Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @denizci10 çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 sağolasın abi.

• Merhaba arkadaşlar. Amerikada ki gümrük memuru bizim ds160 formunu görebiliyor mu? Bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐

@Kef14 orada göremiyor ama sizi odaya alırlarsa görürler.

• arkadaşlar lütfen ALLAH RIZASI İÇİN acil cevap LAZIM

Eşim ve ben turist vizesine başvuracagız ds 160 formunu benm için doldurduk . aynı şeklide eşim içinde doldurmamız gerekir mi _?

• ⭐⭐⭐

@nefess evet ikiniz için de doldurulması gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nefess sakin olur musunuz lütfen burası diğer forumlar gibi değiliz burası aile gibiyiz bir sıkıntın varsa sadece yazman yeterli @denizci10 başta olmak üzere herkes koşarak gelirler ondan biraz bekleyin şimdi yemekte herkes biraz sabır lütfen

• ⭐⭐⭐⭐

@nefess öncelikle bu kadar acil olan ne anlamadım? sonra burası soru sorup cevap alıp gideceğiz bir yer değil. sonra da eğer ki arama tuşa basıp ds160 yazıp aratırsanız zaten cevabını 2 dk gibi az bir sürede bulursunuz ki zaten bu başlığın ilk iletisinde ben santim santim ne yapılması gerekeni anlattığım pdf var. kusura bakmayın ama bana samimi bir yardım gibi gelmedi.

• ⭐⭐

@crown muslu hukuk bolumune bir danışın derim evet muhtemelen sürekli görünecektir daha da önemlisi size hangi kod ile red verildi red kağıdınıza baktınız mı?

• Arkadaşlar ben burdaki yazılanlara okuyarak vizemi aldım, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Şimdi ülkeye giriş yapacam, bana burda bir kaç bilgi lazım, gidiş dönüş biletini aldım, 1 ay durmak istiyorum, ne kadar kalacaksınız diye sorarlar mı? 1 ay dersek (otel rezervasyonu yapacam) sıkıntı olur mu? Ayrıca üzerimizdeki parayı sorarlar mı?

• @Kef14 hocam normal şartlarda 6 aylık giriş izni veriyorlar ilk kez girmeniz bu sürenin daha az olmasına etki etmiyor. Son girişimden önce memur bana sadece hangi adreste kalacağımı sormuştu. Başka hiç bir soru sormadı. 6 aylık giriş izni verdi. Çok nadir durumlarda 3 ay veya 1 ay alan kişiler biliyorum. Otel rezervasyonunuz kaç gün ise onu söyleyin. %90 ihtimalle 6 aylık giriş verecektir şüpheli bir durum görmediği sürece. ( bunlar benim gözlemlerim sonucunda gördüğüm şeyler kesinlikle böyle olur demiyorum. ) üstünüzde ki parayı bazen soruyorlar bazen sormuyorlar. Sorarlarsa ne kadar var ise onu söyleyin. Gerisinin kartınızda olduğunu belirtin. Kredi kartınız varsa onları da belirtin. Bir sorun olacağını düşünmüyorum iyi yolculuklar

• @Kef14

@ob16222, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Kef14 hocam normal şartlarda 6 aylık giriş izni veriyorlar ilk kez girmeniz bu sürenin daha az olmasına etki etmiyor. Son girişimden önce memur bana sadece hangi adreste kalacağımı sormuştu. Başka hiç bir soru sormadı. 6 aylık giriş izni verdi. Çok nadir durumlarda 3 ay veya 1 ay alan kişiler biliyorum. Otel rezervasyonunuz kaç gün ise onu söyleyin. %90 ihtimalle 6 aylık giriş verecektir şüpheli bir durum görmediği sürece. ( bunlar benim gözlemlerim sonucunda gördüğüm şeyler kesinlikle böyle olur demiyorum. ) üstünüzde ki parayı bazen soruyorlar bazen sormuyorlar. Sorarlarsa ne kadar var ise onu söyleyin. Gerisinin kartınızda olduğunu belirtin. Kredi kartınız varsa onları da belirtin. Bir sorun olacağını düşünmüyorum iyi yolculuklar

Benim de yaptığım araştırmalarda bu sonuca ulaştım. Kapıda sıkıntılı memura denk gelirseniz ekstra birkaç soru sorabilir sadece. Kaç ay alacağımızı kapıya gitmeden bilmek mümkün değil açıkçası 🙂 Hayırlı olsun bu arada ne zaman gideceğim demiştiniz ne zaman gidiyorsunuz?

• @Kef14 gözünüz aydın.. ilk deneyimlerinizi paşmayı unutmayın lütfen havaalanı ev tutma banka iş vb .. Allah kolaylık versin

• @aeemin beyaz kağıt onay ama Red değil

• @ob16222 Hocam merhaba. Bu sorulara ingilizce bilmeyen birisi nasıl anlayabilir veya cevaplayabilir. Bugün annem ve babam onay aldılar ve bir seyahat planı yapacağız. İngilizce bilmiyorlar.

• Merhabalar. ben ds160 formu dolduruyorum şu anda . doğumyeri bilgilerinde ülke adı için açılan kutucukta TURKİSH CAİCOS ADALARI şıkkı var sadece onu mu seçeceğim acaba. Bir de daha önce kullanılmış başka isim yoksa orayı boş bırakabiliyor muyuz. Yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler.

• @salih2825 hocam iki ihtimal var. Dosya kağıdına kısa ve net olarak yazacaksınız kendileri memura verecek memur okuyup geçişlerine izin verecek kağıtta ingilizce bilmediklerini ve geliş amaçlarını belirtebilirsiniz ya da uçakta ingilizce bilen bir yolcu ile pasaport işlemlerini halledecekler. Başka bir yöntem bilmiyorum ben ☺☺

• @salih2825 merhaba. ben avrupa girişlerinde google translate kullananlar görmüştüm. amerika da da işe yarayabilir.
    İşim gereği bu ara çok fazla rus geliyor iş yerime. ( oturum için yabancı sağlık sigortası yaptırıyorlar.) onlarda genelde ingilizce bilmiyor. Google translate ile anlaşıyoruz.

• @sudegül-bayram hayır Türkiyenin ismi sayfayı Türkçeye çevirdiğin zaman "hindi" olarak çıkıyor onu seçeceksin

• ⭐⭐⭐

@sudegül-bayram Turkish and Caicos Islands (Türk ve Kafkas Adaları) İngiltere'nin deniz aşırı topraklarıdır. Turkey aynı zamanda hindi anlamına geldiği için ve siz translate ile sayfayı çevirdiğiniz için bu şekilde görmüşsünüz. Yanlış beyan olmaması için cümlelerin anlamlarını gördükten sonra translate'i kapatın. Gerektiğinde tekrar açın.

Benzer Başlıklar

• 36
  • 5
  • 21
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |