DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar fotoğrafım 1500×1500 piksel ve 96 dpi. Herhangi bir sorun olur mu? Greencard photocheckten kontrol ettiğimde kabul ediyor?

Ah be arkadaşım özelden de yazdım güven sorunun yoksa yolla ayarlayalım diye. Ben de senden mail bekliyorum 😂

• ⭐⭐ Yasaklı

@hadi-BE Yolladım şimdi

• @gnollzy okuyup harbi ciddiye alan vardir yemin ederim aamaaa kanitlayamam hahahha 😃

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy aaa çok mantıklı 😃 😃 ahaaha çok iyi ya

Yani insanın aklına başka bir şey gelmiyor 😃 😃 😃

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy okuyup harbi ciddiye alan vardir yemin ederim aamaaa kanitlayamam hahahha 😃

Hahahha muhtemelen vardır 😃 Yazarken de diyorum ulen yazmasam mı acaba biri görüp gerçekten ciddiye alır mı diye 😃

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE Yolladım şimdi

Maili kontrol et.

• @BeratD saç normalde, arkaplan oynanmış gibi geldi

• @deniz16, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@melihguney aynen okuduklarımdan bazıları işlemleriniz varsa halledin arkadaşlar
    -B sınıfı ehliyet 1.116 TL'den 2.489 TL'ye,
    -Yurt dışı telefon harcı 2.732 TL'den 6.090 TL'ye,
    -10 yıllık pasaport 1.703 TL'den 3.837 TL'ye yükselecek...

@melihguney, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

SON DAKİKA

Yılbaşından sonra pasaport harçlarına zam geliyor.

10 yıllık pasaport 1700 TL'den 3800 TL'ye yükseliyor.

Amerika yolcularına duyurulur. 🙂

anlık tepkim:

söylenecek çok şey var da... söylesem tesiri yok. sussam gönül razı değil.

• ⭐⭐⭐

@gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666 nasıl yani çekilişi kazanınca posta ile gc kartını, uçak biletini, amerika kalacağımız evin tapusunu, kullanacağımız arabanın anahtarını yollamıyorlar mı ne sırt çantası ne bavulu 🥴

DS260 formu zaten bunlar için değil mi? Hangi bölgede, hangi özelliklerde ev istiyoruz? Single house mu condo mu? Hangi marka araç tercih ediyoruz? Hangi saatlerde mesai yapmak istiyoruz? Maaş beklentimiz nedir? Business class mı first class mı uçmak istiyoruz gibi gibi soruları sorarak ona göre hazırlamıyor mı zaten? Yoksa başka ne amacı olabilir ki DS260 formunun yani kalkıp sabıka kaydımızı vs soracak değiller ya.

Ahahaha cok güldüm buna Allah seni ne etmeyw 😂😂

• ⭐⭐⭐

Bizim @Stiff nerde hiç haberin varmı? @Programmer başvurmayacagım falan diyordu en son

• @waterman umarım başvurusunu yapar, çok zor bir süreçten geçtiler ama pes etmez diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐

@dytmelek evet ya deneyimi cok kötü oldu onun cok üzülmüştüm

• ⭐⭐ Yasaklı

@crazycells Abicim selamlar. Fotoğrafım 1200e1200 pixel. greencardphotocheck ve dvlotteryphotochecker sitelerinde fotoğrafımda hiçbir sorun gözükmüyor fakat photo tool sitesinde ''Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1'' hatası alıyorum. Bu herhangi bir sorun teşkil eder mi acaba? Fotoğrafımı size göndersem kontrol edebilme şansınız var mı rica etsem?

• Çektiğim fotoğrafı çok kafaya taktım. Sanırım yanlış formatta yükledim? Fikirleriniz nedir????
    https://i.ibb.co/ngL09wG/internet.png

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666 nasıl yani çekilişi kazanınca posta ile gc kartını, uçak biletini, amerika kalacağımız evin tapusunu, kullanacağımız arabanın anahtarını yollamıyorlar mı ne sırt çantası ne bavulu 🥴

DS260 formu zaten bunlar için değil mi? Hangi bölgede, hangi özelliklerde ev istiyoruz? Single house mu condo mu? Hangi marka araç tercih ediyoruz? Hangi saatlerde mesai yapmak istiyoruz? Maaş beklentimiz nedir? Business class mı first class mı uçmak istiyoruz gibi gibi soruları sorarak ona göre hazırlamıyor mı zaten? Yoksa başka ne amacı olabilir ki DS260 formunun yani kalkıp sabıka kaydımızı vs soracak değiller ya.

Ahahaha cok güldüm buna Allah seni ne etmeyw 😂😂

Valla forum olmasa stresimizi atıp gülüp eğlenemeyeceğiz resmen. Hayattan birkaç dakika uzaklaşıp gülüp eğleniyoruz 🤣🤣

• Değerli arkadaşlar sizlere bir kaç sorum var;
    Diyelim ki green card çıktı mülakat iyi geçti ve dediler ki hayırlı olsun. Oraya gidecek bütçem yoksa ve bir sene boyunca da gidemediğimizi düşünelim sonuç ne olur? Yani gidemediğimizi düşünürsek süreç nasıl işler bilen var mı?

• Bu ileti silindi!

• @gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bekarsa önüne güzellik yarışmalarında dereceye girenlerden 10 seçenek sunup bunlardan birini seçmesini istediklerini de söylemeyi unutmuşun 🙂

• @waterman bu yılın mottosu "O sene Bu sene" işallah

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caner her sene motto cümlesi değişir ancak açıklanacağı gün dinlediğimiz 2 şarkı hiç değişmez

olumlu olursa bu şarkı

olumsuz olursa bu şarkı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

168

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |