Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos Bilgilendirme için teşekkürler.

• Selamlar herkese, daha önce deneyimi olanlardan kısa bir bilgilendirme rica edebilir miyim? Yakın zamanda san francisco ya gideceğim ve schengenim olduğu için paris den uçmayı düşünüyorum en uygun ordan buldum. Avrupadan uçuşlarda dikkat etmem gereken hususlar var mıdır? Dönüş biletimi aynı firmadan almayacağım Thy direkt dönüş rezervasyon yapmayı düşünüyorum. Tecrübeli olanlar yazarsa sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-0 ABD vizeni varsa zaten schengen vizesine ihtiyacınız yok. Dikkat etmeniz gereken en büyük husus aktarmalı uçuş olacağı için 2-3 saat arası bir aktarma süresi bırakmanızı tavsiye ederim. Hem gecikmeden dolayı hem de havaalanındaki aktarma yerleri arasındaki mesafeden dolayı sıkıntı yaşamamanız için.

• @denizci10 Teşekkürler, aktarma olmayacak zaten ben bir gün önceden şehirde olacağım direk uçuş olacak ertesi gün.

• Merhaba, yakin zamanda yolculuk yapmis olanlar , covid konusunda guncel durum nedir paylasabilir misiniz? Test ya da asi karti gerekiyor mu? Her iki yon icin de soruyorum.

• Merhaba valizde bıçak götürebilir miyiz? Bagaja verilecek valizde olacak.

• @cleo resmi olarak aşı kartı gerekiyor ama soran yok.

• ⭐⭐⭐

@srhnkskn evet götürebilirsiniz aşağıya verdiğiniz sürece bir sorun yok

• @srhnkskn ben götürdüm bıçak bi sorun olmadı alt bagajda,

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Faydalı olabilir

ayni tarihler skyscanner da 200 dolar daha ucuz

• @charon tesekkur ederim.

• Selamlar,, yolculuk öncesi birçok soruma forumdan cevap ve yardımlar buldum, yolcuğum girişim sorunsuz geçti bu sayede tekrardan teşekkürler herkese.
    Delta havayolları(avrupa kısmını KLM yapıyor) ile Amsterdam aktarmalı San francisco’ya geldim.Tüm uçuşlar problemsiz ve konforlu idi Delta airways’i herkese tavsiye ederim özellikle indirim yakalarsanız hiç düşünmeyin derim. Amsterdam havalimanı ise aktarma vakitleri için gayet keyifli, 13 saat havalimanında zaman geçirdim yemekten bara, dinlenme koltuklarından masaja herşey mevcut. Otel de var aktarma bölgesinden çıkmadan ulaşabileceğiniz. Görevliler yardımcı ve problem çıkarmıyor. Abd vizesi dışında hiçbir şeye bakmadılar. Yalnızca amsterdamda uçaktan indiğimizde polisler koridorda ayaküstü sorular sordu; nereye yolculuk neden gidiyosunuz vb. San francisco uçuşu da konforlu ve sorunsuz oldu. Abd girişinde polis kontrolünde ise özellikle DÖNÜŞ biletimi görmek istedi ve inceledi. Covid ile aşı ile ilgili hiçbirşey sorulmadı tüm uçuşlar boyunca ancak bir form doldurttular amsterdamda covid ile ilgili inince alacaklar dendi ve kimse almadı.

• Selam arkadaşlar,

PEGASUS Kampanyası var.
    25 Ekim 2023 / 31 Mart 2024 tarihleri arası
    1 eur + vergiler ile yurtdışı uçuşlar var

Üye olup mobilden alabilirsiniz.

Duyuru yapmadıkları için hızlı davranın, yarın duyuru olduğunda kalmayacak.

Ben 4kişi saw - fra aldım 1.630₺

İyi geceler

• ⭐⭐

@charon Sen yinede gotur

• ⭐⭐

@srhnkskn evet

• ⭐⭐

@cleo test gerekmiyor asi karti gerekiyor ama Bakan yok

• Normal pasaportlu Türk vatandaşları için Mısır yaş farketmeksizin kapıda vize uygulaması başlattı. Kapıda vize ücreti $25 dolar, hayırlı olsun.

Starting from 15.04.23 Turkish citizens holding normal passports can obtain visa upon arrival at any of Egyptian airports .Regardless of their age.

Passengers holding Turkish passports and their origin Egyptian not included, they need embassy visa

Detaylar için⬇

• ⭐⭐

@beceke bu harika kampanya bence

• Merhaba arkadaşlar, yeşilkartım varken ABD den TR ye avrupa üzerinden uçarken transit vize almak zorunda mıyım acaba?

• ⭐⭐

@carefreething Merhaba, gerek yok transit vizeye (Norvec haric). Basligi okumunaz guzel olur, tavsiye edilir. Iyi yolculuklar.

Benzer Başlıklar

• 9
  • 333
  • 36
  • 38
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |