Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, acaba "Proof of Domicile" göstermek için Türkiyeden nasıl banka hesabı açabilirim?
    Bu forumdaki bir kaç kişi yol gösterdi, denedim fakat yine adres konusunda sıkıntı oldu. Üstüme adres olmadan nasıl açılıyor acaba, bilen var mıdır?
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Handan, içinde söyledi: Türkiye'deyken ABD'de Banka Hesabı Açmak

Merhaba, acaba "Proof of Domicile" göstermek için Türkiyeden nasıl banka hesabı açabilirim?
    Bu forumdaki bir kaç kişi yol gösterdi, denedim fakat yine adres konusunda sıkıntı oldu. Üstüme adres olmadan nasıl açılıyor acaba, bilen var mıdır?
    Teşekkürler

Eger SSN'niz ve ABD'de bir gecmisiniz varsa, kredi gecmisinizde hesaplarinizin ve adreslerinizin tamami gorunecegi icin kucuk veya online bankalardan hesap acmayi deneyebilirsiniz.

Adres olmadan genelde guvenilir bankalardan hesap acamazsiniz maalesef. Bunu denemenizi de cok tavsiye etmem, eger isminiz ve SSN'niz bu sekilde "guvenilir olmayan aktiviteler"le iliskilendirilirse bankalar sizinle calismak istemeyebilir.

Bunun disinda SSN olmadan belki suradan hesap acmayi deneyebilirsiniz:

ama bu sekilde hesap acip, ABD'deymissiniz gibi gostermek yerine, ABD'de gercekten yasayip bunu dogru belgelerle gostermenizi tavsiye ederim.

• @crazycells Teşekkürler cevabınız için, evet Amerika’dan hallediyorum tüm işlerimi, en kolayı böyle oldu.

• @crazycells, içinde söyledi: Türkiye'deyken ABD'de Banka Hesabı Açmak

Merhaba, acaba "Proof of Domicile" göstermek için Türkiyeden nasıl banka hesabı açabilirim?
    Teşekkürler

Eger SSN'niz ve ABD'de bir gecmisiniz varsa, kredi gecmisinizde hesaplarinizin ve adreslerinizin tamami gorunecegi icin kucuk veya online bankalardan hesap acmayi deneyebilirsiniz.

Adres olmadan genelde guvenilir bankalardan hesap acamazsiniz maalesef. Bunu denemenizi de cok tavsiye etmem, eger isminiz ve SSN'niz bu sekilde "guvenilir olmayan aktiviteler"le iliskilendirilirse bankalar sizinle calismak istemeyebilir.

Bunun disinda SSN olmadan belki suradan hesap acmayi deneyebilirsiniz:

ama bu sekilde hesap acip, ABD'deymissiniz gibi gostermek yerine, ABD'de gercekten yasayip bunu dogru belgelerle gostermenizi tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Teşekkürler cevabınız için, evet Amerika’dan hallediyorum tüm işlerimi, en kolayı böyle oldu.

en iyisini yapmissiniz 👍 Zaten musterisini cok iyi tanimadan veya varligindan emin olmadan kendisine hesap acan bir banka ile eminim siz de calismak istemezsiniz. Boyle bir kurumun gelecegi ve guvenilirligi tartisilir.

Actiginiz banka hesaplarinin FDIC veya NCUSIF tarafindan sigortali olduguna emin olun.

• @crazycells Teşekkürler, eskiden de Bank of America ile çalışıyordum, tekrar bu kurum ile çalışmaya karar verdim. Büyük ve güvenilir banka, başka soranlara da tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

• 16
  • 2
  • 6
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |