Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@damladamla19 belirtseniz daha şık olurdu çünkü oturum izinleri var ve ablanızı görmek istemeniz kadar doğal bişey yok. hayırlısı olsun

• @denizci10 formda yazdım zaten, yanlış anlaşılma oldu sanırım. Bilgi gizlemek pek akıllıca değil bence 🙂

• @damladamla19 aslında görevli davetiye sormamış ya da istememiş, Türkçe konusunda ordaki görevli bayanla bir iletişim sorunu olmuş, yani kadın tam anlamamış kimin yanına gideceğimizi, durum öyle olunca eşim de abimin ingilizce olarak hazırladığı davetiyeyi sunmuş anlaması için

• @Zamir-Dağın anladım teşekkürler yanıt için 🙏🏻

• @damladamla19 rica ederim, umarım sizinki de olumlu sonuçlanır, Allah gönlünüze göre versin

• ⭐⭐⭐⭐

@damladamla19 pardon yanlış anlamışım. kusura bakmayın lütfen. tamam şimdi oldu.

• 6 Eylülde görüşmeye girmiştim ve bugun idari işlem için form geldi cevapladım ardından 4-5 dakika sonra işleme alındığı maili geldi. Form son 15 yılki bilgileri istediğinden ben bazı kısımlara net cevap veremedim örneğin bazı yurtdışı seyahatlerimi neden yaptigimi hatirlamiyorum ancak %90 iş için ve ben tarihler net ancak ne amaçla gittiğimi hatirlamadigimi muhtemelen iş için oldugunu soyledim. Zira bir dönem ihracat yaptik ve o sebeple çok fazla peşpeşe yurtdışına çıktım aynı ülkelere. Umarim bunlar sorun oluşturmaz.

• Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Sizlere sormak istediğim bişey var yardımcı olursanız sevinirim. 2008 yılında gençliğin vermiş olduğu cahillik, arkadaş faktörü ve heyecan arayışı mağazadan eşya çalarken yakalandık. Tabi bu olay kamu davasına döndü ve 1 yıl 8 ceza aldım.Bu cezada sabıkasız olduğumdan dolayı denetimli serbestlikle sonuçlandı. Şimdi 33 yaşında evli 1 çocuklu bir bireyim. Bu olaydan sonra karakolun önünden bile gecmisliğim yoktur. New York’a bi arkadaşımı hem ziyaret hemde tatil amaçlı gideceğim. Bu arşiv kaydından ötürü red alma ihtimalim nedir sizce ? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

• @denizci10 evet ama diger doldurdugum ds160 a randevu almistim onu direkt yerine degistirebiliyor muyum

• @zezeteks, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Sizlere sormak istediğim bişey var yardımcı olursanız sevinirim. 2008 yılında gençliğin vermiş olduğu cahillik, arkadaş faktörü ve heyecan arayışı mağazadan eşya çalarken yakalandık. Tabi bu olay kamu davasına döndü ve 1 yıl 8 ceza aldım.Bu cezada sabıkasız olduğumdan dolayı denetimli serbestlikle sonuçlandı. Şimdi 33 yaşında evli 1 çocuklu bir bireyim. Bu olaydan sonra karakolun önünden bile gecmisliğim yoktur. New York’a bi arkadaşımı hem ziyaret hemde tatil amaçlı gideceğim. Bu arşiv kaydından ötürü red alma ihtimalim nedir sizce ? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

silindikten sonra bu konuyu olmamış kabul edin ve formda ilgili soruya hayır deyin.

• ⭐⭐⭐⭐

@lbsryts sistemden değiştiremiyorsunuz ama gerek de yok. Siz yeni ds160 formunuzun confirmation page inden çıktı alıp yanınızda götürürseniz orada değişikliği yapıyorlar.

• Merhaba herkese, bu sabah vizemiz onaylandı. Sarışın gözlüklü bayanla gerçekleşti görüşmemiz. Detayları merak ederseniz gün içinde yazabilirim 🙂

• ⭐⭐⭐

Hayırlı olsun 🙃 @damladamla19

• @damladamla19 hayırlı olsun ☺️ Detayları yazabilir misiniz ?

• ⭐⭐⭐⭐

@damladamla19 hayırlı olsun.

• @DustyBlue cevabınız için teşekkür ederim. Yanlız yapılan eylem yüz kızartıcı olduğu için arşivde kalması ya suç işleyenin ölümü yada memnu hakların geri alınmasından sonra 15 yıl geçmesi gerektiği cevabını almıştım zamanında. Bu yüzden vize görüşmesinde bu konu benim için engel teşkil eder mi ? Birçok kez sildirmeye çalışmıştım maalesef bu şekilde geri dönüş aldım.

• ⭐⭐⭐

@damladamla19, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba herkese, bu sabah vizemiz onaylandı. Sarışın gözlüklü bayanla gerçekleşti görüşmemiz. Detayları merak ederseniz gün içinde yazabilirim 🙂

@damladamla19 merak etmemek mi sabırsızlıkla bekliyoruz tecrübenizi. Vizeniz hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindik 🙏

• @damladamla19 hayırlı uğurlu olsun, dün bizimkini de sarışın gözlüklü bayan onaylamıştı.

• bu sabah vize görüşmesinde son bankodaki (13 numaraydı sanırım) beyfendi ile yapılan görüşmede ne iş yapıyorsun, amerikada nereye gitmek istiyorsun ve daha önce yurtdışına gittiniz mi sorularına verilen cevaplar neticesinde vizeniz onaylandı diyerek uğurlandık. darısı başınıza.

• Selam arkadaşar, buradan bu aralar randevu alan oldu mu acaba ne zamana randevu veriyorlar. Pazar günü bende turist için başvuru yapacağım sistemden kontrol ettiğim zaman 7 ay sonraya diyor daha erkene çekilir mi acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |