Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar, 2023 için kazanan talihliler arasındayım. Evliyim ve eşim için de form sayfası gerekiyor. nasıl ilerliyor süreç? bilgi alabilir miyim?

• Merhaba, DV2023 talihlileri arasındayım. evliyim ve eşim için de bir form sayfası geliyor "ACCOMPANY" olarak. burada süreç nasıl işliyor? benim doldurduğum gibi onun da tüm bilgilerini mi hazırlamak gerekiyor?

• Arkdaşlar Avrupada case number max maça kadar çıkıyor bilen var mı? Pandemi sürecini baz almazsak ondan önce case numberlar kaça kadar ulaşıyormuş. Türkiyeden yaklaşık kaç kişi çağrılıyor mülakata herkes çağrılır mı konu hakkında bilgi sahibi olan olan varsa anlatabilir mi

• @Tunagultekin Bu soruyu çok soran oluyor. https://dvcharts.xarthisius.xyz/ bu siteye gidin. Sol tarafta yıllar var. 2013 tarihinden itibaren yıl yıl bakabilirsiniz.

Bir yılı tıkladığınızda, sağdaki sayfada "DV20xx CEAC Data for Embassies" başlığı var. Oradaki kutucuğa Ankara yazın ve Ankara,Turkey'i seçin. Sağdaki Choose Region sekmesinden "EU" seçeneğini tıklayın. Bunu her yılda yaparsanız, böylece yıllara göre maksimum vize basılmış case numarasını görürsünüz.

• @OzdeNeslihan Aynı sayfadan eşinizin de formunu dolduracaksınız.

• @cgty06 İlgili formu doldurarak Telegram grubuna katılın. DV süreçleriyle ilgili en büyük nimet bu forum ise; her gelişmeden anlık haber alabileceğiniz Telegram grubu da ikincisidir.

• @Celahat farklı bir tarayıcı deneyin save yaptikdan sonra çıkıyor yanlış anlamadiysam farklı güncel bir tarayıcı deneyin

• beyler benim pasaportum yok ama şart mı ds260 için ve amerikan adresim yok videodaki gibi gönderiyimmi pasaportsuz ? lütfen cevap verin

• @asdman445 pasaportsuz mu başvuru yaptınız

• @enemy DAHA YAPMADIM OTHER DOCUMENTS SEÇİLİ

• @asdman445 hayır greencard çekilişe başvururken pasaportsuzmu başvurdunuz

• @enemy hatırlamıyorum byk ihtimal pasaportla başvurdum. ama pasaportun süresi geçen hafta bitti

• Arkadaşlar case 30 bin üzeri olan varmı ?

• @ilkin_bayramzade ben varım

• @ilkin_bayramzade ben varım

• @ilkin_bayramzade benimde 34 binlerde

• @asdman445 ds260 formunu doldururken pasaport şart değil mülakat zamanı güncel tarihli pasaport götürmeniz yeterlidir.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba,
    Yakında Form 260 Unlock talebinde bulunan ve açılan var mı acaba ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |