Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• eb3'te consular processing yerine AOS yapmak daha kısa sürüyor diye biliyorum

• @charon evet öyleymiş sanırım ama AOS yapmak için de eger B1/B2 vizesiyle ABD ye giriş yaptıysanız, yasal kalış süresi olan 6 aylık süreyi aşmanız gerekecek. Çünkü, işveren sponsorlu green card’larda recruitment ve Perm sürecleri en az 1 yıl gibi bir zaman alıyor. Bu süreçlerden sonra AOS yapabiliyorsunuz.

• @dpdemir dogru lakin bu süreçleri abd dışında geçirip daha sonra aos için gitmek daha mantıklı.
    elçilikten randevu bekleyene kadar ohooo

• @dpdemir Eb2 diye biliyorum dostum

• @Mustafa-Kemal-Atay-0 bu grupta yazan, randevu bekleyen iki kişi vardı. Biri Nisan 2021, biri Haziran 2021. Haziran 2021 olan EW. Ben onlardan bahsettiğinizi düşündüm. Değilse, Pardon. İnşallah en kısa zamanda gelir mülakatı.

• @charon evet haklısınız.

• Bu şekilde beklemek gerçekten çok can sıkıcı. Belli bir tarih aralığı da vermiyorlar ki ona göre kendimizi ayarlayalım. Bir arkadaşım bu hafta turist vizesi için Ankara büyükelçiliğindeydi ve göçmen vizesi görüşmelerindeki herkesin yabancı olduğu söyledi. Bu zaten bilinen bir şeydi. Durum değişmemiş anlaşılan.

• Merhaba, bu sabah mulakat mailimiz geldi. 25 Mayis interview tarihimiz. Mulakat bekleyen arkadaslari bilgilendirmek istedim. Tam 19 ay sonra mulakat maili aldik.

• @dpdemir Gözünüz aydın. Uzun süredir gerçekten hiç haber çıkmamıştı. Tekrar ilerleme olduğunu duymak sevindirici.

• @kelle cok tesekkurler

• @dpdemir Bilgilendirme için çok teşekkürler. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, umarım sıkıntısız geçer mülakat süreciniz. Sizinki hangi kategoriydi?

• @veli guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler 🙏🏻
    EB3 kategorisindeyiz.

• 20 martta mülakatımızı gerçekleştirdik detayları vermek istiyorum randevumuz 9.15teydi biz 8.45te konsolosluğun önündeydik çok fazla sıra vardı içeri girmemiz ve sıra numaramızı almamız 9.10u buldu 10.30 gibi sıra numaramız yandı ve evraklarımızı teslim ettik gelen mailde ne varsa o kadarını istiyorlar mülakatımız ancak 12.15te gerçekleşti konsolosluğa gelişimizinden 3 saat 30 dakika sonra mülakat için geldik önce parmak izi verdik ve yemin ettik işi nerden bulduğum nerede yaşadığım diplomam olup olmadığı ne iş yaptığım yıllık maaşım bilinen klasik soruları sordular işle ilgili ve ds260la ilgili basit sorular daha sonra güvenlik için kontrol edeceğini ve pttden pasaportlarımızı alabileceğimizi söylediler sitede kontrol ettiğimde 4.güne kadar ready olarak kaldı 4.gün ap olduğunu gördüm 5.gün ise issued olarak güncellendi bu süreçte destek oldukları için sizlere çok teşekkür ederim @gucarslan @sinobjk @Liv11 @Şener

• @Mustafa-Kemal-Atay-0, içinde söyledi: Employment Based - mulakat randevu tarihleri - gerceklesenler ve tahminler

20 martta mülakatımızı gerçekleştirdik detayları vermek istiyorum randevumuz 9.15teydi biz 8.45te konsolosluğun önündeydik çok fazla sıra vardı içeri girmemiz ve sıra numaramızı almamız 9.10u buldu 10.30 gibi sıra numaramız yandı ve evraklarımızı teslim ettik gelen mailde ne varsa o kadarını istiyorlar mülakatımız ancak 12.15te gerçekleşti konsolosluğa gelişimizinden 3 saat 30 dakika sonra mülakat için geldik önce parmak izi verdik ve yemin ettik işi nerden bulduğum nerede yaşadığım diplomam olup olmadığı ne iş yaptığım yıllık maaşım bilinen klasik soruları sordular işle ilgili ve ds260la ilgili basit sorular daha sonra güvenlik için kontrol edeceğini ve pttden pasaportlarımızı alabileceğimizi söylediler sitede kontrol ettiğimde 4.güne kadar ready olarak kaldı 4.gün ap olduğunu gördüm 5.gün ise issued olarak güncellendi bu süreçte destek oldukları için sizlere çok teşekkür ederim @gucarslan @sinobjk @Liv11

Hocam tebrik ediyorum, yeni hayatınızda bol şans 😉

• @Şener çok teşekkür ederim inşallah siz de en kısa zamanda randevunuzu alırsınız

• @Mustafa-Kemal-Atay-0 Tebrik ederim. Adiniza cok sevindim, darisi basimiza.

Ne zamandir bekliyordunuz, ne zaman DQ oldunuz? Paylasirsaniz sevinirim. Islerin hizlanmis ilmasini umuyorum.

• @dil dostum bizim özel durumumuz vardı depremzedeyiz o yüzden öncelik verildi

• DQ 11.07.2022 randevu nezaman gerceklesir bilgi verebilirmisiniz?
    son vakada 660 gun gibi bir bekleme suresinden sonra randevu tarihi gelmis?

• @Mustafa-Kemal-Atay-0 Adınıza çok sevindim, hayırlı olsun. Gelen mailde hangi evrakları istediklerini yazabilir misiniz rica etsem?

• @H-Ozdemir kategoriniz neydi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |