Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@mfkont baya talihsizce olmuş keşke ileri bi tarihe aynı güne saate denk getirebilseydiniz.. isterseniz eşinizi ileri alıp kendinize yeni bi başvuru yapın. Şart değil de diğer genel geçer kuralları karşılıyorsanız daha önce yurtçıkışı vs gibi şeyleri bide böyle denenebilir.

• ⭐⭐⭐

@Brownhood ben olsam o kısmı güncellemez sadece yurtdışı çıkışımı eklerdim. Ama tabi bu sadece ben olsaydım.. cevabı bilen başka birileri umarım çıkar 🙏🏼

• Merhaba, annem ve babam icin ds-160 i istanbul secerek doldurdum. Vize basvurusu icin istanbula gun almistim. Simdi ankara olarak guncelledim. Yeni ds-160 doldurmam mi gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐

@eyuphanyl yok siz ne zaman isterseniz ona alıyorsunuz

• ⭐⭐⭐⭐

@burcualtay evet. Anne babanıza nasıl doldurdunuz bilmiyorum ama genelde anne babalara yanlış dolduruluyor. Ben şu an 4 anne ve babaya danışmanlık veriyorum çünkü kendileri red almışlar. Ben de vizelerini almaya çalışıyorum. Siz de dikkatli olun lütfen

• ⭐⭐⭐⭐

@Brownhood her formun son kullanma tarihi vardır. O tarihte genelde geçiyor. Bundan dolayı formu yeniden doldurmanız gerekiyor bu yüzden de doldurduğunuz anda ki durumu yazmalısınız.

• Merhaba 23 eylülde randevum var sormak istediğim iş yerimden dilekçe aldım izinli olduğuma dair kendim yine özel dilekçe yazmalı mıyım ve evraklara bakmıyolarsa buraya olan bağımı nasıl ispatlayabilirim. Daha önce yurt dışına çıktım 10 yıl önce..40 yaşındayım kurumsal firmada çalışıyorum vize alma şansım olabilir mi? Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için

• @denizci10 peki formu yeniden doldururken ayni form numarasini kullanip "retrieve an application" dedikten sonra bu ekran cikiyor. burdan create new mi demeliyim yoksa ilk ekrandan yeni bir basvuru yapmaliyim, fark var midir?
    anne babalara yanlis dolduluyor dediniz, nelere dikkat etmek gerekir ? 307fc2e8-4c2a-4786-87b7-38970f8b9343-image.png

• Merhabalar,

DS160 formunda vize tipi olarak B1 seçmek gerekirken yanlışlıkla B2 seçtik. Ödeme yaparken ise B1 seçtik. Bu durumda yeni bir DS160 formu mu doldurmalıyız? Eğer öyleyse onu yaptıktan sonra yeni bir randevu mu almalıyız?

• ⭐⭐⭐⭐

@burcualtay create new application demelisiniz. Her şeye dikkat etmelisiniz. Formu doldurduysanız görmüşsünüzdür 100 e yakın soru var.

• @stella olabilir tabi neden olmasın. Yaşınız da genç ama en azından çok genç değil.

• Merhaba iyi günler herkese.
    İlk görüşmede red aldım.
    İkinci görüşme de ilk görüşmede ki Seyehat planımı aynı mı söylemeliyim değiştirmek mi mantıklı.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var ☺
    İşyerimin yazacağı izin yazısı türkçe mi ingilizce mi olmalı ayrıca örnek yazı var mı elinizde simdiden çok teşekkürler🙏

• ⭐⭐⭐

Ingılızce veya Türkçe olabilir cok baktıkları söylenmez ama İngilizce almanız daha iyi olur. @snmbrk

• ⭐⭐⭐

Seyahat planınız nedir? İlk görüşmede sizce neden red aldınız ve profiliniz nasıl? @lfcali

• @waterman çok teşekkür ederim.

• Forumda eşiyle farklı günlere vize randevusu alan bir arkadaş vardı bu konuda endişeleri vardı. Instagramda benzer durum yaşayan nesemcelikkaya’nın storylerine bakabilir. Bugün onay almış. Yanlışlıkla eşiyle randevuları ayırdığı için kocası haziranda kendisi de bugün görüşmeye girip onay alabilmişler.

• aralık ayındaki randevular dolmuyor bir gündür. demek ki herkes çekebilmiş öne randevularını

• @foreveros Mayıs 11'den Aralık 12'ye çektim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |