Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Selly yok yok karman çorman olmadı ben anladım... aslında eli iş tutan benim ama zaten iş yapacağım sektörde vize almaya daha doğrusu başvurmayı düşünüyoruz... ona da bir iş buluruz herhalde çünkü öyle gidilince herkesin katkısına ihtiyaç var...
    burada başvurudan önce evlenmek ve benim o soyisimli vize işlemlerine başlamam daha mantıklı gibi çünkü sonrasında biraz karışabilir işler uzar uzar neme lazım olacak işi uzatmayalım... teşekkür ederim daha detaylı bilgiler alırız herhalde teşekkürler tekrar 🙂

• ⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu mesajı bir gün yazabilmeyi çok istiyordum ama bu kadar mutluluk vereceğini inanın bilmiyordum ☺️ Miamiden sizlere günaydın bize iyi geceler diliyorum arkadaşlar🤩🙏🏻
    Bir kaç saat önce sıkıntısız giriş yaptık arkadaşlar çok mutluyum, umarım bu duyguyu isteyen herkes yaşar özellikle de forumdaşlarım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Efenim hayırlı olsun. darısı bizlerin başına 🙂 TR server'ından sıkıldık, bunaldık............... USA server'ı en kısa zamanda bizlere de nasip olsun 🙂 müsait olduğunuzda miami fotoğrafları bekleriz 😃

• ⭐⭐

@dytmelek hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz... 🙂

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu mesajı bir gün yazabilmeyi çok istiyordum ama bu kadar mutluluk vereceğini inanın bilmiyordum ☺️ Miamiden sizlere günaydın bize iyi geceler diliyorum arkadaşlar🤩🙏🏻
    Bir kaç saat önce sıkıntısız giriş yaptık arkadaşlar çok mutluyum, umarım bu duyguyu isteyen herkes yaşar özellikle de forumdaşlarım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

yaaa çok çok sevindimmmm 🤗 🤗 🤗 hayırlı uğurlu olsun , herşey gönlünüzden geçtiğinden daha güzel olsun en kısa zamanda Amerika 'da tüm forumdaş grubu olarak buluşmak dileğiyle 🤲🏼 🤗 detayları en kısa zamanda bekliyoruz 😁

• ⭐⭐

@berolika hayırlı olsun çok yakışmış maşallah 🙂

• ⭐⭐

bu sene bir yıldız alanlar çoğunlukta gibi geldi demek herkes ülkeden ne kadar sıkıldıysa forum başka bir dünya ve burada sanki amerikaya bir adım. daha yakın gibi ya herkes herkes aynı amaç için bir yerde falan ondan mıdır nedir suanda içinde bulunduğumuz dünyadan sıyrılıp burada olmak gidenler olduğunu görmek hayallerin gerçek olabildiğini görmek insanlara iyi geliyor bir nebze bence o yüzden yıldızlarca diyorum 🙂 ⭐

• ⭐⭐

@dytmelek bana da bir kere herseyden önce bir sürü gerçek adını bile bilmediğim dostum oldu 🙂 amaçlar aynı olunca hep aynı dil konuşuluyor evde eşimiz ailemiz dostumuz bizi anlamazken biz birbirimizi hep anladık burada 🙂

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bu sene bir yıldız alanlar çoğunlukta gibi geldi demek herkes ülkeden ne kadar sıkıldıysa forum başka bir dünya ve burada sanki amerikaya bir adım. daha yakın gibi ya herkes herkes aynı amaç için bir yerde falan ondan mıdır nedir suanda içinde bulunduğumuz dünyadan sıyrılıp burada olmak gidenler olduğunu görmek hayallerin gerçek olabildiğini görmek insanlara iyi geliyor bir nebze bence o yüzden yıldızlarca diyorum 🙂 ⭐

Teşekkür ederim 🤭 Amerika'nın yıldızları olarak görüyorum ben bu yıldızları ⭐ 🇺🇸

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly yok yok karman çorman olmadı ben anladım... aslında eli iş tutan benim ama zaten iş yapacağım sektörde vize almaya daha doğrusu başvurmayı düşünüyoruz... ona da bir iş buluruz herhalde çünkü öyle gidilince herkesin katkısına ihtiyaç var...
    burada başvurudan önce evlenmek ve benim o soyisimli vize işlemlerine başlamam daha mantıklı gibi çünkü sonrasında biraz karışabilir işler uzar uzar neme lazım olacak işi uzatmayalım... teşekkür ederim daha detaylı bilgiler alırız herhalde teşekkürler tekrar 🙂

evet özellikle ilk zamanlar her destek çok önemli olacaktır 🙂 hayırlısı olsun şimdiden , gönlünce olsun herşey 🤲🏻 🙂 evet detaylı bilen arkadaşlar görünce yazar ☺

• ⭐⭐

@berolika evvveeettt öyle düşünelim hepsi bizim olsun inşallah 🙂

Yeni yaşamınız da mutluluklar 🙏 adınıza çok sevindim. Daha güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙂

• @diablo_ercan amiin isteyen herkesin gelmesi dileğiyle 🙏🏻 Çok güzel videolar çektim ama fotoyu gündüz çeker atarım 👍🏻

• @Selly çok teşekkür ederim 🤩 kesinlikle Houston mangal partisi gecikmeden yapılır inşallah 🙏🏻 detaylar biriktikçe yazacağım ama şimdilik söyleyeceğim girişte turist vizesi ile sorun yaşamaktan çekinen varsa Miamiyi tavsiye ederim inanılmaz kolay oldu👍🏻

• @berolika hayırlı olsun çok yakışmış 😍

• @debbieLA77 3. Yıldızı ABD den alacağım şans getirsin bana da🙏🏻 50 gün sonra greencard çıksa bizlere yıldız patlamaları yaşarız eminim 🎉

• @Rüştü-Gürbüz çok teşekkür ederim ☺️ umarım siz de sorunsuzca alırsınız vizenizi 🙏🏻

@Selly çok teşekkür ederim 🤩 kesinlikle Houston mangal partisi gecikmeden yapılır inşallah 🙏🏻 detaylar biriktikçe yazacağım ama şimdilik söyleyeceğim girişte turist vizesi ile sorun yaşamaktan çekinen varsa Miamiyi tavsiye ederim inanılmaz kolay oldu👍🏻

süper kolay olmasına çok sevindim çünkü o endişe başlı başına bir kalp krizi sebebi 😃 Amin Amin en kısa sürede mangal partisi gerçekleşmeli 🤗 🤗 sabırsızlıkla bekliyoruz yazıları☺

ne güzel sağlıklı sıhatlı yeni bir hayat sizin olsun 🙂 yeni hayatınızda bol bol bol şans sizinle olsun başarılar 🙂 inşallah sıradakiler bizler oluruz 🙏 🙂

• @yenihayaletadam çok teşekkür ederim ve yürekten amin diyorum umarım hepinizden böyle güzel haberler alırız 🙏🏻

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ay bir baktım yıldızım gelmiş hemen ekledim nasıl yakışmış mı :))

@berolika uğur getirsiiin 🕊🗽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |