DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 ya o ayrı bir olay tabi ama millet orda canının derdindeyken enkaz başında gelip bunu söylemek ne kadar gerekli

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 valla ben o kadar anlamıyorum, şuan tek hissem var o da altına baglı ama tek bildiğim işlemlerin iptal edilmesini talep ediyorlar şuan bakalım SPK neye karar verecek

• ⭐⭐

@tolgasatir ya zaten enkaz başında olamaması gereken şey çok olması gereken yok maalesef onu gördük

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şimdi tayyip açıklama yapıyor. Kurduğu cümleye bakar mısın. Eğer vatandaşımız çadırlardan memnun olmazlarsa antalya alanya otellerine gidebilirler diyor. Havaalanı yollar sıkıntılar çözülmüş artık rahatız yarın çok daha rahat olacakmışız. Bana ağzınızı bozmayın videoda konuşan kişiye bozun

depremden kurtulanlar için biçtiği miktar 10.000 TL

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

şimdi tayyip açıklama yapıyor. Kurduğu cümleye bakar mısın. Eğer vatandaşımız çadırlardan memnun olmazlarsa antalya alanya otellerine gidebilirler diyor. Havaalanı yollar sıkıntılar çözülmüş artık rahatız yarın çok daha rahat olacakmışız. Bana ağzınızı bozmayın videoda konuşan kişiye bozun

@ayvalik10 Ya oteller bu insanlari ne kadar misafir edebilicek kaç hafta kac ay. Bu şehirler
    ne kadar zamanda kalkabilicek ayaga. Bu otellerin kapasiteleri ne, çadırkentten kalkıp otele giden insanlar oteller tamam artık dediklerinde çadırkentte de yer bulamiycaklar napicak o zaman bu insanlar... Çadırdan memnun olmayan varsa ne demek bu nasıl bı cümle ağzını bozmamak bı yana kafayı bozmamakta büyük marifet haline geldi şu anda.

• Sabah Halk TV'dr İsmail Küçükkaya'yi izliyorum bölgeden bı muhabire bağladılar. Muhabir anlatıyo , insanlar eksiklerini söylediklerinde isyan ettiğinde devleti eleştirdiklerinde hemen kesiyolar mikrofonu diyo. Yüzleşmek zor, yüzleşmek korkunç ama artık hükümet yüzleşmeli. Artık bu insanların sesi duyulmalı, duyurulmali !

• ⭐⭐

@ayvalik10 yorum yok 😠 bıktım

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu ya daha hala enkazlarda insanlar canlılar cesetler dolu... allahım delircem... düşündükçe işin içinden çıkamıyorum istanbul depremin olduğunda bir allahın kulu bizi kurtaramaz depreme kadar ömrümüz var diyorum ben o da ölüm gibi belli değil işte

• ⭐⭐

@Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar mrblar, biliyorsunuz ki Adanada da deprem oldu, çok şükür iyiyiz, ama 3kere baya salladı, artçıları ayrı, eşimle arabada kaldık, bugün de annemlere geldik, inşallah bitmiştir, bi daha görmeyiz inşallah,, ama halamların evi yıkıldı halamı kurtardılar ama eniştemi hâlâ bulamamışlar yalnız çalışma yapanlar bugün öldüğünü söyledi bize nasıl ögrendiler bilmiyorum ama çok üzüldüm çok 😞 Rabbim herkesi korusun, internetim yoktu şimdi annemlerdeyim, o yüzden yazamadım, inşallah kimsede kayıp yoktur

başınız sağ olsun 😢 adana da nerdesiniz bir ihtiyacınız var mı . yapabileceğimiz herhangi birşey var mı

Çok teşekkür ederim, Seyhan merkezdeyiz ama çok şükür ki biz müstakil evdeyiz bi sıkıntı olmadı çok şükür,, düşünmeniz yeter Allah razı olsun 🙏

• ⭐⭐

Arkadaşlar hepinizi çok seviyorum, Rabbim hepinizi korusun ama bu kafayla psikolojiyle hiç girip konuşmak gelmiyor içimden, beni yanlış anlamayın lütfen,, şuan tek düşündüğüm şey deprem, ve enkazdaki insanlar,, ayrıca ne yapıcaz ne zamana kadar annemlerde kalıcaz, bu korkuyla nasıl yaşıcaz,, herşey boş tek bildiğim bu, umarım daha kötüsü olmaz.. Saglıkla kalın,

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu ya daha hala enkazlarda insanlar canlılar cesetler dolu... allahım delircem... düşündükçe işin içinden çıkamıyorum istanbul depremin olduğunda bir allahın kulu bizi kurtaramaz depreme kadar ömrümüz var diyorum ben o da ölüm gibi belli değil işte

@debbieLA77 Allah yaşatmasin diyip duruyoruz başka da bı şey yapabildiğimiz yok... Deprem gerçekleştiğinde neler olduğunu defalarca gördük, görüyoruz. Dilerim bu sefer ders olur da beklenen büyük İstanbul depremi için gerekli önlemler alınır ama...

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar hepinizi çok seviyorum, Rabbim hepinizi korusun ama bu kafayla psikolojiyle hiç girip konuşmak gelmiyor içimden, beni yanlış anlamayın lütfen,, şuan tek düşündüğüm şey deprem, ve enkazdaki insanlar,, ayrıca ne yapıcaz ne zamana kadar annemlerde kalıcaz, bu korkuyla nasıl yaşıcaz,, herşey boş tek bildiğim bu, umarım daha kötüsü olmaz.. Saglıkla kalın,

@Lossantosdy yaşadıklarıniz çok zor, çok acı, çok korkunç... Ekran karşısında bile dayanamıyoruz içimiz yaniyo sizlerin psikolojisini tahmin dahi edemiyorum. Ama bil ki kalbimiz de aklımızda sizin yanınızda. Allah yardımcınız olsun...

• ⭐⭐

@Lossantosdy bizim bizim buradan psikolojimiz yerle bir sizinkileri düşünemiyorum allah sabırlar versin korusun siz her türlü kötülükten

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu hiç birşey yapamıyoruz insanoğlunun ne kadar aciz olduğu ortada doğal afetler konusunda ama biraz da önemlem almak gerekli ama hiç almamışlar işte bizim oturduğumuz evler ne durumda kimbilir allah kurtulanlara sabır versin vefat edenlere de allahtan rahmet yakınlarına sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden
    😞 çok üzücü çoook

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu yayın sonrası konuşmaları dinledim. Elini öpmek istediler Tayyip'in... İçler acısı

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu nasıl alınacak? para lazım buradaki bütün binaların %80 yıkılıp bir daha yapılması lazım hepsi yönetmelik dışı yada eksik malzeme yada yanlış zemin yada doğru zemin fazla kat, az kat vs kim denetliyecek bunları bu hükümet mi? Nurol inşaat, dap inşaat , Gap inşaat, teknik yapı, en çok gördüklerimden Ekşioğulları, sadıkoğulları bunları kim denetliyor o televizyonlara çıkan profesörlerin kendi ekipleriyle tüm istanbulu dolaşıp denetlemeleri gerek adam gibi ama... yep yeni bir binaya yıkım emri verdiklerinde inşaat firması devreye girip katekulli çevirip bunu bir şekilde ''düzeltildi, sağlamlaştırıldı''diye iptal ettirmeyecek ama... sizce bu yapılabilecek bir şey mi? bana senaryosu bile inandırıcı gelmedi... tüm türkiye sallansa 9 şiddetinde yıkılmayacak tek yer biliyorum ama tek yapı...yıkılmaz herhalde oradan çalmamışlardır, kolonları falan tam istenildiği gibi dişli geçişli sarsıntıdan birbirinden ayrılmayacak şekilde dizayn edilmiştir herhalde

• Dün akşam Gaziantep'te yaşayan arkadaşım ile konuştum. Anneannesinin müstakil evinde iken arabalarının camını patlatarak, çanta, cüzdan, powerbank ne var ne yok götürmüşler. Kendi evlerinde kalamıyorlardı.
    Sonrasında gördüğüm yağmalamalar bu ülkenin 20 yılda ne duruma geldiğini açıkça gösterdi. Çok üzgünüm çok

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz bim marketi soyanlar vardı dün akşam ekranlarda çingene tipli insanlar plazma tvleri falan almışlar oralardan buralardan her dükkanı yağmalamışlar evlere gidiyorlar değişik bir ülke... yazık ya... bu insanların çoğalmasını sağladılar çocuk yapın çocuk yapın diye... ne güzel beyin yok tabi uzaktan kumanda ile yönet sonra bunları

• ⭐⭐⭐⭐⭐

kimse bankalar hakkında konuşmuyor. Kuyumcuları yağmalıyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |