Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @AYSY33 cok sagolun . sizede yeni hayatinizda basharilar .

• Ekime de girdik, ne bir güncelleme ne de bir onay var.

• Merhabalar yeni keşfettim burayi herkese kalbindekilerini diliyorum umarim herkes ap den onayli sekilde cikar.soruma gelince
    Ben f2 statusunde 3. Kez gorusmeye giren bireyim
    En sonunda27 eylulde gorusmede memur soru sorup cvbni alinca pasaportumu alip buyuk odaya gidip gelerek
    Bana maas bordroumu ve pasaportumu yesil forumla beraber ptt ile gondermemi istedi
    Ds160 calismadigimi ve 1. Gorusmede calisiyormusun sorusuna calismadigimi belirtmeme ragmen.
    Ben cevabinda maas bordrom olmadgni ama hesapimda gereken para oldugunu gostermeme ragmen bakip geri vererek ptt ile gonder dedi.
    İlk guncelle 03 ekim de yapildi AP OLARAK.
    Bu surec hakkinda bbilgisi olan destek olursa sonucun ne sekilde sonuclanacagi gibi tahminlerde bulunan olursa sevinirim . Teşekkürler.
    Not:Gorusmeler.18.08.İSTANBUL-15.09. ANKARA 27.09İSTANBUL.

• 31 ağustosta nişanlımla ortak randevu alıp j1 vizesine başvurduk başka görevlilerde mulakat oldu ben ret nişanlım onay aldı hemen ertesi haftaya7 eylüye tekrar randevu alıp birdaha şansımı denemek istedim bu sefer vize görüşmem olumlu geçti pasaportumu aldı vizeniz onaylandı kağıdını verdi memur bey. Deli gibi sevindik tabi ama kısa sürdü 2 gün sonra idari işlemler maili ile pasaportum sarı kağıtla geri gönderildi. otel başlama tarihimizi kasıma çektirdik sizce kasıma kadar onay gelme olasılığı nedir?

• @elvin-selamzade merhaba diğer görüşmeleriniz red miydi?

• Bu ileti silindi!

• @crazycells merhaba Tavsiyesinize ihtiyacim var lutfen
    Approved
    Your visa is in final processing. If you have not received it in more than 10 working days, please see the webpage for contact information of the embassy or consulate where you submitted your application.
    For more information, please visit
    Tam olarak ne demek?AP asamasindaydi az once kontrol ederken son guncellemede bu yaziyordu

• Merhabalar. Biz konsolosluk görüşmemizi gerçekleştirdik ve her şey yolunda gitti. Ancak sağlık raporumuz eksikti ve ardından sağlık raporumuzu da bugün aldık. Benim şöyle bir sorunum var. Bu AIS kaydını yaptırmıştık. Şimdi eksik evrak gönderme işlemi için adımları izleyip eksik evrak göndereceğim diye girdiğimde eşim ve benim için ayrı iki PTT evrakı çıktı. Bunların çıktılarını pakete koymak üzere aldım. Bu evraklarımızı bir paket yaparak mı göndermem gerekecek yoksa 2 PTT evrakı olduğu için 2 paket şeklinde mi göndermem gerekecek? 2 PTT evrakı olduğu için 2 paket göndermem gerektiğini düşünüyorum ancak orada da şöyle bir sorunumuz var ki konsolosluktan verilen eksik evrak listesi ikimiz için 1 adet verilmiş şekilde. Bu evrakı fotokopi çekip 2 paket mi göndermem gerekir, hayırsa ne yapmam gerek? Yardımlarınızı rica ediyorum. @crazycells @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sezer123 merhaba.
    ikisini tek dosya şeklinde, çıkan evrakları da o dosyaya koyarak tek posta şeklinde gönderebilirsiniz, iki posta şeklinde göndermenize gerek yok.

• 2 PTT çıktısı almış olmam sonrası için bir sıkıntı yaratmaz değil mi? İkisini de aynı dosyanın içine koyarım tabi yine de

• Herkese merhaba.. j2 vize türünde ben de 13 Mayıs’tan itibaren bekliyorum. Hiç güncelleme olmadı. Açıkcası artık umudum da yok. Bekleyen herkese sabır diliyorum. Ben kendi adıma beklentimi sıfırladım. Gelirse sürpriz olur. Gelmezse uğurlar olsun 🙂 vardır elbet bunda da bizim bilmediğimiz bir hayır diyorum.

• Herkese selamlar. Göçmen vize başvuru sahipleri olarak hala AP bekleyen kaç kişiyiz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sezer123 hayır, nedne olsun. o iki çıktıyı da dosyaya koyun yeterli..

• merhaba bugun konsolosluktan idari islemin tamamlandigi mesajini aldim ancak pasaport gonder sayfasini bir turlu bulamadim. Lutfen nasil pasaport gonderildigini bilen varsa yazabilirmi?

• @elvin-selamzade merhabalar nedenini söylemediler ne yazık ki. Sarı kayıt ve mavi kayıt verdiler.
    Sizin eşiniz aldı mı peki vizesini?

• ais.usvisa-info.com sitesinde Konsolosluk Bölümü daha fazla belge göndermem için talimat verdi secenegi var ancak ptt ile nasil gonderildigi ile ilgili bir bilgi yok sizce bu site disinda baska bir sekilde gonderim saglaniyormu?

• @Ramazan-Yıldız yurtdışı danışmanlığı veren birkaç ayrı firmayı arayıp daha sağlam bilgi edinin bene

• @ultorman tesekkur ederim pasaport submission un onlarla bir ilgisi yokki. O yuzden daha once gonderen biri varsa yazarsa cok sevinirim.

• @Ramazan-Yıldız 908503902884 burdan arayıp bilgi alabilirsin pazartesi. Bu arada vize türün neydi ve nekadar sürdü ap sürecin hayırlı olsun bu arada.. https://ais.usvisa-info.com/en-tr/niv/information/contact_us

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |