Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Yarin 08.45 randevu simdiden heycancan basti 19 aylik emegin sonucu yarin 2 saatte belli olcak 🤔

• @AE123 31 Ağustos Dq tarihimiz. Bu haftadan çok ümidim vardı ama hala bir haber yok 😞 Bende merakli merakli foruma girdim randevu alan arkadaslarimiz olur sandim kimseden bi haber yok. umarim en kisa surede haber gelir.

• @mertdzkr bol şans çıktıktan sonra yorumlarınızı bekliyo olucaz

• Merhabalar.
    Bugün seçmiş olduğumuz postaneden pasaportu aldık Allah'a şükür. Vize kategorisi IR1 olarak basılmış.
    Uscis immigrant fee ödemesini yaptık. Postaneden pasaportu alınca, kargo poşetinden bilgilendirme kağıdı çıktı. Ödemeyi ona göre yaptık. Tek kişi için toplam 220 dolar.
    Allah'a şükür bizim vize sürecimiz güzel bir şekilde sonuçlandı.
    Yeni başvuru yapan, süreci devam eden herkese Allah kolaylık versin inşAllah.

• @MYusuf gözünüz aydın çok geçmiş olsun yıpratıcı ve zorlu bir süreçti siz kurtuldunuz

• @AE123 maalesef bugünü de pas geçtik. Forumda Türk vatandaşı olup en geç bekleyenler sanırım ekim'ler.

• @MYusuf hayırlı uğurlu olsun.

• @MYusuf , gozunuz aydin tebrik eder yeni hayatinizdan basarilar dilerim.

• @AE123 Eşimin DQ tarihi 30 Ağustos, fakat anladığım kadarıyla Fransa doğumlu olduğu için bekletiyorlar. TC vatandaşı bu arada eşim, EU vatandaşı değil.

• @AE123 Sizin DQ tarihi nedir?

• @Handan , 29 Eylul

• @Naile-İlyas Merhaba sizin NOA1 tarih nedir? Yani USCIS den aldığınız ilk Notice of Action tarihi nedir? Buna göre de gidiyor olabilir, şu an bu tarih sıra şaşmadı, bizim 24 Mayıs 2021, sanırım forumda en son mülakat alan kişi 13 Mayıs 2021 NO1 tarihli. Sadece bir gözlem analizi benim yaptığım.

• @AE123 Peki NOA1 nedir? Sanırım bunu da sıra sisteminin parçası olarak kabul ediyor NVC. Fikrim sadece.

• @noa1 de 11 Nisan 2021 di yanliş hatirlamiyorsam, 2 sene olacak nerdeyse.

• @AE123 Benim anladığım kadarı ile sizin NOA1 mesela eşimden 1,5 ay kadar önce, bundan dolayı siz yakında mülakat alabilirsiniz, bekleme süreniz de 2 yıl olmuş neredeyse. Tabii ben sadece forum üzerinde tarih ve bilgilerini paylaşanlardan çıkarttığım sonuç bu.

• @Handan , mantik disi bir surec tamamen sans ve tesaduflerden ibaret bir surec, bizden nerdeyse 1 sene sonra basvuran kisiler coktan randevu aldi sureci tamamladi 2 sene olacak ha oldu ha olacak diye bekliyoruz

• @AE123 Yani 1 sene içinde CR1/IR1 sürecini tamamlayan oldu? Bilemedim bende şimdi.

• Randevu tarihi alan arkadaslar var mi acaba?

• @Handan bazılarına şans kader nasip vuruyor f2a olup nebraska centerli bir bayan vardı 1 sene olmadan gitti.

• @ipek1907 merhaba evet. Bize bir hafta sonra mail geldi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |