Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @justozkan Hocam DV 2012'de ek çekiliş olmamış, bir hatadan dolayı çekiliş yanlış yapılmış, Mayıs ayında ki sonuçlar iptal edilip Temmuz'da yeni bir çekiliş yapılmış, böyle birşey bu sene tekrarlanırsa katliam çıkar büyük ihtimalle.
    Edit: DV 2013'ü kastettiniz herhalde pardon ben yanlış anladım sanırım, DV 2013'de ek çekiliş olmuş.

• @Nkah Olabilir mi ki böyle bir şey? Lütfen olsun...

• Hep gerçekten isteyenlere çıkar inşallah diyoruz ama birçoğu öyle olmuyor maalesef bi takım şartlar getirilip gerçekten isteyenlerin katılması sağlanmalı.

• ⭐⭐⭐

@Nkah 50-55bin dağıtılacak vize için 110bin civarı kazanan seçiliyor bu tarz durumlar için o yüzden hiç böyle bir şey olacağını sanmıyorum

• @Nkah evet dv2013 hocam yılları karıştırmış olabilirim.

• ⭐⭐⭐

Dün newyorkta markete saldırı bugun california klise saldırısı noluyo ya? Kim neyin peşinde bi fikri olan var mı🥺

• @ahsenaydgdu buffalo isimli bir beyaz yapılanma yeni zellandada ki cristhian punch yapılanma ike aynı manifestoya sahip beyaz ırkın istatisksel olarak doğum oranın azlığı bundan dolayı azınlığa düşme gibi düşünceleri var dünya genelinde pek ciddi bir olay değil olayı yapanların çoğu yaşları küçük ve yeni zellandada ki adamı rol modelalmışlar gibi duruyo tabi artık bu olayda gençler arasında kitlesel bir trende dönüşürü belli olmaz zira abd bireysel silahlanmanın bol olduğu bir yer mafestoda malum şahısın kesinlikle ölmesi gerektiğinden bike bahsediyor

• @mehmet23 deneyimli bir danışman bul bütün işlemlerini onunla hallet 👍🏼 ( dolandırıcılar çok fazla sadece bulundugun şehirde ki ofisi ve deneyimi olan danışmanlarla çalısmanı oneririm ) hayırlı olsun .

• @SUAT-GUNAY anlatır mısınız merak ettim

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam visa information resources bölümü var travel state bölümünde oradan mülakat alacağınız şehri seçince vize tipine göre ortalama süreyi veriyor bu sabah baktığımda turist vizesi için 320gün sonrası diyordu

maalesef göremedim 😕 mümkünse direk site linki atabilir misiniz

• @Nkah Vize az verildi diye tekrar bir çekiliş olma ihtimali yok denecek kadar az bence. Abd bu olayı çok önemseseydi, pandemi döneminde kazananlara bu dönemlerde mülakat verir gönderirdi. Oysa çok az bölümü hariç hakları yandı bildiğim kadarıyla.

• merhaba arkadaşlar turist vizesi randevusu alırken ödeme yapmak zorunlu mu ben şimdi randevu alsam sonra ödeme yapsam olur mu

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam malesef ödeme o an yapılıyor

• ⭐⭐

alt text

manzara kucuklugumu gecirdigim evin huzurlu versiyonu

-Buyuk bir agac ve kapinin onune dusen golgesi...
    -Toyota arac
    -Basket potasi
    -Su ev
    -Arka bahce

amerika ruyasinin bu dilimi bana yeter nerde biletlerim nerde :--D :((

• @yenihayaletadam Yakında başvuru içi bile kredi çekecek duruma geleceğiz 😕

• ⭐⭐

@madmizah maalesef gidişat onu gösteriyor birikim yapalım dedikçe her şeye zam geliyor maaşlar sabit maaşı zor yetiriyoruz bir de birikim yapıcaz GC çıkarsa diye 😃

• eveeet ikinci sefere olur umarım 2024 hayırlı olsun

• @madmizah, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam Yakında başvuru içi bile kredi çekecek duruma geleceğiz 😕

hala çekmediyseniz ne mutlu size

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

36

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |