Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy insani gercekten sinir ediyorlar ama 😃 öylesine basvurmak icin basvuran tayfaya hic saygim yok valla benim .

• @abrakadabra zaten umrunda da olmuyor ki gitmiyorlar. Daha bu asamanin ne oldugunu bilmeyen insan diger evrak islerini yapacak da para toplayacak da gidecek oy oy oy 😃

• ⭐⭐

ya arkadaşlar bu grupta veya tanıdığı olan Amerikada olupta benim gibi ilaç tedavisi gören kimse var mı varsa bana özelden yazabilir mi bi kaç merak ettiğim önemli konu var,,

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir kazandım ne yapmam gerekiyor :)))

Herhangi bir şey yapmana gerek yok.

Kazandıktan sonra 10 gün içinde evine kırmızı kurdele işe bağlanmış sarı bir zarf gelecek. İçinde uçak biletin, kalacağın evin adresi ve anahtarları, havalimanı otoparkında seni bekleyen arabanın ruhsatı ve anahtarları, senin isteklerin doğrultusunda, senin için bulunmuş, başlanmaya hazır 5 farklı iş. Artık hangini seçersen.

(Günü geldiğinde gerçekten soranlara yazamayacağım için sana yazdım 😁)

*Not. Yukarıdakiler gerçek değildir.

ABD'ye giriş yaptığınızda, ilk 6 ayınızı rahat geçirebilmeniz için size tahsis edilmiş olan toplam 9.000 dolar (aylık 1500 dolar olacak şekilde) yardımı havalimanında gümrük memurlarından almayı unutmamalı talihliler 😃

Aylık $1500 olduğunu bilsem hiç başvurmazdım. Nasıl iptal edebilirim başvurumu?

"İPTAL" yazıp 2273(CARD)'e mesaj atmanız yeterli olur.
    Size tahsis edilmiş olan toplu ücreti diğer ailelere bölüştürüyorlar böyle bir durumda.

İptal etmesek de pazarlık payı var mıdır bu yardımda? Sonuçta Loto ama pazarlık sünnettir diyemiyor muyuz?

• @greygoose
    @goyro666
    @tolgasatir
    @HitMachine

Verdiğiniz değerli bilgiler için her birinize çok teşekkür ederim

• Amerika'da yaşayıp da hiç loto v.b şeylerde şansını deneyen var mı acaba, varsa deneyimlerini paylaşabilir mi 🙂

Benim bir arkadaşım var, teyzesi 30-40 sene önce gitmiş Amerika'ya, ilk gittiğinde bir şans oyunundan ev çıkmış 😃

• Merhabalar, buyukelcilik mulakat randevusu icin yeni slot aciyor mu bir fikriniz var mi? Ben yesil kart talihlisi degilim ama diger konularda bu tur bir konusma olmadigi icin belki sizler bilirsiniz diye buraya yaziyorum 🙂

• Arkadaslar bir soru sormak istiyorum anlayan bilen tecrubesi olan biri yardımcı olursa sevinirim. Geencard ilk defa doldurdum. Doldururken cok dikkat etmeye çalıştım fakat terslik oldumu oluyor. tahsil durumuma lise yerine unuversite işaretlemişim.(Sayfayi turkceye cevirmeyi unutmusum ingilizcem iyi değil işte böyle sacma bir hata yaptik. )
    Bu durumu tabi cok zor ya olduya eğer creencard cikarsa simdi ismini hatilayamadim creen card çıkanların doldurdigu sunayrintili olan ikinci formu doldururken duzeltme imkanim olur mu. Bu konu üzerine bilgilendirecek bir arkadas var mi?

• @Hopasej, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika'da yaşayıp da hiç loto v.b şeylerde şansını deneyen var mı acaba, varsa deneyimlerini paylaşabilir mi 🙂

Benim bir arkadaşım var, teyzesi 30-40 sene önce gitmiş Amerika'ya, ilk gittiğinde bir şans oyunundan ev çıkmış 😃

Ben arada sirada lotto oynuyorum, ama henuz birsey cikmadi...

Birkac defa da isyerindeki arkadaslarla toplu olarak lotto sansimizi denedik, ama husran hep husran 😃

• @MySea İkramiyeler ne düzeyde oralarda ? Baya yüksek sanırım 🙂

• Arkadaşlar bir şey sorucam, bu mayıs ayı ne zaman gelecek? , 2. ve daha gerçekçi sorumda greencard çıkan talihliler ds260 formunu direk doldurabiliyormu, yoksa öncesinde bir harç ödemesi talep ediliyor mu?

• @Hopasej Su andaki ikramiyeler:

Mega millions - $494M
    Powerball - $454M
    Lotto America - $27M

• @MySea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopasej Su andaki ikramiyeler:

Mega millions - $494M
    Powerball - $454M
    Lotto America - $27M

Hem greencard çıkacak, hemde sayısal lotomu çıkacak. Dünyanın en şansı insanını arama yarışmasımı yapıyoruz? 🙂

• ⭐⭐⭐

@HitMachine, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar bir şey sorucam, bu mayıs ayı ne zaman gelecek? , 2. ve daha gerçekçi sorumda greencard çıkan talihliler ds260 formunu direk doldurabiliyormu, yoksa öncesinde bir harç ödemesi talep ediliyor mu?

mayıs ayı tahminen mayıs ayı gibi gelecektir çok erken yada daha geç olacağını pek sanmıyoruz 🙂
    2. soruya gelecek olursak DS260 formunu ücretsiz dolduruyorsunuz daha sonrasında mülakat - doktor muaynesi - eğer onaylanırsa vize ücreti gibi bedelleri daha burdayken ödemeye başlayacaksınız.

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopasej, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika'da yaşayıp da hiç loto v.b şeylerde şansını deneyen var mı acaba, varsa deneyimlerini paylaşabilir mi 🙂

Ben arada sirada lotto oynuyorum, ama henuz birsey cikmadi...

Birkac defa da isyerindeki arkadaslarla toplu olarak lotto sansimizi denedik, ama husran hep husran 😃

bu loto işi türkiyede hikaye ya 😃 ama amerikada çıkmış olabilir , biz müslümanız bizdekiler bizi düşünüyor bize yedirmiyor kendileri yiyor 😃
    hani lafta gavur ya onlar, aslında ,, neysee

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar bir şey sorucam, bu mayıs ayı ne zaman gelecek? , 2. ve daha gerçekçi sorumda greencard çıkan talihliler ds260 formunu direk doldurabiliyormu, yoksa öncesinde bir harç ödemesi talep ediliyor mu?

mayıs ayı tahminen mayıs ayı gibi gelecektir çok erken yada daha geç olacağını pek sanmıyoruz 🙂
    2. soruya gelecek olursak DS260 formunu ücretsiz dolduruyorsunuz daha sonrasında mülakat - doktor muaynesi - eğer onaylanırsa vize ücreti gibi bedelleri daha burdayken ödemeye başlayacaksınız.

yaa çok güldüm şu lafınıza 😃
    ''mayıs ayı tahminen mayıs ayı gibi gelecektir çok erken yada daha geç olacağını pek sanmıyoruz 🙂 ''

• çok şükür fotimi çektirdim 🙂 Güneş tutulmasından sonra mı başvuru yapsam bilemedim 🙂

• Acaba suudi arabistan yeşilkart forumunda ne sorular soruluyordur?
    ilk aklıma gelen; 4 eşim var, hepsi adına başvurup şansımı arttırabilirmiyim? 😃

• ⭐⭐

Acaba suudi arabistan yeşilkart forumunda ne sorular soruluyordur?
    ilk aklıma gelen; 4 eşim var, hepsi adına başvurup şansımı arttırabilirmiyim? 😃

onların amerikaya ihtiyacı yoktur bence 🙂

• ⭐⭐

@Burcu-Boz hadi hayırlı olsun. Ben ayı, güneşi bilmem Cumartesi başvurucam tutulacak bişey varsa Pazar tutulsun 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |