DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam herkese 🙋🏻♂️ Eski heyecan kalmadı açıkçası, o yüzden bu sene pek takip edemedim, yeni yönerge yayımlandımı? Biraz bakındım da göremedim bir şey bu zamanlarda yayımlanırdı genelde..

• ⭐⭐⭐

@FreeMen Hayır henüz yayımlanmadı. Az kaldı ama.

• ⭐⭐

@nilfersev O şansı gülmeyenlerden biri benim hesabımı 2018 yılında açmıştım bu forumda 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Her sene konuda @ibrahimasar İbrahim Beyi görmekten yoruldum vallaha tek duam afiyetle ikimize de greencard çıksa da gitsek. 😅

Bu sene yokum. Yancıyım bu sene, oyuncu değil. Katılmayacağım çekilişe. Herkese çıksın inşallah, içinde de sana 🙂

• @ibrahimasar İnşallah siz de katıldığınızda çıkar , iyi dileğiniz için teşekkürler.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@nilfersev O şansı gülmeyenlerden biri benim hesabımı 2018 yılında açmıştım bu forumda 🙂

Beklemeye devam ediyoruz. Benim de 4. Başvuru olacak. Şans gelmedikçe imzayı dolduracağız. Umarım bu sene o senedir.

• Günaydın, hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle herkese bol şanslar. İşi şansa bırakmayın farklı yollar ( yasal olarak ) da bakmak lazım 🙂 Sadece bunu bekleyerek ömür geçmez.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Her sene konuda @ibrahimasar İbrahim Beyi görmekten yoruldum vallaha tek duam afiyetle ikimize de greencard çıksa da gitsek. 😅

Bu sene yokum. Yancıyım bu sene, oyuncu değil. Katılmayacağım çekilişe. Herkese çıksın inşallah, içinde de sana 🙂

@ibrahimasar yancı olmak yok ya üzme bizi, geri sayıcaz beraber, pazara kadar değil mezara kadar 👊

• yerimizi alalım 22'nci başvuruya hazırım bakalım bu yıl ne olacak?

• Ülke iyice kötüye gidiyor valla. Abd alışma süreci kültüre uyum sağlama vs derken biraz firede ordan var. Acil gitmek gerek

• @Furkan-Aydın 25 yaşını geçmeden gitmek gerekmiş aslında yeni aklım başıma geliyor

• @bulut, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Yerel mahkemenin kararına uymak durumunda mı bilmiyorum ama zaten çıktıktan sonra yüklü bir mali belge istiyorsun vizeyi onaylamak için bence başvuruya pasaport + 20$ gibi bir zorunluluk gelse hem ilgili birimlerin iş yükü hafifler hem gitmeyecek olup başvuran olmayacağı için gerçekten isteyenler arasında bir çekiliş yapılır.

Eğer Afrikanın bilmem neresinden bir kişi mahkemeye başvurup pasaport şartını kaldırtabiliyorsa; bizlerde mahkemeye başvurup aslında gitmeyecek/gidemeyecek, gitse de yabancı dili olmayan, mental olarak orada yaşamaya uygun olmayanların, "gerçekten gitmeye niyetli" olanların şanslarını azalttıkları gerekçesi ile pasaport şartı ve ilave olarak da ufak da olsa başvuru harcı şartı koyulmasını istesek olmazmı? neden afrikalının itirazı dikkate alınıp bizimkiler alınmasın?

• Merhaba acaba bu yılki başvuru tarihi ne zaman

• @Furkan-Aydın adamlar 50 yaşından sonra bile gitmeye çalışıyor. Ben burada 6 yıllık mühendis olduğum halde 32 yaşında hayata sıfırdan başlamaya tutunmaya çalışıyorum. Burada bu yaşta sıfırdan hayata başlayacağıma, Amerika’da sıfırdan başlarım yerinden doğmuş gibi. Çünkü oradaki şartlar ile burayı az çok kıyaslayabiliyoruz. Burada boşa kürek çekip kendimi 30 yıl sonra nerede olduğumuzu gayet iyi görüyorum ve bunu kabullenemiyorum. Tr defteri benim için kafada bitmiştir. Bedenim burada olsa da ruhum burada değil artık. Vizem ne zaman çıkarsa çıksın dönüş yok deneyeceğim.

• @hasnotben Hayırlı olsun abi senin içinde. Ben 22 yaşındayım deniyorum valla. Umarım gideriz. Hepimizi gelecekte iyi günlerin bekliyor olmasını temenni ediyorum.

• @Furkan-Aydın Hayırlı olsun dileğini Allah söyletti galiba 😀 Daha gidemedim çıkarsa bu çekilişte gideceğim inşallah

• @ervaaa merhaba daha kesin olarak duyuru yayınlanmadı . Bu ayın ortalarında açıklanacak. Muhtemelen de ekim ayının ilk haftası veya ikinci haftası başvurular alınır.

• @XMAN66 22 mi😮 👀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

218

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.2k

| | | |