Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Atlantis00 bir süredir amerikaya geleceğimiz için elimizdeki kıyafet ve eşyaları dolap uygulamasından satıyordum. Özellikle ayakkabı kategorisi çok canlıydı. Bir çok insan fahiş fiyatlara sıfırını almak yerine oralardan iyi durumda olanları almayı tercih ediyor. Tabii ki ayakkabı biraz kişisel kullanım olarak düşündüğüm için ikinci el almayı tercih etmem diye düşünüyorum ama anlatmak istediğim düzgün kaliteli ayakkabılar o kadar pahalılaştı ki insanlar onu bile 2. El tercih ediyor artık maalesef. Yıkar giyerim diye düşünerek

• ⭐⭐

@Atlantis00 daha bugün avm de alışveriş için gezdim. Skechers lae 2000-3500 bandında. Nike,adidas puma vs 2500-4500 bandında. Yazlık ,klasik ,casual bakmadım ama 2000 tl den aşağı değildir diye tahmin ediyorum. Malesef fiyatlar saçma sapan bir hal aldı. Ben pahalı ucuz ayrımı yapamıyorum artık. Tekstilcilerle çalışıyoruz,adamların ünlü bir markaya kaça dikim yaptıklarını görüyoruz, sipariş fiyatını bir şekilde öğreniyoruz ,etiket fiyatını biliyoruz. Kazanan büyük firmalar genelde,fason üretim yapanlar ayakta kalıyorlar işletmeleri açık kalıyor,ekip dağılmıyor.

• o zaman ver coşkuyu tempo!!!!!

• @Atlantis00 greyder e bakın f/p ürünlere sahip

• @Emre-Kurtulmuş tesekkur ederim hocam 🙏

• 17 gün 16 Saat Kalmış..

Kanadaya gidip görmeyeceksem belkide hiç uğramayacağım noktalardan birisi..

the motor city

Gelsin detroit michigan..

IMG_3755.jpeg

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 cok hos goruntu

• ⭐⭐

@selamibasaran bu ne Boyle cok pahali ayni paraya usada alirsin o ayakkabilari tahminimce

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş haklisin tr cok kotu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onurito evet anlamsız olmuş mülakattan önce sağlık raporu aldığın tarihten itibaren 6 ay içinde ilk girişi yapıp sarı zarfı havalimanında teslim edip sisteme kayıt oldun. Ondan sonra giriş çıkış yapacaksın da green kart sana oturum izni yani amerika da kalıp para kazanıp harcaman için veriyorlar sen giriş çıkış yaparsan ve girişte sana neden böyle yapıyorsun dedikleri zaman ikna edici bir mazeret yoksa girişte green kart iptal edip hadi geri dön bakalım derler pandemi de göz yumdular ancak pandemi bitti sen hala giriş çıkış yaparak turist olacaksan green kart iptal edip turist vizesi ile gelirsin diye iptal etme hakları var. Havaalanı görevlisi hükümet gibidir herşeye yetkisi var

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İyi akşamlar herkese. @hadi-BE ya da bilgisi olan diğer arkadaşlar ayakkabı alacağım bütçe 1500 TL. Önerdiğiniz bir marka- model var mıdır acaba? Pek anlamıyorum ayakkabı konusunda. 🙂

Bir ayakkabı uzmanı olarak bu gönderiye beni etiketledigin icin teşekkürler. Valla şu an ayagimda bim ya da a101den 50 - 60 liraya aldigim ayakkabi var 😂

Saka maka, anladigim bir sey degil ama bu devirde Türkiye'de ve Avrupa/ Amerika da bulunan ayni markanin ayakkabilari arasinda kalite farkı olduğunu düşünüyorum. Sanki Türkiye'ye 2. Kaliteli gönderiliyor gibi 😕
    Gel gelelim dayanamayip 4 cift ayakkabi aldim. Valla pahalı mi ucuz mu onu da bilmiyorum. İstersen mesajlardan gorsel ve fiyat bilgisi geçerim.

(Serviste üşenmedim mesaj attim valla. Mesaj kutunu kontrol et 😁)

• ⭐⭐⭐

Günaydın forum ailesiiiiiiiii 🥰

Napipdurunuz bea?

🌞

FB_IMG_1681875620845.jpg

Neresi oldugunu unuttum. Californiada bir yer. 😁

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@hadi-BE günaydın can 🧹

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 ne tarafa doğru gülüyorduk bu açıklaması karşısında. Haziran ayına planladık dedikleri randevu umarım bu geçen gün dağıttıkları 50yi bulmayan randevu değildir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 bu haberi yapmışlar fakat amerika dış işleri bakanlığının haberi var mı böyle söylediklerinden klasik Türk ağzı ile yapılmış a haber niteliğinde bir haber olmuş

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş valla çok üzülüyorum 😞 sadece bunu söyleyebilirim

• ⭐⭐

@ayvalik10 ben elçiliğin basın danışmanına ulaşıcam bayram sonrası bakalım neler çıkacak off record tabi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 ciner medya yaparda haber doğan medya yapmaz mı yürü be kim tutar seni cereni de al yanına ekip tamam

• ⭐⭐

Bu olayların bu hükümetle %100 ilişkisi var taş koyuyolar yoksa biranda avrupa vizeleri bu vizelerin bu halle gelmesi falan mümkün değil hele seçimlerde bu hükümet yine iktidarda kalırsa seyreyle cümbüşü

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |