Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba bende telegram formunu doldurdum beni de eklermisiniz arslan bey

• Arkadaşlar selam, dv-260 formunu gönderdiğim gün Türkiye'ye uzun dönemli olarak dönüş yaptım. Ve bunu ds-260 formunda son adres olarak gösterdim. Sizce bir sıkıntı olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cumhur-kutlu hayır elbette olmaz.

• @gucarslan teşekkürler

• DS 260 formunu doldururken şimdi öğrenci olduğum için öğrenci yazacağım ama haziranda mezun oluyorum formu tekrar düzenlemek kolay oluyor mu yoksa bu şekilde kalsa da sıkıntı olur mu bilen var mı acaba teşekkür ederim

• DS 260 formunda şuan öğrenci olduğum için öğrenci işaretleyip okuduğum okulu kaydettim ama haziranda mezun olacağım mezun olduktan sonra formu güncellemem kolay olur mu bu şekilde kalsa da sıkıntı olur mu mülakata kadar ne yapmam gerek formu güncellemek istediğimde site kolaylık sağlıyor mu teşekkür ederim.

• @gucarslan merhaba ben dv2023 kazananıyım 12 mayısta ds260 formunu gönderdim. bir sonraki mail ne zaman geliyor acaba? ayrıca telegram grubuna nasıl katılabilirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Arkadaşlar merhaba. Ben DS260 formunu kendi adıma, eşime ve cocukara doldurdum ama sadece kendim mülakata gireceğim için kendi adıma doldurduğum formu gönderdim. Diğerlerini doldurup göndermediğim için evrak toplama talebi yine de benim için gelir mi? Yoksa eşim ve çocukların DS260 formunu beklerler mı?

• @gucarslan yaptım oldu mu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SAMERbey eğer eş ve çocuğunuz vize almayacaksa submit etmenize gerek yok.

• Merhabalar, dv2023 talihlilerinden birisi de eşim fakat şöyle bir sorumuz olacak; kendisi şu an üniversite 4.sınıfta okuyor ve haziran sonunda mezun olmayı planlıyor. Biz ds260 formunu Mayıs 20 de doldurduk ve lise mezunu olacak şekilde ilettik. Mülakata gittiğimizde kendisi üniversiteden mezun olmuş olacak. Buradaki bilgiyi ne zaman ve nasıl düzeltmeliyiz? Mülakata kadar bir şey yapmamız gerekir mi? Yoksa mülakata diploma vs. götürerek durumu açıklıyor olsak yeterli olur mu?
    Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tpekgil54 ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    bu bilgiyi mülakatta vermeniz yeterli olacaktır. bunun için formu açtırmaya gerek yok..

• @crazycells Çok teşekkür ederim. İyi günler.

• ⭐⭐⭐

@Guney1112 lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız.

Formu doldururken sizden istenen bilgiler formu doldururkenki haliyle belirtmeniz gerekiyor.Yani formu doldururken öğrenci olduğunuz için o şekilde doldurmanızda bir hata yok doğru yapmışsınız. Formu geri açtırmak zor bir işlem değil fakat hayati hatalar olmadığı sürece formu açtırmamanız önerilmektedir adminler tarafından

• Herkese merhaba danısmanım okul ismini anafartalar yerine anafaratar yazmış ayrıca bölüm ismini yazarken science yazacağına sciene yazmış . Mülakat tarihi aldıktan sonra kilidi açtırırız sorun olmaz hallederiz dedi bu mümkün mü acaba ?

• Selamlar. Tek kisi olarak girecegim vize mulakatina banka hesabimda 20 bin dolar ve bana ait yaklasik 100 bin dolar degerindeki (emlakcidan/ekspertizden alinan belgeyle) evin tapusunu gostersem, en pahali eyaletler icin bile kesin olarak yeterli olur mu? Vize gorusmesinde mali konuda sorun yasamayacagimdan emin olmak istiyorum.

• ⭐⭐⭐

@gürkan01 Bu tür küçük harf hataları sorun olmaz. Mülakat aldıktan sonra konsoloslukta da düzeltebilirsiniz. Tarih aldıktan sonra KCC artık kilit açmaz, iş artık konsolosluğa aittir çünkü. Yani konsolosluk açabilir.

• ⭐⭐⭐

@leviathan Muhtemelen yetecektir. Ama pahalı bir eyalet söylemeniz ve sonrasında niye ucuz bir eyalete gittiniz diye de sormayacaklar. O yüzden Texas'a veya daha uygun bir eyalete gideceğim diyebilirsiniz. Ama siz istediğiniz eyalete gidebilirsiniz.

• @Programmer Massachusetts'te ABD vatandasi bir tanidigim var onun yanina gidecegim ilk etapta. Tanidik birinin olmasi bana avantaj saglar diye dusunuyorum, o yuzden farkli bir eyalet soylemek istemiyorum. Bildigim kadariyla MA en pahali eyaletler arasinda, anlattigim mali tablo kesin olarak yeterli olur mu emin olmak istiyorum. Garanti olmasi icin daha fazla para gostermem gerekiyorsa arkadaslar gerekli miktari belirtilirse sevinirim, bir sekilde bulmaya calisacagim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

165

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |