Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mendebur Bizimkisi 4 yaşında , çok uğraştık zaptetmek için en sonunda başardık. Darısı başınıza 🙂

• @mendebur biz 2.5 yaşındaki oğlumun fotoğrafını fotoğrafçıda çektirdik, farklı bir ortam olunca rahat durdu :)) belki sizde de işe yarar.

• @mendebur Bizde bir hayli uğraşmıştık bizim ufaklık için fakat fotoğrafçılar deneyimli o konuda. Çocuğu görünce hemen vik vik ses çıkaran ördek oyuncağını çıkarıyorlar 😄 Sonrasında kolaylıkla çekti.

• @freeworld ilk akşam beceremeyince dün akşam eve gelirken ufak bi araba aldım belki durur diye yine durmadı en iyi haliyle annesine yeni arabasını gösteriyordu 🙂 artık yarın göreceğiz ortada durmazsa artık bir aya yakın bizim evde akşamları fotoğraf seansı var 🙂

• arkadaşlar https://www.idphoto4you.com/ adresine fotoğraf yükleyip düzelteceğim ama boyut ne seçmeliyim ? onu çözemedim
    4 seçenek var 9x13 cm, 10x15,1,10x13 birde single fotoğraf, hangisini seçmem gerekli, yada sizin önericeğiniz başka bir program var mı ? teşekkürler

• @taner single photo seçmelisiniz.

• @likable ben hala buralardayım malesef..

• Arkadaslar .abim lise mezunu degil fakat istanbulda buyuk bir resturantta mutfak sefi..ustalik belgesi vs. var... basvuru yapabiliyor mu bu sekilde

• Bu ABD konsolosluğunun önerdiği fotoculardan birini aradım şimdi, Yakın zamanda kimliklerimizde değiştireceğimizden, oğlanda durmadığından, ikisini birden fotoğrafçıda halledelim diye düşündük, boyutları ayrı olduğu için 2 farklı foto çekmem lazım dedi. Kişi başı 20 tl lik bir fiyat verdi. Yani şöyle green card fotosu için 20 TL , biyometrik foto için 20 TL, 3 kişilik bir aile için 120 TL ücret çıkarttı.Sektörü tamamen bilmediğimden soruyorum, 2 ayrı foto çekmesi ve fiyat normalmi?

• Bu ileti silindi!

• @mendebur DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu ABD konsolosluğunun önerdiği fotoculardan birini aradım şimdi, Yakın zamanda kimliklerimizde değiştireceğimizden, oğlanda durmadığından, ikisini birden fotoğrafçıda halledelim diye düşündük, boyutları ayrı olduğu için 2 farklı foto çekmem lazım dedi. Kişi başı 20 tl lik bir fiyat verdi. Yani şöyle green card fotosu için 20 TL , biyometrik foto için 20 TL, 3 kişilik bir aile için 120 TL ücret çıkarttı.Sektörü tamamen bilmediğimden soruyorum, 2 ayrı foto çekmesi ve fiyat normalmi?

selam iki ayrı fotoğraf çekmeyecek, bir pozu iki boyuta göre baskı yapacak ve evet baskı için iki kere çekmiş gibi ücret alacak

• @tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@semavi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Düşün çocuğun yakasından . Amerika'ya adapte olamıyor 🙂

ne ayıp laflar bunlar müdür 🙂

Vallahi şu an ondan daha stresli si yoktur işleri toparlamaya çalışıyor . Bir süre sonra hala sizi hatırlıyor ise ve Alzheimer falan Olmadıysa gelir 🙂

Amerika'ya İlk girişte Eğer hazır bir yere gelinmiyor ise genellikle bir şok yaşanır ve forma çok fazla geri dönüş olmaz birkaç hafta içerisinde

• bende üni. öğrencisiyim some university courses seçtim

• @semavi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Vallahi şu an ondan daha stresli si yoktur işleri toparlamaya çalışıyor . Bir süre sonra hala sizi hatırlıyor ise ve Alzheimer falan Olmadıysa gelir 🙂

Amerika'ya İlk girişte Eğer hazır bir yere gelinmiyor ise genellikle bir şok yaşanır ve forma çok fazla geri dönüş olmaz birkaç hafta içerisinde

Sizin özelinizde ulusa sesleniş yapalım o halde, Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir dedirtmeyin arkanızdan :))) Hem fikiriz doğrudur yaşanılanlar veya yaşanacaklar. Sıfırdan hayat kurma durumu.. Kolaylıklar herkese

• sitede check status 2020 yazıyor ancak suanlık bir işimiz yok değil mi o butonla?
    bir şeyi kontrol etmemiz falan gerekiyor mu ?
    numaramı yazdıgımda geçersiz diyor çünkü

• @tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Sizin özelinizde ulusa sesleniş yapalım o halde, Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir dedirtmeyin arkanızdan :))) Hem fikiriz doğrudur yaşanılanlar veya yaşanacaklar. Sıfırdan hayat kurma durumu.. Kolaylıklar herkese

Bu durumun Aslında birkaç haklı nedeni var. Mesela ben çok aktif Tim ama bir anda o aktifliğim gitti ilk etapta. İnternet sorunu yaşadım ilk hafta sonrasında işe girdiğimde telefon kullanamıyordum.

ne olursa olsun Türkiye'deki ne göre daha fazla beden yorgunluğu oluyor burada işler de. O nedenle insan vakit ayıramıyor ya da Yatağan yolunu gözlüyor resmen.

Hatta çok iyi hatırlıyorum benim Forum'a tekrardan aktif olarak dönüş tarihin 3 ay sonra iş değişikliği ile olmuştu. Bir süre yine aktif kaldım sonrasında ise iş yoğunluğu nedeniyle tekrar giremez hale gelmiştim...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsndmn DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Dün akşam çok yorgundum 8 gibi uyuyakalmışım ama bu sabah başvurumu yaptım. Hayırlısı ile DV2020 talihlisi olmayı dört gözle bekliyorum.. 😊 Ayrıca başvuru yaparken adres bilgilerini geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkçe girdim. (cadde, sokak) vs. Bir sorun olmaz değil mi?

sorun olmaz .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bakumurat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells başvurudan sonra eşimin burun estetiği ameliyatı olacak, çekilişi kazanırsak sorun olur mu? uygun başlık bulamadım buraya yazıyorum. tecrübe edinen varsa bu konu ile ilgili cevaplarınızı bekliyorum. teşekkürler.

hayir, hicbir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mavi12 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

ama formda enter city do not province,counyt, district diye yazıyor yani on yuzde ne yaziyorsa o olucak değilmi? Birde bu foto tool olayini ne yapicaz ben us konsolosgu icin cekmesini istedim foğrafcidan mail olarak aldim tekrar foto toolda duzeltme yapmalımı bu linkteki site ise yararmi ? @crazycells http://www.idphoto4you.com/

evet, isterseniz o siteyi kullanabilirsiniz. Ayrintili bilgi icin:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/232/green-card-çekilişi-için-evde-nasıl-fotoğraf-çekilir

buyuk ihtimal fotografiniz uygundur zaten.

evet, on yuzde ne yaziyorsa siz de o sekilde yazin.

• Herkese selamlar, bol şans dilerim hepimize. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

35

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |