Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Amerika'daki en çok fabrika bulunan ilk 10 eyalet

Kaynak :

Kaliforniya = 1507 fabrika
    New York = 1390 fabrika
    Kuzey Karolina = 764 fabrika
    Minnesota = 708 fabrika
    New Jersey = 500+ fabrika
    Illinois = 507 fabrika
    Pennsylvania = 466 fabrika
    Ohio = 420 fabrika
    Florida = 382 fabrika
    Texas = 381 fabrika

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrfirat Fabrikada çalışacaklar incelesin içinde söyledi:

Amerika'daki en çok fabrika bulunan ilk 10 eyalet

Kaynak :

Kaliforniya = 1507 fabrika
    New York = 1390 fabrika
    Kuzey Karolina = 764 fabrika
    Minnesota = 708 fabrika
    New Jersey = 500+ fabrika
    Illinois = 507 fabrika
    Pennsylvania = 466 fabrika
    Ohio = 420 fabrika
    Florida = 382 fabrika
    Texas = 381 fabrika

elinize saglik. Mavi yaka is arayanlar icin guzel bir baslangic konusu...

• @crazycells hocam merhaba konu fabrika olunca bir şey danışmak istedim New Jersey tanıdığım kişi burda fabrikada çalışırsan gecinemezsin dedi.bu ne kadar doğru sizin fikirlerinizi merak ediyorum.ben trde genelde fabrikalarda çalıştım şu anda Mercedes kamyon fabrikasında çalışıyorum bu tür fabrikalarda çalışan tanıdığınız varmı varsa durumları nasıl yada herhangi fabrika calisan

• @kürşat benimde new jersey de tanıdığım var fabrikada çalışıyor gayet rahat geçiniyor. Ama mesaide kaldığı için iyi ücretler alıyor. Ayrıca burda 2. İşlerde yapmak kolay düZen oturtana kadar sabırlı olunup geçim sağlanabilir

• @maranty çok sağol hocam içimi ferahlattin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kürşat Fabrikada çalışacaklar incelesin içinde söyledi:

@crazycells hocam merhaba konu fabrika olunca bir şey danışmak istedim New Jersey tanıdığım kişi burda fabrikada çalışırsan gecinemezsin dedi.bu ne kadar doğru sizin fikirlerinizi merak ediyorum.ben trde genelde fabrikalarda çalıştım şu anda Mercedes kamyon fabrikasında çalışıyorum bu tür fabrikalarda çalışan tanıdığınız varmı varsa durumları nasıl yada herhangi fabrika calisan

maalesef bu konuda yorum yapacak ya da yonlendirecek kadar bilgiye sahip degilim. Ayni isi yapan iki kisi bile is hakkinda cok farkli seyler dusunebilir, o nedenle bir yorumu birden fazla kisiden duyarsaniz dikkate alin bence, diger turlu kisisel bir izlenim olma ihtimali var.

• Houstonda fabrika da çalışan var mı

• Mrb arkadaşlar bu Amerika eyaletlerinde fabrikada çalışan Türkler var mı?? iş imkanlarını iş deneyimlerini şartlarını geçim maliyetlerini paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim..

Benzer Başlıklar

• 1
  • 16
  • 2
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |