Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir pc den bakıyorum ama hala göremedim 😕

Evet şimdi bende baktım gözükmüyor 🙂 Çok var daha insanların morali bozulmasın diye @crazycells kaldırmış olabilir.

Ben de gozukuyor.
    44D8A594-892F-448B-8C08-B68B93AB7C67.png

• ⭐⭐

Ben de şu an PC'den giriyorum ama sayaç bende görünüyor.
    Arada bir sayfayı yenileyin, gidip gelebiliyor bazen.

• @tolgasatir Bende görünmekte belki tarayıcı ile alakalı olabilir. Ben Microsoft Edge kullanıyorum. greencard.png

• ⭐⭐⭐

hayda bende de geldi şimdi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sizin sayaçla kim oynuyor bakın

• ⭐⭐⭐

Sayfayı yenileyince çıkıyor. 🙂

• @uykucu mülakata da sağlık muayenesine de başvuru formunda belirttiğiniz bütün aile üyeleri girmek zorunda

• Cevap veren herkese çok teşekkür ederim bende bu yorumu yazdıktan sonra forumda baya gezindim horizon firmasını buldum 🙂 en en en kötü ihtimalde kendilerine çıktıgı gibi ulaşıp adres hizmetlerinden faydalanacağım çok çok teşekkürler gerçekten 🙂

Bakalım ya nasip green card 2 yıl denemeyi olmazsa e2 vizesiyle gitmeyi hedefliyoruz inşallah kısa ve daha az masraflı olan yol bize uyar 166 gün buradayız artık 🙂

• ⭐⭐

Merabalar arkadaşlar nasılsınız,,, ya bu adres konusu için yardımcı olacak varmı gerçekten çünkü çıkarsa inşallah zaman kaybetmek istemiyorum ds260ı hemen doldurmak istiyorum ki hali hazırda elimin altında hazır olsun istiyorum şahsen 🙂 (kızmayın) 🙂
    bu arada bana veya eşime çıktı diyelim (inşallah) 🙂 gc gibi ikimizde ayrı ayrı mı dolduracağız ds260ı yoksa çıkan kişi tek mi dolduracak...

• @ilkerkaynar90 biz de aynı durumdayiz hiç bir tanıdığımiz yok ve tabiki gösterebilecek bir adresimiz de yok. Bu konuyla ilgili şirketler var merak etmeyin. Yeterki çıksın belki de en kolay çözülecek meselelerimizden birisi olacak bu konu.

• @Lossantosdy DS260 formunu doldurmanız için dosya numaranız olmas gerekiyor. Yani kazanan kişi dolduracak.

• @Lossantosdy Ds-260 formunu hem siz hem eşiniz doldurmak zorunda. Adres konusunda forumdaki büyüklerimizden yardım almak ilk seçenek gibi duruyor onlar olmazsa facebook gruplarına yazmak da bir seçenek. Hiçbiri olmazsa horizon firmasından yardım almak en mantıklısı gibi duruyor.

• @Hermitus eşimizin de doldurması gerektiğini bilmiyordum. Zaten eşimizin de bilgileri verilmiyo mu form doldurulurken. Yani dosya numarası sadece kazanana geliyor ya o yüzden kafam karıştı eşimizin nasıl dolduracağı konusunda.

• ⭐⭐

kafam karıştı tek çıkan kişi mi dolduracak yoksa eşi de mi??

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy hem sizin hem eşiniz için formları dolduracaksınız

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ikinize de DS260 dolduracaksınız hanginizin case number ı düşük ise o numara üzerinden ilerleyeceksiniz. Tek numara ile ikinize ayrı ayrı farklı Ds260 ile case number üzerinden ilerlemeye gerek yok.

Örnek veriyorum sizin 3000 lerde eşinizin 5000 lerde siz dolduracaksınız eşinizi de sizin formun altında eşiniz olarak göstereceksiniz.

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ikinize de DS260 dolduracaksınız hanginizin case number ı düşük ise o numara üzerinden ilerleyeceksiniz. Tek numara ile ikinize ayrı ayrı farklı Ds260 ile case number üzerinden ilerlemeye gerek yok.

Örnek veriyorum sizin 3000 lerde eşinizin 5000 lerde siz dolduracaksınız eşinizi de sizin formun altında eşiniz olarak göstereceksiniz.

çok teşekkür ederim, açıklayıcı oldu

• ⭐⭐⭐

Merabalar arkadaşlar nasılsınız,,, ya bu adres konusu için yardımcı olacak varmı gerçekten çünkü çıkarsa inşallah zaman kaybetmek istemiyorum ds260ı hemen doldurmak istiyorum ki hali hazırda elimin altında hazır olsun istiyorum şahsen 🙂 (kızmayın) 🙂
    bu arada bana veya eşime çıktı diyelim (inşallah) 🙂 gc gibi ikimizde ayrı ayrı mı dolduracağız ds260ı yoksa çıkan kişi tek mi dolduracak...

bu isimlerimizin yanında yer alan yıldızlardan 1 yıldız ve üzeri kullanıcılara forum yönetimi de adres konusunda yardımcı oluyor, bunun dışında gruplardan isteyebilirsiniz ancak çıkmadan da kimse durduk yere adres paylaşmayacaktır 🙂 ille de elimin altında dursun diyorsanız Turquise Horizon diyebiliriz 🙂

• slm arkadaşlar çok uzun süredir aklımda olan bir konu var daha önce burada paylaşmadım. green card çıksın o zaman araştırırım mantığıyla ama sürekli aklımı kurcalıyor, özellikle bu da 260 formunu erken yollamak ile ilgili paylaşımları okuyunca bilen var ise danışmak istedim.
    eşim yıllar evvel Norveç de yaşadı orada 7 sene sonra oturum izni ya da vatandaşlık bilmiyorum hangisiyse o veriliyormuş. tam o dönem geldiğinde akraba değil akrep olanlardan norveçe yazılan şikayet mektupları ile eşim sınır dışı ediliyor. itiraz hakkı varmış mahkemeye başvurabilirmiş ama yapmamış zaten kendince yapacağı birikimi yaptığını ve turkiyeye dönmek istediği için. ( bence yanlış yapmış 😡)
    neyse kısaca bu durumla ilişkili sorularım var affınıza sığınarak.

1. Bu olay bize g.c. çıkarsa sıkıntı yaratırmı
    2. Eşimin norveçte yaşadığı adreslerin hepsini tek tek nasıl bulacağız.
    3. Eşim için norveç ten adli sicil kağıdını nasıl temin edeceğiz.
    4. Bu işlemler ne kadar sürer g.c. çıktığını ve sonradan bunları hallettigimizi varsayarsak ds.260 zamanında yollayabilirmiyiz.
      Bilgisi olanlar lütfen yazsınlar ya da bilgisi olduğunu düşündüğünüz forumdaslari etiketlerseniz bu iletiye çok sevinirim.
      şimdiden çok teşekkür ederim 🌸😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |