Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çok yanlış politika izleniyor ABD tarafından çok. Sözde en demokratik onlar ama gel görki Green Card için saçma sapan politikaları var. 2 Afrikalı için pasaport şartının kaldırılması, belli bir başvuru ücreti getirilmemesi gibi bir çok konu var. Türkiyedeki boş başvuranları ve hak işgal edenleri bildikleri halde tepki yok. Ayrıca şuan work and traveldan tut camp americasına kadar ne italyada ne türkiyede randevu açmıyor. Türklerle oyun oynamaya devam. İngiltere vatandaşına aynı muameleyi yapsında görelim.

Dünyadaki bütün ülkeler biz Türklerin Türkiye’den kaçmak istediğinin farkında. Haliyle almıyorlar 🙂 Turist vizesi almak ne kadar zorlaşmış yurt dışı gruplarında herkes şikayetçi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@bostonlı merhabalar bizim mülakatımız 24 mart tarihinde şu anlık beklemedeyiz

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@bostonlı merhabalar bizim mülakatımız 24 mart tarihinde şu anlık beklemedeyiz

Yolunuz açık olsun inşallah bir an önce alır da kendinizi kurtarabilirsiniz iyi şanslar dilerim mülakatta.

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bitmiyor arkadaşlar bitmiyor bir sarsıntıyla yine normallesmeye gidiyoruz derken her sey yine eskiye sardi İskenderun mahvolmustu, defne ve civarı da aynı hale geldi. Yine sokaklardayiz rabbim akıbetimizi hayır eylesin 😞

çok çok geçmiş olsun 😞 😞 😞

• ⭐⭐⭐

@Chromium teşekkürler, darısı sizlere 🙏

• ⭐⭐ Yasaklı

Subat sonu itibariyle hangi casenumbere kadar Green leri verildi ki tasalanıyosunuz

• ⭐⭐

@Chromium zaten bu 2018 sonu 2019 başı herşey kabusa döndü... hayatımız giderek zorlaşıyor benim uykularım falan kaçıyor inanın artık...ama türkler yani bazıları yüzünden bu muameleyi görüyoruz... mal mal meksikadan kaçanlar oradan buradan yasal olmayan yollardan ülkeye girenler yüzünden böyle... onların cahillliği bizim hayatımızı etkiliyor...amerikanın kuralları evet sert saçma olabilir ama bu sene olanlar birazda bu gerçek ilticacılar yüzünden... mülakat gecikmelerinde ve azalmasında bile oradaki görüşmelerin tıkanmasının sebebi bu olabilir sonuçta amerikadaki kcc bütün mültecilere bakan bir kurum... arkadaşımla tartışırken bunun farkına vardık... oradaki görüşmelerin tıkanması yoğunlaşması... ilticalar sizin buradaki mulakatlarınızı tıkayabiliyor bilginize... dolaylı yoldan etkililer buradaki herkesi... burdan bu gerzeklerin videolarını paylaşmayın o yüzden... eğitim şart ne güzel söyledi prof .valla ''senin cahilliğin benim hayatımı etkiliyor''her yerde durum aynı... o yüzden bu şekilde ülkeye giren ve bunu videolarda paylaşanları yuhalamanız lazım şak şak yapacağınıza... bu forumda da bir çok kişi ''vay be ne zorluklar çekmişler, yazık ailelerinden ayrı kalmışlar ne zorluklara katlanmışlar onlara da hak vermek lazım'' falan diyolar ben hiç acımıyorum beter olsunlar çünkü bu vize işlemlerinin uzaması, saçma sapan denetimlerin çoğalması hep onların yaptığı bu cahil hareketlerin sonuçları... eğer amerika da falan gidip te o şekil ülkeye girmiş birini görürsem türklerden; ya kafa atarım yada bir şekilde olay çıkartır gözaltına alınması için plan yaparım, onlar zaten orada hep mimliler ve gözler hep üstünde amerika sevmez öyle kurallar uymayanı, medeni ülkedir güzel yaşıyormuşlar gibi görünebilirler ama hiç bir olayda sıra onlarda değildir ilk... çünkü onlar o ülkede sığınmacılar ''iltica'' hep onların o kartlarında yazacak bir kelime, bu bile iğrenç bence... savaş olmadan taciz olmadan kan davası olmadan bu iltica olayı ''aç kaldık'' diye ülkeye girilmesi kabul edilemez... o damgayı bir kere yiyorsun ve hep öylesin... bulduğun işlerin niteliği bile uzun yılllar hatta her zaman iğrenç olur, süper vasıfsız olur...bürokratik hiçbir işiniz yolunda gitmez, uzun sözün kısası bu tür insalara alkış tutmayalım... bunlar pasaportların devre dışı bırakılmasından yada katılım ücreti alınmamasından daha vahim bir durumdur inanın... buarada ''ekşi sözlük kapanmış'' olayı yeni İleti mi? artık okuduklarımı da algılamakta zorlanıyorum sanırım... çok sıkıntılı bir durum içindeyiz öyleyse... bu nasıl bir şey ya? nasıl bir lke olduk yine... bunlar istemdikleri duymak istemedikleri herşey böyle önlemler larak 3 maymunu mu oynayacaklar anlamadım ki 😞

• @daydreamer
    Merhaba ,

Durum şu şekilde ''
    Başvurunuz basım öncesi kontrol aşamasındadır. ''
    Başvuru tarihimde gözükmüyor artık.

• @AstamRua, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@daydreamer
    Merhaba ,

Durum şu şekilde ''
    Başvurunuz basım öncesi kontrol aşamasındadır. ''
    Başvuru tarihimde gözükmüyor artık.

Twiter dan gönderinin altına şikayetinizi dile getirin 199 arayın durumu dile getirin ama en etkilisi twiter ben bu yolları izlemiştim 1 haftada basıldı gönderildi

• ⭐⭐⭐

Günaydın umutlu bekleyişin neferleri

• ⭐⭐

Günaydınlar efenim
    915b0d3f-d459-40e7-aa08-20d89f658a4f.jpg

• Günaydınlar son 73 :))

• @Selly çok teşekkür ederim çok sağolun

• @berolika günaydınlar bu kadar sorun stresin üzerine her gün aklıma green card çıkmış gibi beynimle oyun oyun oynuyorum 🙂

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika günaydınlar bu kadar sorun stresin üzerine her gün aklıma green card çıkmış gibi beynimle oyun oyun oynuyorum 🙂

Hepimiz öyleyiz inanarak başaracağız inşallah :)) düşük case number ile çıkmış olduğunu düşünmeyi ihmal etmeyin ama 😃

• @berolika iyi hatırlattınız bundan sonra onuda ekleyeyim 😄

• @Emre-Kurtulmuş hayırlı olsun çok sevindim böyle gidecek olanları görünce mutlu oluyorum.

• ⭐⭐⭐

@berolika evet spesifik noktaları belirtmekte fayda var, yurtdışı görevi isteyen arkadaşın IRAK a atanması gibi olmasın 😃

• @tolgasatir dimi detaylı olarak kendimize z raporu vermekte fayda var. Bazı şeyler afaki kalıyor yoksa @berolika iyi hatırlattı 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

40

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |