DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Evet arkadaşlar abilerim Benim adım Özkan 22 yaşındayım Kocaeli'de yaşıyorum ve sadece yazları iş bulabiliyorum marketlerde yaklaşık 3 seneden beri Takip ettiğim Amerika'da yaşayan İdris usta var Adam gençlere meslek öğretmek istiyor umudunu yitirmiş gençlere iş sahibi meslek sahibi yapmak istiyor kendisi ile Telefonda konuştum Eğer Green Card bu sene kazanırsam onun yanına gideceğim meslek yapacağım zaten benim Lise diplomam elektrik üzerine İngilizcem de A2 seviyesinde falan yani bir turistle rahat bir şekilde Yol tarif edebilir onunla konuşabilirim ortamına pek zorlan mayacagı mı düşünüyorum zaten Loto çıkarsa dededen kalma bir yer var Orayı satacağım ve gideceğim Amerika'da mesleklerin el sanatlarının çok değerli olduğunu biliyorum bir boya yapıyorsun 10 bin dolar idris Usta'nın Bununla ilgili bir sürü videoları var niyetim odur ki isteyen herkese çıkar inşallah Allah yüzümüzü Kara çıkarmasın oralarda....

• @ozkan4141 🇺🇸🇺🇸🇺🇸IDRIS USTA USA 🇺🇸🇺🇸🇺🇸 içinde söyledi:

Evet arkadaşlar abilerim Benim adım Özkan 22 yaşındayım Kocaeli'de yaşıyorum ve sadece yazları iş bulabiliyorum marketlerde yaklaşık 3 seneden beri Takip ettiğim Amerika'da yaşayan İdris usta var Adam gençlere meslek öğretmek istiyor umudunu yitirmiş gençlere iş sahibi meslek sahibi yapmak istiyor kendisi ile Telefonda konuştum Eğer Green Card bu sene kazanırsam onun yanına gideceğim meslek yapacağım zaten benim Lise diplomam elektrik üzerine İngilizcem de A2 seviyesinde falan yani bir turistle rahat bir şekilde Yol tarif edebilir onunla konuşabilirim ortamına pek zorlan mayacagı mı düşünüyorum zaten Loto çıkarsa dededen kalma bir yer var Orayı satacağım ve gideceğim Amerika'da mesleklerin el sanatlarının çok değerli olduğunu biliyorum bir boya yapıyorsun 10 bin dolar idris Usta'nın Bununla ilgili bir sürü videoları var niyetim odur ki isteyen herkese çıkar inşallah Allah yüzümüzü Kara çıkarmasın oralarda....

güzel marka pazarladınız şuan 🙂

• İdris Usta örnek alınacak bir arkadaş değil. Tek yaptığı çekip gitmek 🙂

• @yesilcaner Bende Aynı Şeyi Düşünüyorum.

• @ozkan4141 Dostum bu tür durumlarda kanaatimce hiç tanımadığın Dünya' nın bir ucunda ki kişiyle telefonda konuşup güvenme derim. Kesinlikle İdris Usta' nın kötü bir insan olduğunu söylemiyorum ama yinede bu tür işlere bel bağlama. İnternette araştırma yaparsan Amerika' ya birilerine güvenip giden kişilerin çok sıkıntı çektiğini biliyorum. Ünlü Youtuber' lardan Can COLBAN bile ilk gittiğinde tanıdığı bir Türk' ün yanında çalışıp 3 ay maaşını ödemedikten sonra mahkeme yoluyla almış. Yine Youtuber' lardan Amerika' da tır şöförlüğü yapan bir arkadaşımızın ilk gidişte güvendiği kişilerden yediyi kazıklar içler acısı. Değerlendirmeleri çok sağlam yapman lazım diye düşünüyorum. Linkini verdiğim videoları izlemeni tavsiye ederim. Rabbim yolunu açık etsin, gönlündekini hayırlı etsin inşallah.

• Çıkmayacak merak etme

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@metert 🇺🇸🇺🇸🇺🇸IDRIS USTA USA 🇺🇸🇺🇸🇺🇸 içinde söyledi:

Çıkmayacak merak etme

moral bozmaca yok 🙂 herkesin sansi bol olsun!

• İdris usta iyidir ya 🙂 kafa açıyor bence süper 🙂 sana demedim manyak karıııı... 🙂

Benzer Başlıklar

• 211
  • 355
  • 15
  • 236
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

180

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |