicek

• @achillesoag teşekkürler 🙂

• Sayın moderatörlerim talihli formunu birkaç hafta önce göndermiştim,excel listesine giremedim, telegram gurubu için talepte bulunmamıştım o zaman, şimdi tekrar gönderdim, telegram kullanıcı ismimide ekledim, benide listeye ve guruba dahil ederseniz sevinirim, bir yanlış yaptıysam lütfen bildirin, teşekkürler.

• Az önce excel listesine baktım bugün yani 20.04.2023 te Viyana15 kişiye mülakat maili göndermiş, bundan kimse forumda bahsetmemiş yada ben görmedim, daha önce 60 kişi vardı galiba alan, 15 daha eklendi 75 oldu bunlar nerenin kotasını dolduruyor acaba Türkiye mi Avusturya mı

• ⭐⭐

@Necmi-Ayan-0 Excel listesine bilgileriniz girildi, bayram tatili sonrasi ilk is gununde de Telegram grubuna alinacaksiniz.

• ⭐⭐

@Necmi-Ayan-0 Mulakat dagitilma bilgisini excelden takip edebilirsiniz, forumda buna dair anlik paylasim olmuyor.

• ⭐⭐⭐

@Necmi-Ayan-0 türkiye kotasından işlem görülür. Çekilişi kazanan kişinin bilgileri kotaları etkiler

• @lumos Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@Necmi-Ayan-0 rica ederim.

• @Necmi-Ayan-0 yoğunlaşmanız gereken turkiye kotası değil. eu kotası tedirgin olmanız gereken onun dolması.

• @svsucr Yani diyorsunuz Avrupada bütün ülkeler kendi sınırları olan %7 ye geldiği zaman bize vize kalmayabilir, kaç ülke Avrupa kotası içinde acaba,14 ülke varsa yani her ülkeye %7 ayrılmışsa endişelenecek bişey yok ama, örneğin 20 ülke varsa %140 yapar toplam, o zaman ayvayı yedik çünkü yaklaşık 1500 vize kalmış görünüyor Avrupa kotasından

• @Necmi-Ayan-0 All current olunca şenliği izleyin.

• ⭐⭐

@Necmi-Ayan-0 EU bolgesinden her ulke %7'e gelirse zaten toplam 55.000 DV sinirini asar.

Demem o ki: kotaya bagli kaygi edicilik denklemi su sekilde; Dunya kotasi (y. 55K) > Bolge kotasi (EU y. 20K) > Ulke kotasi (bu dolamayacak kadar kalabalik).

• Sayın moderatorler, @Necmi-Ayan-0 'ın da yazdığı gibi ben de telegram gurubuna katılmak için talepte bulundum, telegram kullanıcı adımı da yazmış bulunmaktayım, beni de listeye ve guruba dahil edebilirseniz çok sevinirim, eksik bir bilgi görürseniz iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

• Yasaklı

Sayın Admin,
    Ben de ilgili formu doldurdum. Telegram grubuna dahil etmenizi rica ederim
    Saygılar,

• ⭐⭐

Formlarını eksiksiz doldurmuş olan tüm talihliler telegram grubuna eklenmiş olup excel listesinden kendi satırlarını kontrol edebilirler.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |