Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın herkese merhaba ben evrak talebini DS 260 formunu submit ettikten ne kadar sonra yapıyorlar ortalama, onu merak etmiştim. Teşekkürler

• @sararkaya sadece mezun olduğunuz okulları yazın.

• @sararkaya sayfanızı yenileyin gerekirse gizli sekmede açın.

• @Şeyda sorunuzu anlamadım ? dönüş ne zaman mı yapıyorlar diye soruyorsunuz.

• @cemalkt evet. DS 260 formları sonrası KCC nin Evrak talebi ortalama ne kadar bir sürede oluyor?

• @Şeyda şuan bunu kimse bilemez fakat ekim gibi mülakatların başlaması bekleniyor.

• @Şeyda evrak talebi 2022 sürecinde kaldırıldı. 2023 de ne olur bilinmez. 2022 de doğrudan konsolosluğa mülakat aşamasında evrak götürüyorsunuz

• ⭐⭐⭐

Merhaba benim sormak istediğim bir soru var, DS260 formunda SSN numarası istiyor musunuz sorusu mevcut.Bildiğim kadarıyla evet dersek Greencard ile birlikte bize SSN kartıda gönderiliyor fakat greencardın teslim süresi 1 ayı bulabiliyor bu 1aylık süreçte SSN numarasını elimizde olmayacağından hesap açma, işe girme konusunda gecikme yaşayabileceğimizi düşünüyorum.Kart teslim olmasa bile bize SSN numara olarak bu süreç içerisinde iletiliyor mu?Eğer iletilmiyorsa DS formunda bu soruya hayır diyip amerikaya girdiğimizde SSN başvurusunu yapmak bana daha mantıklı geldi 1hafta, 10gün içerisinde SSN kartını teslim alabiliyorduk.

• On Saturday May 21, 2022 from 6:00 PM EDT until Saturday May 21, 2022 11:00 PM EDT, CEAC is scheduled for maintenance. During this time, payment processing will not be available, so please do not submit payments. Maintenance is expected to be completed on Saturday May 21, 2022 11:00 PM EDT, but may be extended beyond this time. Thank you for your understanding and support.

This site no longer supports the playback for Adobe Flash Videos. For instructions on scanning documents in the IV process, please visit travel.state.gov site.

Arkadaşlar neden bu uyarı var DS-260 sayfasının girişinde?

• @Emrey34 cn her sene değişiyor, önceki sene ile karşılaştırmak doğru değil. 2022'de 27Kda bitti. 2023de 35K'da. Kabaca siz yarısındasiniz. Ben yarısından daha da gerideyim. Sizin numaranız da ds submit tarihiniz de iyi. Dosyanıza dokunmayın. Artık bir sene unutun. Gerisi kısmet. Martta numaranız current olur, Nisan - mayıs gibi konsolosluk performansına bağlı olarak sıra gelir diye düşünüyorum normal şartlar altında. Ama normal bir zamanda yaşamıyoruz. Trump tekrar seçilir, 3. dünya savaşı çıkar, uzaylilar gelir her şey olabilir. Kısmet.

• Merhaba dostlar. DS 260 doldururken orada olan
    « do you have a mental or physical disorder that poses or is likely to pose a threat to the safety or werfare of yourself or others? »
    Sorusuna NO olarak cevap verdim. Ama ben işitme engelliyim. Acab yalnış mı yaptım diye düşünüyorum. Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

• @Z-I No demeniz sorun değil sağlık muayne zamanı yanınızda raporlarınızı ve evraklarınızı götürünüz vize almaya engel olacağını düşünmüyorum.

• @cemalkt Çok teşekkür ederim cevabınız için.
    Yani Case-i açtırmama gerek yokmu bunun için ?
    Onu da not düşmek istiyorum: Green Cardı eşim kazandı ben değil.

• @Z-I bunun için form açtırmanıza gerek yok zaten sağlık muaynesinden geçiceksiniz o zaman bu durumu dile getirebilirsiniz fakat dediğim gibi evrak rapor vs. yanınızda mutlaka götürünüz.

• Merhaba, DS260 Formundaki Amerika'daki permanent adress kısmında yer alan telefon numarasının eksik ya da hatalı girilmesi süreçte bir problem yaratır mı?Formu tekrar açtırmaya gerek var mıdır?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• @cemalkt teşekkür ederim ☺️ cevabınız için.
    Evet tüm evraklarım var. Rapor ve sair.
    Sadece korktuydum bize yalan söyledin deyipte vize vermezler diye.
    Case açtırmama gerek olmaması çok iyi oldu.

• Bugün fark ettim eğitim durumu kısmındaki okuduğun lise kısmına direkt ‘’ACIK OGRETİM LİSESİ’’ yazmışım sorun olur mu acaba

• @caht-sdal ds260 formu büyük İ kullanmanıza zaten izin vermez siz ACIKOGRETIM LISESI olarak yazdıysanız kabul etmiştir.

• @utkuizm hatalı satırları kırmızı ok ile gösterir Türkçe karakter - tire vs kullanmayın kırmızı yazıları translate de çevirin orada yazıyor ne kullanip kullanmayacağıniz sorun duzelecektir

• @cemalkt İngilizceye çevirmeme gerek var mıydı diye merak etmiştim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |