Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ea83 evet

• @heroinchains @gucarslan aynı durumu ben de yasiyorum. Annemde cikan sorularin cogu babamda cikmiyor. 5 yil icinde yapilan baska ulke seyahateri, konusulan dil hatta askerlik gibi. Ben de birkac defa bastan form olusturmayi denedim ama durum aynı. Bu sekilde ilerlemekte bir sakinca yok o zaman oyle degil mi? @heroinchains siz farkli bir sey denediniz mi acaba?

• Merhabalar, başvuru esnasında eşim acele ederken bir hata yapmış ne yazık ki.
    DS160 hatasız ancak ödeme ve randevu işlemleri için hesap oluşturulan sayada soyadında 1 harfi eksik yazmış.
    Ödemeyi de yaptığı için düzenleyemiyoruz da.
    Bu konu ile ilgili çözüm önerileriniz neler olur acaba?

• MERHABALAR turıst vizesi herhangi bir iş vizesine donusturme olabılıyormu oraya gıttıkten sonra

• ⭐⭐⭐

@umutcetnkaya, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

MERHABALAR turıst vizesi herhangi bir iş vizesine donusturme olabılıyormu oraya gıttıkten sonra

Hayır çalışma vizelerine dönüşmüyor diye biliyorum. İş vizesinden kastınız yatırımcı vizesiyse evet dönüşüyor

• @waterman hayır yatırımcı degıl normal sponsor ıle

• ⭐⭐⭐

@umutcetnkaya, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@waterman hayır yatırımcı degıl normal sponsor ıle

Hayır b1 vizeleri göçmen olmayan vizeler, b1den h1b veya h2bye geçemiyorsunuz diye biliyorum. B1> F1 > H1 olarak ilerlemeniz lazım.

• @beacon, Mart 2022'de B1/B2 için yan tarafımda mülakata girenlerin de bir sürü bilgilelerini (doğum tarihi, cinsiyet vardı sanırım) acenteleri yanlış girmiş. Konsolosluk görevlisine ilettiler. O da normal karşıladı, red mi verdi onay mı hatırlamıyorum ama acentenin kulaklarını baya çınlattılar. Görevli acente mi yaptı diye sormuştu sanırım.
    Dolayısıyla harf hatasından sorun çıkmayacaktır. Doğum yeriniz-adınız-doğum tarihiniz kesişeceği için sorun olmayabilir. İçinizi rahat tutun. (Onay-Red şansınızın bunlardan bağımsız değerlendirildiğini düşünüyorum.)

• İstanbul için 6 Eylül 08:15 e bir boşluk var. Geriye çekmek isteyenler için bilgiScreenshot_20221218-215632_Chrome.jpg

Ankara için Temmuz 23 öncesi görürseniz lütfen bu bilgiyi burada paylaşalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@USAdana hiçbir sakıncası yok. zaten aynı soruların çıkmaması normal..

• @gucarslan teşekkürler. Başvurumuz yaptık randevuyu da öne alabiliriz umarım 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   arkinist arkinist 

• Bugün 8.30da arkadaşımın görüşmesi vardı.
    3 yillik çalışan, 16 ülke gezmişti. Nereye gidiyorsun? Ne iş yapıyorsun diye sormuşlar. Hiçbir belgesine bile bakmadan red vermişler.

• @historian benzer bir durum, 3 yıl çalışan ama şengeni yurt dışı gezisi vs olmayan birine de red vermişler

• ⭐⭐⭐

@prowl bu benim durumum resmen 🥹 schengendende red aldık ne halt yiycez ya kaldık bu ülkedee 😞

• @waterman denemekte fayda var boş pasaportla alan birsürü tanıdığım var okadar dolu pasaportla alamayanıda gördük anladığım kadarıyla siz henüz başvuru yapmadınız

• Bende vize başvurusu yapacacağım fakat açık schengen olmaı avantaj diyorlar. Sırf schengen alacağım diye Yunanistan turu yapmak da istemiyorum. Karar veremedim ne yapacağımı.

• ⭐⭐⭐

@melihguney, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Bende vize başvurusu yapacacağım fakat açık schengen olmaı avantaj diyorlar. Sırf schengen alacağım diye Yunanistan turu yapmak da istemiyorum. Karar veremedim ne yapacağımı.

Valla bi çözüm bi yol bulursan kesinlikle bana da yaz.. Makedonya’ya biletlere bakıyorum tekrar Schengen denesem mi bilemiyorum ya da direk ABD denesem mi bilemiyorum 🙄

• ⭐⭐⭐

@cokbekledik86, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@waterman denemekte fayda var boş pasaportla alan birsürü tanıdığım var okadar dolu pasaportla alamayanıda gördük anladığım kadarıyla siz henüz başvuru yapmadınız

Ds160 doldurdum bir türlü ödeme ekranına gelemiyorum kendimce sorunlardan kaynaklı 🤨 red alırım korkusu var bi yandanda amaan dünyanın sonu mu diyorum da bakalım

• Biraz önce arkadaşım ve eşi için başvuru yaptık, Ankara seçtik ama lokasyonda uygun randevu yok diyor, ara ara kontrol edecekler açılır umarım boşluk

• ⭐⭐

@melihguney Schengen vizesi alın kullanmasanız da olur.
    Bir sürü insan hastalık vs nedenlerle kullanmayabiliyor.
    Yeter ki pasaportunuzda vize basılı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |