Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ethsea ya onu direk yüzüme bakarak sordu evet deseydim biraz daha uzardı gibi hissediyorum. Eğer yasal statü ile orada ise zaten inandırıcı olacağı için sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Mümkün oldukça basit cümleler kullanın. Bunlar dan önemlisi yurt dışı çıkış diye düşünüyorum artık 🙂

• @Brownhood genelde gece saatleri kontrol edin o zaman boş yer bulabilirsiniz belki. Benim aldığım randevu ağustos ayındaydı 3 hafta boyunca sürekli kontrol ettim ve bu ayın 20 sine randevu buldum.

• @waterman 7 8 mesaj yukarıda dün ki mülakat deneyimimi aktardım okuyabilirsiniz. Amerika’da net bir şekilde akrabamız olduğunu, onu ziyaret edeceğimizi belirttik ve herhangi bir sorun olmadı.

• Arkadaşlar selam, bir sorum olacaktı:
    Benim randevum 23 ocakta. Şirketten alınması gereken belgelerden employement letter vs. bu hafta almış olsam konsoloslukta sorun olur mu yoksa önümüzdeki hafta almam daha mı uygundur?

• Selamlar, şimdi randevu için giriş yaptım DS160 dolduruyorum, kaydederek son sayfaya geldim henüz imzalamadım. Eşim ile başvuru yapacağımız için aynı gün randevuyu alabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim bulamadım, bilgisi olan yardımcı olabilir mi (birlikte seyahat edecekler kısmına eşimin bilgilerini ekledim)

• Bugün 7.30 İstanbulda vize randevumuz vardı eşimle ve onaylandı.
    Kısaca profilimizden bahsetmeden önce danışmanım @denizci10 Orçun abime çok teşekkür ediyorum bir danışmandan ziyade bir abi olduğu için her daim saat kaç olursa olsun konu ne olursa olsun çok teşekkür ederiz.
    Profilimize gelince;
    Ben ve eşim yeşil pasaportumuz var 7 avrupa ülkesi gezdik ben 10 yıldır devlet memuruyum eşiminde cafe işletmesi var.
    konsolosun sorduğu sorular;
    neden Amerika' ya gidiyorsunuz.
    Ne iş yapıyorsunuz?
    Çocuğunuz varmı kaç yaşında?
    Daha önce yurtdışına çıktınız mı
    Vizeniz onaylandı dedi teşekkür ettik çıktık, Bizden önce 5 kişinin mülakatına şahit olduk 1 kişiyi baya uzun sorguladı bizden önce mülakata başladı biz çıkarken hala mülakatı devam ediyordu. 1 kişiyi onayladı 3 kişiye ret verdi.
    Umarım isteyen herkese nasip olur bu yazdıklarımız gruptaki arkadaşlara yardımcı olur.
    Teşekkür ederim.

• Bu arada hiç bir evrak bakmadı sadece pasaportlarımızı istedi kısa saçlı bayan konsolosla görüşmemizi yaptık gayet güler yüzlü ve cana yakındı

• ⭐⭐⭐⭐

@nofearbrk estağfurullah kardeşim. sadece görevimi yaptım. sizin gibi 2 pırlanta gibi insanla tanıştığım için ben kendimi çok şanlı hissediyorum. vizeleriniz hayırlı uğurlu olsun.

• ⭐⭐

@nofearbrk tebrik ederim darısı başımıza 😌

• @Ping-PONG Merhaba vizeniz hayırlı olsun. Red aldıktan sonra profilinizde neler değişti sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

• @ety Merhaba ;
    4 gündür ben de bakıyorum hiç yer bulamadım.
    4. Aydan önce randevu bulmaya çalışıyorum . Denk getirdiğiniz zaman aralığı nedir ? Bilgi alabilirsem çok mutlu olurum .

• ⭐⭐⭐

@seaname genelde akşam ve gece boş yer buluyorlar, ayrıca Telegramda takip grupları var oradan bakabilirsiniz biz de o şekilde epey erkene bulabilmiştik

• @dytmelek yönlendirmen ve bilgi için çok teşekkür ederim 🙏🏼.
    Telegram kullanmıyorum , ara ara randevu sayfasından takip ediyor olacağım belirttiğin zamanlarda .
    Tekrar teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@nofearbrk Tebrikler. Umarım bizler de alırız.

• ⭐⭐⭐⭐

@FiveHN müsadeniz olursa ben cevap vereyim. çünkü yönlendirmeyi ben yaptım ondan rahatlıkla söyleyebilirim. yurtdışına gitti öncelikle ve formunu doğru doldurduk. son bişey daha var tabii orada vereceği tüm cevapları önceden defalarca prova yaparak ezberleyerek gitti. takılmadan sakin bir şekilde cevapladı soruları. beraber yaptığımız çalışmalar bunlardı.

• ⭐⭐⭐

@nofearbrk tebrik ederim hayırlı olsun vizeniz 👏🏻👏🏻

• @seaname merhaba,
    bana denk gelen gün ve zaman pazartesi ve salı günü gecesi saat 02.00-05.00 arası. umarım istediğiniz zamanda denk gelir randevu🙏

• @ety çok çok teşekkür ederim ☺🙏🏼.

• @Zelene umarım sizede nasip olur

• @dytmelek çok teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |