Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika hastalık ayrı, çok geçmiş olsun 😊

Çok teşekkür ederim sağ olun 🙂 🙂

• Günaydınlaaar 🤘🏼

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar bir şey sorucam yine bi yerlerde tam nokta atışı biri bilgi bulamadığım için buradan soruyorum evet uzun uzun bilgiler ve deneyimler var bu sitede okuyorum çok da hoşuma gidiyor bilgilenmek değişik deneyimler ve sonuçları fikir veriyor çokta iyi oluyor aynı durumla karşılaşma durumunda neler yapılacağı kazınıyor akıllara... neyse ama dediğim gibi nokta atışı bir bilgi bulamadım... ben bir arkadaşımla ortak olarak bir yer açmaya karar versem ve bunu yatırım vizesi olarak başvuruyla taçlandırsak ve diyelim onaylandı biz mekanımızı açıyoruz... buraya kadar ki süreç nasıl ilerliyor... iki ortak olarak gidildiğinde yatırımcı vizesi oluyor bu, daha sonra bu şirketin açık kalması ve iş yapması sonucunda sanırım green kartlı olabiliyormuş yatırımcılar... bu doğru mu ? bir de ben ortağım şirkete suanda evli değilim ama müstakbel bir eşim var evlendim diyelim o nasıl geliyor... süreç içerisinde yada öncesinde evlendiğim durumda eşimi nasıl götürüyorum eşim ortak mı olsa daha iyi isim olarak şirkette yoksa ben ortaksam eşimin orada çalışma izni falan oluyor mu ? bilen beni özetle tam bu soruların cevaplandığı bölgeye fırlatsın... aslında iki soru birincisi green karta nasıl kavuşuruz yatırımcı vizesi ile şartları ikincisi evlendim eşim çalışma izni vs olur mu orada onu da mı ortak yapalım en fazla kaç ortak oluyor o da var tabi... böyle 100 kişiyi de götürmeye kalkan olabilir.... en fazla 3 tür herhalde:))))

Günaydın tek bildiğim kısıma bildiğim kadar cevap vereyim arkadaşlardan bilenler düzeltirler tamamını. Eş için yatırımcı vizesi almana gerek yok. Tabi eşi sonradan getirince şartlar izlenmesi gereken yollar neler bilmiyorum. Yatırımcı vizesine sahip kişi başka işte çalışamıyor ama eşine çalışma izni oturum izni verildiği için eş istediği yerde gidip çalışabiliyor. Hatta bu yüzden genelde kimin başka sektörde iş bulma imkanı varsa ya da kadın eş çalışmayacak ise ona göre ayarlıyor eşler yatırımcı vizesi başvurusunda bulunacak aile ferdini. biraz karman çorman oldu anlatamadım sanırım 😁

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydınlar efenim günümüz güzel geçsin

50aa8661-2edc-4404-b6b8-44892aeb0825.jpg

Günaydın 🤗 bu da benden olsun

e06645a1-7d43-4180-830c-f9f7c7f4c854-image.png

• Ay bir baktım yıldızım gelmiş hemen ekledim nasıl yakışmış mı :))

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy neden o kadar erken kalktın dizi aşkına mı?

Yook ben alışkınım hep 5buçuk 6dedin mi uyanırım, fazla uyumam, hem eşime de kahvaltı hazırlayıp, uğurluyorum,

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika arkadaşlar burayı boşlamıyoruz bakın benim için hava hoş ben anlatır geçerim alırım maaşımı 😂😂😂

😅 Alemsin ya

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ay bir baktım yıldızım gelmiş hemen ekledim nasıl yakışmış mı :))

çok yakışmış kalanları 6 Mayıs ta iliştiriyoruz 😁

• ⭐⭐

50ye son 8

• ⭐⭐

@debbieLA77 hepimiz gideceğimiz yerleri görelim. böyle yerler de varmış diyelim 😃

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ay bir baktım yıldızım gelmiş hemen ekledim nasıl yakışmış mı :))

çok yakışmış kalanları 6 Mayıs ta iliştiriyoruz 😁

Evet evet inşallaaahhh 😁 😁

• ⭐⭐⭐

Bu mesajı bir gün yazabilmeyi çok istiyordum ama bu kadar mutluluk vereceğini inanın bilmiyordum ☺️ Miamiden sizlere günaydın bize iyi geceler diliyorum arkadaşlar🤩🙏🏻
    Bir kaç saat önce sıkıntısız giriş yaptık arkadaşlar çok mutluyum, umarım bu duyguyu isteyen herkes yaşar özellikle de forumdaşlarım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐

@diablo_ercan ay biran önce gidelim artık benim çok bi takatim kalmadı diyebiliriz

• ⭐⭐

@dytmelek süpersiniz sağlıkla sıhhatle huzurla ve mutlulukla yeni hayatınıza biran önce en hayırlı başlangıcı yapın inşallah 🙂

• ⭐⭐

@dytmelek ilk kutlayanda ben oldummm ohhh ohh demek ki sizden sonra ilk Miami mesajı atma sırası bende ... orada mı kalacaksınız hep... eğer öyleyse mutlaka görüşürüz:)

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 amin inşallah çok çok teşekkür ederim ☺

• ⭐⭐

@dytmelek herşey gönlünüzce olsun bizi hep bilgilendirin... ne yaptınız ne ettiniz... merak ederiz...

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 ay hadi inşallah 😍 Florida listemizde burada bir kaç şehir daha gezip 3 eyalete daha gidip en son neresi aklımıza yatarsa oradan devam edeceğiz. Bir kaç hafta sonra netleşir durum 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 tabiki buranın bana kazandırdıkları o kadar çok ki yazmaya mutlaka devam edeceğim👍🏻🙋🏻♀

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu mesajı bir gün yazabilmeyi çok istiyordum ama bu kadar mutluluk vereceğini inanın bilmiyordum ☺️ Miamiden sizlere günaydın bize iyi geceler diliyorum arkadaşlar🤩🙏🏻
    Bir kaç saat önce sıkıntısız giriş yaptık arkadaşlar çok mutluyum, umarım bu duyguyu isteyen herkes yaşar özellikle de forumdaşlarım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Türkiye'den Miami'ye good night hayırlı uğurlu olsun inşallah sağ salim varmanıza çok sevindim 😊 Güzel dileklerinize de kocaman bir amin 🙏🏻 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |