Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @eeken Benim anlayamadığım Türkiye dışından 59 kişiye vize verecek zaman bulmuşlarsa Türkiye den 1 kişiye bile nasıl bulamamışlar?

• Bu vize türünde welcome letter ne zaman geliyor yani ceac adresine giriş yapmamız için gereken bilgiler ne zaman geliyor bunun hakkında bilgi verir misiniz ? Mesela Priorty Date 2012 mayıs ayı , welcome letter ne zaman geliyor ?

• @jonathann88, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Bu vize türünde welcome letter ne zaman geliyor yani ceac adresine giriş yapmamız için gereken bilgiler ne zaman geliyor bunun hakkında bilgi verir misiniz ? Mesela Priorty Date 2012 mayıs ayı , welcome letter ne zaman geliyor ?

Visa bulletin'deki başvuru sırası sizin priority date'e geldiğinde, şu an 2007'de. Tahminim en az 4 5 yılınız var. Benim priority date ve welcome letter tarihlerini imzamda görebilirsiniz

• @eeken Bizim priorty date 2014 şubat , 2021 Eylul ayinda bu welcome letter geldi bize mesela. Bu visa bulletin mantigi ile simdi gelmesi sacma degil mi ben onu anlamadim.

• Merhaba bende yeni üye oldum benimde priorty date 2010 welcome Letter ne zaman geliyor nasıl öğrenebilirim.Bu konu hakkında bana bilgi verebilirmisiniz.

• @sudeburcu2010 bunun cidden net cevabi yok galiba

• @jonathann88, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

@eeken Bizim priorty date 2014 şubat , 2021 Eylul ayinda bu welcome letter geldi bize mesela. Bu visa bulletin mantigi ile simdi gelmesi sacma degil mi ben onu anlamadim.

Welcome letter dediğimiz şey içinde Invoice number olan mail. Şu şekilde başlıyor,
    *
    Dear ...

Thank you for your interest in immigrating to the United States of America. The Department of State's National Visa Center (NVC) received your approved immigrant visa petition from U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS). NVC's role is to ensure you are prepared for your immigrant visa interview at a U.S. Embassy/Consulate General, and to schedule your interview appointment.

Sizin bahsettiğiniz bu mu? Önceki mailinizde ne zaman gelir demişsiniz, şu anki mailinizde 2021 eylülde geldi demişsiniz. Kafam karıştı 🙂 Bu mail geldiğinde ancak doküman yükleme, ücret ödeme gibi şeylere başlanıyor.

• @eeken Dostum ceac iv sitesine giriyorum ailenin tum uyeleri de gorunuyor . Numerical limitaion bilgisi var siradasiniz tarzi bir bilgi yani. 2021 eylul de bu ceac ekrani icin tum bilgilerin oldugu bir kagit geldi yani evet

• Kardesim icin basvuruyu 2019 da yapmistim. Birkac hafta sonra basvurunun alindigini belirten bir mektup gelmisti. NOA1 olarak ifade edilen bu mektup mu oluyor?

• Herkese merhaba bende bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.Abim 2010 yılında başvuru yaptı priority date:2010 yılı.NVC Case number ANK2015 diye başlıyor.Hala hiçbir haber gelmedi NVC welcome letter mektubumu almamız gerekiyor mu bu süreç nasıl oluyor acaba.NVC welcome letter tarihini sizler gibi nereden öğrenebilirim yada haber mi beklemem gerekiyor.

• @Emirhan-grbz Merhaba, visa bulletin de "B. DATES FOR FILING FAMILY-SPONSORED VISA APPLICATIONS" tablosunda current olunca geliyor. Bize de öyle oldu. 2019 yılında bu tabloda current oldukdak sonra welcome letter ımızı mail yoluyla aldık. Ve ödemelerimizi evrak yükkemelerimizi vs yapabildik.Bir de dosya numarasında ANK den sonra başvuru yılınız geliyor. Biz 2007 başvuruluyuz. Dosya numaramı da ANK2007 ile başlıyor

• @brooklyn
    Selam hocam banada kardeşimden dolayı green kard çıktı bunkonuda sizden yardım alabilirmiyim
    Tel veya burdan yazabilirim şimdiden teşekkürler

• Bu ay da hareket yok, ama başvuru sırası yine 37 gün atmış. Herhalde FY2023e insan topluyorlar. Eylülde yayınlanacak vize bülteninde bir şeyler olur sanırım.

• @Zeyno Zeynep hanım merhaba kusuruma bakmayın ama yazdıklarınızdan pek birşey anlamadım.Bizim poirty date:2010 ANK: 2015 yılıyla başlıyor biz şimdi hangi yıla bakacağız.yani NVC bizim poirty datemiz yaklaşınca mı haber veriyor süreç nasıl işliyor o kısmı anlamadım.Sizce NVC welcome letter hangi yıla veriliyor acaba şuan bilginiz varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

• Bu ileti silindi!

• @Zeyno Zeynep hanım, benim priority date 31Jul2007 ama numaram ANK2009. Bu Ank2009 daha çok ikinci mektubu aldığınız zamana denk geliyor. Priority date ile aynı olmayabilir.

NVC

• @eeken anladım o zaman bizim aynı yıl onaylanmış

• Evet bende onu demek istemiştim.Bizim PD:2010 yılı NVC Case Number:ANK2015 diye başlıyor ama benim dikkate almam gereken yıl 2010 yılı diye tahmin ediyorum.o zaman bizim 3 yıl sonra gibi bir zamanda mı haber beklememiz gerekiyor.Ama bu grupta bazı arkadaşların Priority Dateleri bizim tarihten sonra onlara nasıl NVC welcome letter geliyor onu anlayamadım birde. biraz fazla soru sorarak rahatsızlık veriyorum sizlere kusuruma bakmayın lütlen

• @eeken olsun artık beklemekten gına geldi

• @Emirhan-grbz evet PD basvuru yapılan tarih ondan eminim.Sizden sonrakilere neden gelmis welcome letter onu anlamadim bende.Tabiiki sorun.Birbirimize yardımcı olmak icin buradayız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |