Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar,arkadaşlar öğrenci olmayıp lise veya üniversite mezunu birisi direkt dil okuluna gidebilir mi? Mesela hep reklamlarda görüyoruz direkt avusturalya ingiltere veya amerika gibi yere dil kursu için uçabilir miyim? Maddi kaynak karşıladıktan sonra. Yoksa ilk önce oraya turist vizesi vs gibi türevi şeyler ile ayak mı basmam gerek?

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın f1 vizesi almakta sakınca yok mezun olduktan sonra sma bu durumda daha sakıncalı görüyorlar durumu.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim... şimdi evrene gidebilecek durumda olduğumun mesajını verdim mış gibi yapıyorum ben böylesi mutluluk veriyor... herseyime hazır olsun kafamdaki tüm düşüncelerim... uçağa binmek kalsın bana kaldıki uçaklada gidemycem sanırım köpeğim var 15 kg French buldog uçakta kargoya hayatta vermem onu ölürüm daha iyi... Cruise la mı gidicem napıcam hiç bilmiyorum asıl onu da bir masaya yatırmak gerek... rehber köpek falan olsa bilet alsam kafesini seallesem yolculuk boyunca hav bile demez küçücük bişey aslında kaslı olduğu için ağır geliyor :))) 3 konu sağlık, mayam, köpeğim :))) Green kart bana çıktı ben gidiyorum yoksa... burada uçak harici yol iz bilen var mı güzel eğlenceli :))) köpüşde rahat etsin benim içimde rahat olsun

Sanırım psikolog dan bir rapor alıyorsun bir bahane bulup köpek beni sakinleştiriyor diye örnek veriyorum uçak korkum var yanımda köpek varken sakinleşiyorum gibi gibi rapor alıyorsun sonra bunu bilet alırken belirtiyorsun köpek çok büyükse yan koltuğunu da almanı istiyorlar yoksa ayak dibinde de gidebiliyor son çıkan havacılık kuralları gereği bir araştırmanızda fayda var

• Geçen sene sanki bana çıkacakmış gibi hissedip öyle heyecanla konuyu takip ediyordum. Nedense bu yıl o heyecandan eser yok. Hatta küçük oğlum ısrar etmeseydi bu yılı pas geçecektim.

• teşekkürler çok merak ediyorum öyle bir şeyler yapıyorlar mı diye? her sene bana başvurunuzu tamamlamak için şu kadar para gönderin diye iban atıyorlar ben de göndermiyorum. göndermeyince yapmıyorlardır başvuru diye tahmin ediyorum ama diğer yandan da şüphelenmeden edemiyorum.

• @Atlantis00 hayırlısı olsun inşallah

• @kugutex başlangıç 1994 ise cidden mükemmel istikrar, tebrik ediyorum. Yalnız 30 sene de farklı yollarla çoktan gitmiş olabilirdiniz. Tabi denediniz mi hikayeniz nedir bilmeden bu yorumu yapıyorum ama koskoca 30 yıl yani dile kolay

• @haruncoban15 aynı kuşkuyu ben de yaşamıştım. İletişimde olabileceğiniz bir yer olması önemli. Sizin adınıza kafalarına göre başvuru yapmaları süreçte onlara hiçbir şey kazandırmaz gerçi ama insan gene de bir tırsıyor tabi

• @SUAT-GUNAY çok çok teşekkürler 😊

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar aramızda ortopedi doktoru olan varmı?

• @istanbuladami 30 yılı dolu dolu başvurmadim canım. Sadece belirttiğim yılları başvurdum.
    Ayrıca tabiii gidebilirdim. Pek çok imkanından vardı hatta birader senede en az 3 ay orda kaliyor. ama kalmak için yasalyollari haricinde pek tercihim değil doğrusu. Zaten şu an da turist vizem var istesem yarın bile gidebilirim. Ama şu an öyle bir istegimde yok zaten sadece çocuklar mesleklerini eline alsınlar onları abd yada avrupaya yollayabilirim

• ⭐⭐

??!!

• Günaydın herkese şuan Konsolosluk önünden yazıyorum bir arkadaşım için geldim ne güzel bir yermiş burası 🙂 inşallah hepimize kendimiz için gelmek nasip olur bu güzel yere:) Buraya gelince direk bu forum aklıma geldi o yüzden yazmak istedim 🙂

• @yenihayaletadam günaydın güzel şanslar getirsin sana. Umarım bize de nasip olur.

• ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

??!!

bende dün öyle bişeyler duydum Süleyman Soylu ABD den gelen taziye mesajlarını kabul etmemiş, siz yaptınız gibisinden bir cümle kurmuş diye bir söylenti var haber de aşağıdaki gibi

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın herkese şuan Konsolosluk önünden yazıyorum bir arkadaşım için geldim ne güzel bir yermiş burası 🙂 inşallah hepimize kendimiz için gelmek nasip olur bu güzel yere:) Buraya gelince direk bu forum aklıma geldi o yüzden yazmak istedim 🙂

Güncelleme yapıyorum 😕
    arkadaşım red yedi pasaportunda shengen vardı 1 yıllık İspanyada erasmus falan yaptı zamanında gitti geldi üzgünüm vizeniz onaylanmadı demişler. Korkutmak istemem ama biraz insanları gözlemledim bir çoğunun elinde pasaportu ile çıktı sadece ilk çıkanlar mutlu çıkmıştı. Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşAllah

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın herkese şuan Konsolosluk önünden yazıyorum bir arkadaşım için geldim ne güzel bir yermiş burası 🙂 inşallah hepimize kendimiz için gelmek nasip olur bu güzel yere:) Buraya gelince direk bu forum aklıma geldi o yüzden yazmak istedim 🙂

Güncelleme yapıyorum 😕
    arkadaşım red yedi pasaportunda shengen vardı 1 yıllık İspanyada erasmus falan yaptı zamanında gitti geldi üzgünüm vizeniz onaylanmadı demişler. Korkutmak istemem ama biraz insanları gözlemledim bir çoğunun elinde pasaportu ile çıktı sadece ilk çıkanlar mutlu çıkmıştı. Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşAllah

şuan duyduğum alabilenler gerçekten çok az, artık schengen falan da çok umursamıyorlar.

• @tolgasatir maalesef tamamen şans artık loto gibi bir şeye dönmüş sanırım, geçen gün de bir arkadaşım turist de pasaport kıbrıs a girip çıkmış onay almış 4 dakika da bilmiyorum neye göre onay/red oluyor

• ⭐⭐⭐

@denizci10 daha iyi bilgi verir ama , bana söylediklerini özetlemek gerekirse

1. aile olmak; evli çocuklu olmak büyük avantaj.
    2. İş geçmişinin fazla olması; son iş yerinde uzun süreli çalıştıysan geri dönme ihtimaline daha yüksek bakıyorlar.
    3. Schengen vizeleri ; giriş çıkış için kullanılmış olacak.
    4. Daha önce Amerika ya giriş çıkmış yapmış olmak büyük etken diyorlar.
    5. Vizesiz de olsa giriş çıkış olması da iyi bir etken
    6. Tapu ve Araba Ruhsatı ; geri dönmeniz için sebepler.

• @tolgasatir teşekkür ederim bilgilerndirme için. Sanırım işin sırrı hikaye yazmaktan geçiyor iyi hikaye yazarsan geçersin tüm iş burada bitiyor bence.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |