Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

australya dolari aud da 12.51 olmus.....bulgar vatandaslari buyuk reise cok tesekkur ediyorlar,turk lirasi dustu euro yukseldi, edirneye serbestce girip butcelerine uygun olan her seyi aliyorlar.,ulkeye doviz girmesi iydir.....

• Ampül bir arkadaşım var, dedim ki Green card'a başvurduğumda 7,8 lira idi, şimdi mülakat zamanı geldi 18.11 lira oldu ne düşünüyorsun? mavi ekran verdi.

• ah o ampuller

• Dolar 3-4 civarindayken dolar toplamaya baslamistim ve en son 7 civarindan almistim. Su anki kurlarla ABD Avrupa gezisi/gocmenligi hayal haline geldi. O zaman gorece dusuk kurla gezip tozanlar su an gecmisi yad etmekle idare ediyorlar.

• ⭐⭐⭐

İnanın ki benimde tek düşündüğüm kısım bu mali kısmı. Henüz talihli değilim ama olursam ABD’deki tanıdıklardan sponsorluk olur çevrede ki dosttan eşten bankadan kredi olur borç olur her türlü imkanı sonuna kadar zorlayacağım. @okvekilic

• @okvekilic Aslında dolar düşse de artsa da yine de az az birikim yapmak gerek. Uluslararası geçerliliği olan bir para birimi. Enflasyondan en az zararla cikilabilecek şey. Dolar şak diye 10 lira olsa(ihtimal vermiyorum anca kara para girmesi lazım), Belki burada alacağın bir eşya vb şeylerden zarar edersin ama yurtdışında zarar etmezsin.

Tabi bunlar ytd değil ama gelecek için düşünülmesi lazım. Önünüzde seçim var, ve tek gelirimiz turzim. Turzim bitmesine az kaldı ve seçim zamanı genelde piyasalarda güvensizlik olur. Durum düşünüldüğünden de vahim olabilir.

• bataklik.

• Bazı ekonomistler Eylül sonunda dolar 22 olacak diyorlar doğru mu sizce?

• @Ranje, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Bazı ekonomistler Eylül sonunda dolar 22 olacak diyorlar doğru mu sizce?

erdoğanda ekonomist(!) biliyorsunuz hangi ekonomistin dediğine göre değişir o iş.

Bazıları çıkıp müjde vermezse kitaba ters gitmezse eylül sonuna biraz zor ama milletin paraya konmak isterlerse yapabilirler ama muhakkak ki öyle yada böyle o seviyeleri bulacaktır. Maalesef Türkiye'nin kaderi bir kişinin ağzından çıkan bir çift söze bakıyor üzücü maalesef çok üzücü.

• @yenihayaletadam Bakalım hocam seçimlere de az kaldı zaten. Ama tarihe bakarsanız Türkiye hep 20 yılda bir batıyor ve iktidar değişiyor bu kısır döngüden bir türlü çıkamıyoruz hangi iktidar gelirse gelsin. Kalıcı çözümler getirebilirler umarım bu kısır döngüye. Yoksa her nesil görecek bu döngüyü. Travmatize olmaktan yorulduk.

• @Ranje hocam açık konuşayım benim umudum kalmadı artık. Bu devir böyle gelmiş böyle de gidecektir bence. Biz kendi insanımızı düzeltmeden hangi parti gelirse gelsin bu devran böyle gidecek bence. Umarım şu kart çıkarda gideriz.

olup-olmayacağından öte, 22 olursa şaşırır mısınız? esas mesele bu.

• Dun bir youtuber izledim, ekonomi uzerine. US dollar bir sure sonra bir ihtimal Ingiliz Sterlini yakalayip, gecebilir dedi! Olur mu olur 🙂

• @nicky Haklısınız kimse şaşırmaz. Alıştı artık herkes artışa.

• @yenihayaletadam Umarım kazanırız hocam yoksa bu döngüde yaşamak psikolojik açıdan zor.

• ⭐⭐

• @sir-altan Jet Fadıl'a üst üste nasıl dolandırıldılar bir türlü anlamadım.

• ⭐⭐

Ranje@

.....kardes adam cubbeli ahmet hocayi bile kullandirmis,bizim millete bir iki defa sen musluman ben musluman veya allah adina, allah askina, veya vallahi billahi dedimmi akan sular durur.cahil insanimiz cok,hatirlarsaniz almanyada deniz feneri vardi,millet marklarini getirip hic bir belge almadan teslim etmisler.

• @sir-altan Evet dini sömürü çok kullanılan bir durum dolandırma olaylarında ne yazık ki.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |