Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@bdiler61 evet

• Teşekkürler cavaplar için. Yarın viza randevusu var. Görüşme sonrası deneyimi burada paylaşırım.

• @nefess Selam
    Kanada vize reddinden sonra 3 kere abd vizesi aldim. Her gorusmede bu soru soruldu.

• Merhaba , istanbul ve ankarada en son turiat vizesi hangi tarihlere veriliyor acaba

• Merhaba
    Bugün saat 9:30 da Ankara'da vize görüşmem vardır. Zaman zaman 3 zaman zaman 4 banko çalıştı. Yoğunluktan görüşmeye 11:30 da girebildim. 10 Numaralı gişeye düşenlerin görüşmesi bir hayli uzun sürdü.
    Parmak izleri alındıktan sonra; görevli medeni durumu mu, nerede çalıştığımı, nereye gideceğimi ve daha önce ABD'ye gidip gitmediğimi sordu. Bekarım, kamu personeliyim, New york'a gideceğim ve daha önce 2 kere ABD'ye gittim diye cevap verdikten sonra vizeniz onaylandı haftaya PTT'den alabilirsiniz diyerek görüşmem sonladı. Oldukça kısa sürdü fakat alamayanlar da vardı.

• az önce aldım en erken 7 temmuz 2023

• @ayça66 Teşekkürler. Ne is yapiyorsunuz?
    Nereye gideceksiniz? New York
    Abd de akrabaniz var mi? Evet abim 6 yildir Amerika'da yasiyor.
    Hic yurt dışına ciktimiz mi? Hayir

Sorular bunlarmis. Cok kalabalık 3 saatten fazla beklediler.

• hayırlı olsun. bende randevu aldıktan sonra bir heyecan olmaya başladı. 7 temmuz 2023 e verdi

• @waterman Ben incelendiğini düşünüyorum. Madem incelenmiyor niye formu dolduruyoruz? Gorevli sorsun soruyu cevabi da kendi yazar. 2 yil once anne ve babam da cok kolay vize almisti.

• @bdiler61 hayırlı olsun . Pazartesi bende 11 nolu bankodan 30 saniyede aldım. Arkadaşım da aynı anda sizin dediğiniz 10 nolu bankoda epey uzun sürdü ama o da aldı . 10 daki beyefendi biraz daha sık dokuyo heralde.

• @kugutex Teşekkürler. Size de hayırlı olsun. 10 nolu bankodaki beyefendi her şeyi soruyordu.

• ⭐⭐⭐⭐

@bdiler61 çok sevindim adınıza. hayırlı uğurlu olsun vizeniz.

• @Cem-Alataş teşekkürler cvp için

• ⭐⭐⭐

@Cem-Alataş bakması gereken önemli noktalar vardır bu kısımlara bakılıyordur tabi ki ds160 doldurmanın anlamı kalmazdı o zaman 🙂 ama bazıları şey düşünüyor doldurduğum an bütün geçmişim en detay noktasına kadar araştırılıyor, baştan asagı herkesin vize alıp almayacağı belirleniyor falan bunlara inanmıyorum ben. Keza gökçen hanım eski ABD vize memuru kendisi de önceden sizin vize alıp almayacağınızı belirleyen bi durum yok demişti.

• ⭐⭐⭐

@kugutex aslında görüşmenin uzun sürmesi bence avantaj kendini cok daha iyi ifade edebilir insan. Bence mülakatlar 30-40 sn değilde minimum 2 dakika sürmeli bence. Cok ufak zamanlarda insan heyecandan kendini yanlışta ifade edebilir.

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@bdiler61 çok sevindim adınıza. hayırlı uğurlu olsun vizeniz.

Çok teşekkür ederim. Bu arada benden ne ds-160 formunu aldılar ne de fotoğrafı. Sistemdekini mi kullanıyorlar?

• @Cem-Alataş merhabalar Ds160 formunun incelenmesi ile ilgili amerikada bir senatör söyle demiş “ application sahibi interview e gidene kadar cevap %90 bellidir geri kalan kısmı görüşmedeki söyledigi cevaplar belirler “ buradan ben incelendiği sonucunu cıkardım.

• Sabah annemin görüsmesi vardi aktariyorum söylediklerini
    Girip pasaport u vermiş resim istememişler kalabalıkti biraz bekledim dedi ds160 formunu tekrar doldurmustuk istanbuldan ankaraya cektiğimiz için direkt soylemiş formu alıp bakmıslar. Nereye ne zaman gidiceksiniz ne iş yapıyorsunuz amerikada kızınız ne yapıyor? Vs annem de ev hanımıyım kızım nişanli vizesi ile gitti düğün yapacaklar yanlarinda olmak istiyoruz diyerek cevap vermiş nereye yasiyorsunuz diye tekrar soru sormus annem bu arada davetiye göndermiştik buradan “ save the date card” onu göstermiş birde. Pasaport u inceleyip vizeniz onaylandi bir hafta içinde teslim alırsınız demişler.

• ⭐⭐⭐⭐

@kugutex @bdiler61 uzun boylu gozluklu erkek kumral miydi ? Bende ordan aldim 1 dk da 😁

• ⭐⭐⭐

@lbsryts izlediğiniz videoyu / kaynağı buraya aktarabilir misiniz rica etsem

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |