Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu sınırsız ise ben ara ara değiştireyim, 3-5 gün 3-5 gün derken alırım heralde baya geri diye düşünüyoruö. önümde baya zaman var çünkü 😃

• ⭐⭐⭐

@madmizah sıkı takipte kal bence eylüller açılıcak yakında, çünkü ben şahsen 19 eylüldeydi iptal ettim mesela bunu birisi alacak elbet açılan yeri 😂

• @ahsenaydgdu @ahsenaydgdu her gün girip kontrol edeceğim artık napayım. Ağustos 2023 te görüşme olursa sonrasındaki dolar kurunu düşünemiyorum çünkü. Şimdi bile fenayken bir de dolar seviyesi. (ben de gittim vize verdiler de sonrasını düşünüyorum) 🙂

• ⭐⭐⭐

@madmizah ahahaha kur konusunu düşünmek istemiyorum. Yine 18 e dayandı yani bizimde suan para kuş gibi kaldı.. sizde inşallah bu yıl bitmeden yakalarsınız..

• @ahsenaydgdu inşallah inşallah. Orası için 2000$ zamanında kenara koymuştum. Ama uçak bileti gözümü korkutuyor. Ne kadar erken mülakat, o kadar erkenden uçuş bakmak ve uyguna almak demek benim için. hakkımızda hayırlısı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@altone ilk olarka lütfen merak ettiğiniz her konu için yeni başlık açmayın, bu forum kurallarına aykırıdır.

sorunuzun cevabı bu konu için açılmış özel başlıkta var;

https://yesilkartforum.com/forum/post/282820

• @ahsenaydgdu günaydın. sık sık kontrol edince malesef site tekrar girmeye izin vermiyor. acaba boş randevu saatleri genelde hangi saatlerde açılıyor. bu arada sistem çok saçma. en azından toplu mail atılablir öne çekeceğiz kontrol edin diye, böylece o saatlerde kontrol ederiz. at yarışına çevirmişler resmen. önce tıklayan kazanır, mantıklı bir sistem yok malesef. halbuki 1 senedir bekleyenle 1 hafta önce başvuran aynı güne alabiliyor. kime anlatacaksın ki 3. dünya ülkesiyiz ya değer bu kadar

• selamlar,
    haftaya vize görüşmem var,
    ds160 formunda seyahat planım mayıs 2023,vize verirlerse ekim 2022de gitsem sıkıntı olur mu;
    gümrük polisi ds160a bakıyor mu ,sorun çıkarır mı? tecrübesi, duyduğu olan varsa cevaplarsa sevinirim. teşekkürler.

• @madmizah ocak-şubat-nisan 2023 aylarına açıyorlar sık sık hocam. 2-3 gün takip etseniz çok rahat değiştirirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

arkadaşlar ds160 da eşi vefat etmiş kişiler ne yazıyor evlilik durumuna? bilen varsa paylaşabilir mi? teşekkürler.

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

arkadaşlar ds160 da eşi vefat etmiş kişiler ne yazıyor evlilik durumuna? bilen varsa paylaşabilir mi? teşekkürler.

Widowed olması gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐

@Samet-Ünlü teşekkürler. ben de öyle düşünmüştüm emin olmak istedim yine de çok sağolun.

• ⭐⭐⭐

@meli giriş çıkış yapın, sayfa yenileyincr rvet kitliyor. Ama giriş çıkarak bakınca sorun olmadığını söylüyorlardı,

Bu gruplardan vize randevu takiplerini görebilirsinz

• Yasaklı

@meli, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ahsenaydgdu günaydın. sık sık kontrol edince malesef site tekrar girmeye izin vermiyor. acaba boş randevu saatleri genelde hangi saatlerde açılıyor. bu arada sistem çok saçma. en azından toplu mail atılablir öne çekeceğiz kontrol edin diye, böylece o saatlerde kontrol ederiz. at yarışına çevirmişler resmen. önce tıklayan kazanır, mantıklı bir sistem yok malesef. halbuki 1 senedir bekleyenle 1 hafta önce başvuran aynı güne alabiliyor. kime anlatacaksın ki 3. dünya ülkesiyiz ya değer bu kadar

Yakarisinizi gereksiz buluyorum.
    Bence gayet normal bir durum.
    Caba sarfedipte one cekemeyrn olmadi.
    Gercekten takip ederseniz ceketsiniz

• @Ping-PONG yakarış değil. Kesinlikle anlamsız bir sistem. Çalışan için devamlı bakıp durmak çok zor kaldı ki günde en az 3-4 defa bakıyorum ve hiç denk gelmedi. Sizi tebrik ederim .

• @Ping-PONG ayrıca böyle saçma bir sistemi savunmakta çok üzücü

• @meli, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ahsenaydgdu günaydın. sık sık kontrol edince malesef site tekrar girmeye izin vermiyor. acaba boş randevu saatleri genelde hangi saatlerde açılıyor. bu arada sistem çok saçma. en azından toplu mail atılablir öne çekeceğiz kontrol edin diye, böylece o saatlerde kontrol ederiz. at yarışına çevirmişler resmen. önce tıklayan kazanır, mantıklı bir sistem yok malesef. halbuki 1 senedir bekleyenle 1 hafta önce başvuran aynı güne alabiliyor. kime anlatacaksın ki 3. dünya ülkesiyiz ya değer bu kadar

Randevu sisteminin bir suçu yok talep fazla. Haliyle boş gün bulmak da zor oluyor. Ben de turist vizesine başvururken 1 saate bir kontrol ediyordum telefondan veya bilgisayardan. Kovidden önce standart bi randevu sisteminden farkı yoktu. Yarına randevu alıp gidebiliyordunuz. Hastalık ve artan talebin sonucu bunlar.

• @meli geçen hafta (4 Ağustos Perşembe) ağustos ayını sabah saat 9:50 gibi açtılar. Ben öğlen 12:30 da gördüm ve öne çektim. Ertesi gün tekrar öne çektim.

• @Ping-PONG kesinlikle haklı bir yakarış

• @ahsenaydgdu aslında fuara gideceğimizi kanıtlayacak hiç bir belgemiz henüz yok. Sadece bu senaryo ile devam edersek fuar giriş bileti vs. temin edecektik bir şekilde (parayla ya da davetiye ile) ama bizi uğraştıracaktı.

Fakat dediğiniz gibi amacımız değişti 1 haftalığına turistik geziye gitmek istiyoruz vs diyebiliriz seyahat amacı sorulduğunda. Umarım ne oldu da fuara gitmekten vazgeçtiniz?? vs. gibi bir soru gelmez 🙏🏻

Benzer Başlıklar

• 968
  • 47
  • 187
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |