Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman işyerim seyahatin tamamını ve oluşabilecek sağlık harcamalarına kadar karşılayacağına dair mektup düzenleyecek bundan yana problem yok, kaldı ki bu seyahati ben de karşılayabilir ve belgeleyebilirm ama konu oraya kadar gelmeden ret olması beni korkutuyor. Çünkü benzer yazı ret alan arkadaşta da vardı onu da gördüğü halde ret verince biraz modum düştü açıkçası.

• ⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam hayır yok dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@eskiciugur, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@waterman işyerim seyahatin tamamını ve oluşabilecek sağlık harcamalarına kadar karşılayacağına dair mektup düzenleyecek bundan yana problem yok, kaldı ki bu seyahati ben de karşılayabilir ve belgeleyebilirm ama konu oraya kadar gelmeden ret olması beni korkutuyor. Çünkü benzer yazı ret alan arkadaşta da vardı onu da gördüğü halde ret verince biraz modum düştü açıkçası.

iki cocugunuzu bırakıp gitmeyeceğinizi düşüneceğinden bence olumsuz olmayacaktır.

• @eskiciugur profiliniz olumlu görünüyor ama yine %100 diyemeyiz bazen en mükemmel profillere bile red geliyor belli olmuyor bu işler.. Hayirlisi olsun

• ⭐⭐⭐

@historian aynen öyle böyle de bir gerçeklik var malesef kimseye net olur diyemiyor kimse. belki dediğim gibi cocuklardan aileden dolayı şans yükselebilir.

• Cevaplar için teşekkür ederim, ben de kendi durumumu değerlendirdiğimde alabileceğimi düşünüyorum, şirkette kimsede ret yokken arkadaşa ret verilmesi gerdi beni biraz. Görüşmeden sonra da postu güncelleyeceğim umarım alabiliriz.

• Merhaba, 30.12.2022 sabah 08.00 da vize görüşmemiz vardı
    İlk soru ; nereye gideceksiniz?
    2. Ne iş yapıyorsunuz? Ne kadar süredir?
    3. Son aldigin ücret?
    4. Daha önce yurtdisinda nereye gittin?
    5. Kaç yıllık evlisin?
    Görüşmemiz max 5 dkka sürdü ve çok şükür vizemiz onaylandı.darisi isteyen herkesin basina

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@biranne gelecekten gelen bir insan yazdığın tarihe daha 4gün var 🙂 @eskiciugur @biranne gelecekten geliyor sana söylesin durumunu 🙂

• @ayvalik10 benim tarih daha ileri ama, kendisi gelecekten biraz erken gelmiş. 😊 @biranne tarihlerde yanlışlık var sanırım.
    Bu arada soramadım dikkatimi çekti de, @ayvalik10 ve @denizci10 kullanıcı adınızdaki 10 rakamı neyi ifade ediyor, Bandırma’lıyım da acaba mı dedim.

• ⭐⭐⭐

@biranne kaçırmış olabilirim kusura bakmayın tüm aile mi girdiniz ?

• @biranne totem mı yapıyorsun? 🙂

• Merhaba turist vizesi için 160 doları tam olarak ne zaman ödüyoruz.

• ⭐⭐⭐

@Fikret54 Merhaba, DS-160 formunu doldurduktan sonra AIS üzerinden randevu alırken ödeme yapıyorsunuz.

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Ramazan-Yasin, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Amerikaya uçuşlarda valizde taşınması yasak şeyler arasında tıraş makinesi, şampuan, çamaşır makinesi deterjanı vs var mı?

Ve kendimizle laptop götürürsek el bagajına koyabiliyor muyuz?
    El bagajında çikolata, sandviç, büskivi yada su, meyve suyu, soda filan taşıyabiliyor muyuz?

Uçağa vereceğiniz yani check in esnasında verdiğiniz valize koyabilirsiniz sıvı ve bıçakları ama uçağa girişte yani yanınıza aldığınız valize yani el bagajına koyamazsınız. Laptop gibi elektronik aletleri el bagajına alabilirsiniz. El bagajında yiyecek alabilirsiniz, içeceği de sadece kapıdan girdikten sonra yani güvenlik kontrolünden geçtikten sonra havaalanında alabilir uçakta içebilirsiniz. Bu arada son seyahatimde öğrendiğim bir şeyi söylemek istiyorum. Uçağa verilen bagajlarda powerbank olmuyormuş ama yanınıza yani el bagajına alabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Arkadaşlar merhaba, peki 8 kg el bagajını 2 sırt çantasına bölebilir miyiz?

• 16 Kasım'a aldım randevuyu. Her gün tarihleri kontrol ediyorum fakat hiç boşalan bir tarih yok. Kasım'a kadar bekleyeceğiz anlaşılan.:(

• @TUNCAHM hayır hocam tek bagaj 8 kg. Havayolu çalışanı olarak veriyorum bu bilgiyi. Gidenler elbette var sadece personel insiyatif kullanıyor. İsterse almaz hiç bişey deme hakkınızda yok o yüzden riske atmayın , çamaşır deterjanı vs şeyler kimyasal tür maddeler yine alınmayabilir hocam %100 alınır diye bir şey yok.

• tesekkurler

• merhaba arkadaşlar 17 şubatta eşimle birlikte vize görüşmemiz var ikimizde devlette hemşire olarak çalışıyoruz
    1-hastanede çalışma belgesi alcaz bunu ne zaman almamız iyi olur tarih olarak aynı durum hesap dökümü ve maaş hareketleri içinde geçerli sorduğum soru
    2- borsa hesabı da bi döküman olarak görülüyürmu
    2-eşimin abisinin adresini ve bilgilerini verdik kontak yer ve kişi olarak ondan istememiz gereken evraklar var mı ayrıca biz aynı zamanda başka şehirlerde gezmeyi planlıyoruz bunu dile getirelim mi görüşmede şimdide teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@ugur-avluklu Merhaba,
    1- Tüm belgeler için son 1 ay içinde olması yeterli,
    2-Olur ama bakacaklarını sanmıyorum,
    3-Eşinizin abisinden bir şey istemenize gerek yok. ABD'ye niçin gittiğinizi sorduklarında ziyaret ve gezi amaçlı gittiğinizi söyleyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@TUNCAHM bildiğim kadarıyla 1 adet sırt çantası 1 adet de kadın çantası tarzı bir çanta oluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |