Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese selam, bazi spor branslarini takip edenler varsa eger hangi platformu kullaniyorsunuz merak ediyorum. Neredeyse her brans ayri spor kanallari tarafindan veriliyor ve uyelik yapip izlemeye kalksan aylik kira kadar odeme cikariyor.
    Kullanan varsa eger hangi yayinlari takip ediyorsunuz, bilhassa avrupa yayinlarindan mesela premier league, la liga, tenis, bisiklet, snooker, beinsports yayinlari, burdan ise nba, nfl takip edenler bilgi verebilirse sevinirim.
    Iyi forumlar

• Bence IP TV en iyisi, hepsini içeriyor 🙂

• Kültür ve Hobi bölümünden taşındı  crazycells crazycells 

• Bence en iyisi fubotv, icinde hemen hemen tum spor kanallari, premier league, spanish league hatta bein sports turkiye kanali bile var.
    ben de spectrum spor paketi ve internet var, fubo tv kadar iyi degil ama isimi goruyor.

• @muratyilmaz selam fubotv tam nedir smart tv uzerinden izlenen app vs midir?

• @AE123 fubotv bir servis saglayici, akilli tvnize uygulama olarak ekleyebilirsiniz. Aylik $60-70 gibi ucreti vardi en son. abd icin en gelismis spor paketini sunuyor ayrica turkiye futbol ligi de vardi.

• @vartorian IPTV yuzunden basimiz derde girebilir ya. Ben dün TVye bi app yükledim. Direkt olarak federal suclar falan diye bi yazi cikti. Kullanmadan kaldirdim uygulamayi 👀

• @yuzuf Hadi ya? Ürkütücü gerçekten... Tam olarak ne yazıyordu?

• ⭐⭐⭐⭐

• @yuzuf Anladım, aşağıdaki cümleye bakılırsa dediğiniz gibi başımızı derde sokabilir..

"or providing links to or streaming unauthorized movies and sporting events"

• @vartorian yani kaçak en nihayetinde abi. Torrent gibi düşün.

• Youtube tv bazi Amerikan sporlarini kapsiyor, ancak avrupa yayinlari yok bilhassa futbol. Hepsi ayri kanallarda, gerci Tr` deyken de ayniydi ama bi Eurosportu ozluyor insan 🙂

• @yuzuf Ben 1 senedir iptv kullaniyorum hicbir sikinti yasamadim.Verizon ve cox saglayicilarinda kullandim

• @Rhonster Malesef, yayin sozlesmelerinden dolayi yurtdisindan izlenemiyor dedi musteri temsilcisi Ssport icin

• Kacak yayıncı Selcuk sports var 🙂 her kimse Turkiye de yayın yapan tum kanallari veriyor, S sporttan NBA ve tum lig maclari ile sampiyonlar ligi veriyor. Kacak mi kacak, tweeter dan da link paylasiyor. ABD de seyretmek isterseniz, Turk vpn ile baglanmak gerekiyor. Ben burada NBA icin sports bara gidip seyretmeyi tercih ediyorum, Avrupa maclari ve Turkiye ligi gunduz olunca seyretmesi pek keyif vermiyor ama 😞

• ⭐⭐⭐⭐

@jake-elwood aa öylemiymiş ben türkiyeden izlediğim için dikkat etmemiştim.

• Arkadaşlar selam, Amerikaya geldik haftaya super lig maclari baslayacak IP Tv, inat box veya selcuksports harici maclari tv den ne sekilde izleyebilirim?

Samsung smart tv (cu7000) aldim, fubo tv gayet guzel, icerik cok fazla ama ucreti de bi o kdr yuksek. Daha makul 15 20 bilemedin 30 dolar bandinda bir opsiyon yok mudur?

• ⭐⭐

ABD'de Turk kanallari ve yayinlarini izlemek icin IPTV gercekten cok kullanisli. Ilk basta Digiturk spor paketi alayim istemistim. Ancak yillik $250 civari bi rakam cikti. Daha sonra tavsiyeler uzerine IPTV kullanmaya basladim. 1.5 kat daha az oduyorum, TV kanallari disinda guncel-eski dizi ve filmlerin de bir coguna erisim saglayabiliyorum.

Yasal yollarla Super Lig maclarini seyretmek isteyenler icinse Fanatiz'i tavsiye ederim. Yabanci spiker ile maclari seyredebilirsiniz. Aylik $10 civari bi uyelik ucretinin olmasi lazim.

• ben de özellikle türkiye ligi için ne yapabiliriz bunu merak ediyorum twitterda vs kaçak yayınlar var ama bunlar zaten çok verimli olmuyor. iptv yasal olarak bi sorun oluşturabilir mi acaba öyleyse kullanmak istemem açıkçası

• fubo tv gecen sene uc buyuklerin maclarini ispanyolca veriyordu.Bu sene hakkinda bilgim yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |