Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mresit Merhaba sadece son sayfayı mi çıktı almamız gerekiyo maile gelen sayfayı mi yoksa tamamını mi?

• DS260 doldururken istenen adres için yardımcı olabilecek var mı? Verebileceğim herhangi bir adres yok ABD'de yaşayan tanıdığım da yok benim durumumda olanlar ne yazıyorlar? İnternetten adres kiralama vs. nasıl oluyor?

• @mkaplan 2022 talihlilerin de formu erken gönderenler erken mülakat almışlar.Bu yıl ki sürecin böyle işleyip islemiyecegini bilmiyorlar ama erken göndermenin faydası olabilir zararı olmaz mantığıyla erken göndermeye çalıştık

• geçmiş eğitim bilgilerimi girerken lisedeki sayısal bölümünü "Course of Study" kısmında nasıl belirtmeliyim translate numerical olarak çeviriyor ama bu doğru terim mi? "Degree, Diploma or Certificate Receivedve" kısmına diplomayla ilgili ne yazmalıyım?

• Merhaba Ds260 ı hem kendim hem de aile fertlerim için doldurdum. Fakat kafama birşey takıldı sizde cevabı varmıdır bilmiyorum ama yinede sormak istiyorum. Biz Kıbrıs’ta yaşıyoruz ve bildiğiniz gibi tanınmayan bir ülke ve buda bazı sorunları yanında getiriyor. Çocuklarım burada doğdu ve doğum yerleri Girne Kıbrıs olarak görünüyor. Turist vizesi aldığımızda ds 160 formuna yanlış hatırlamıyorsam Kyrenia Cyprus olarak seçmiştik ve vizelerini buradan aldık herhangi bir sorun olmadı. Gc başvurusunda doğum yeri sorusunada aynı şekilde cevap vermiştik diye hatırlıyorum. Fakat ds260 formuna şehir Kyrenia eyalet TRNC ülke Turkey olarak kaydettim. Sizce bir sorun teşkil eder mi? Not: Burada yaşadığımız için tüm okul iş ve ev adreslerinide aynı şekilde doldurduk.

• Herkese iyi akşamlar 3 yıldır bir şirkette çalışıyorum ve aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum henüz mezun değilim. Present/work/education/trainning kısmına önce öğrenci olduğumu mı belirtmeliyim yoksa ilk çalışma bilgimi yazıp daha sonra hala devam eden okula mı yüksek lisansı ekleyeceğim. Greencart pdf in 32.sayfasında günümüzün tarihi diyor. Bir de benim durumum lise, ön lisans, lisans ve devam eden yüksek lisans. Gideceğim yolun tüm bilgileri hazır olduğunda başlamayı düşünüyorum çünkü eksik bilgi çıkıp zaman kaybettirebiliyor. Teşekkürler şimdiden.

• Merhaba Arkadaslar
    İs bilgilerin girerken duties bolumune asagidaki gibi yazsam olurmu? Yoksa detaymi gerekir

Planning
    Reporting
    Supply chain and managment
    Purchasing
    @Muhtaradana @EzgiLera @crazycells @gucarslan

Tesekkurler

• Bu ileti silindi!

• Bende eşimin mesleğini home maker seçmişim gece hazır açabilmişken siteyi hızlı hızlı birşey olmaz inşallah

• @Emrey34 Doğum yeri merkez ise Trabzon Trabzon yazmanız gerekiyo forumdaki ds260 yönergesinde bu şekilde biz de böyle yaptık

• üniversite de okuyorum okul seviyeme lise mezunu mu seçmeliyim , university no degree mi seçmeliyim

• @gucarslan

Merhaba, benim pasaportum 2023 ocakta biticekti. Ben ds 260 formunu o passaportla doldurdum ve 2 gün önce formu gönderdim. Bugun yeni pasaport talep ettim eskisi iptal oldu ne yapmam gerekiyor?

• üniversite de okuyorum başvuru formundaki eğitim derecesi bölümüne university no degree mi yazmam gerek yoksa high school mu işaretlemem gerek

• @vecihi Bence bunun dogrusu yanlısı yok. Bende sizin gibi yazdım. Bu sekilde de yazsanız kompozisyon seklinde de onemli olan gerekli bilgiyi vermiş olmanız.

• @Djordan023 Gecmis deneyimlerden okuduğum kadarıyla bu tarz basit hatalar tolere ediliyor. Esinizin calisiyor ve is bilgilerini yazdıysanız. Yada gecmiste calisip su anda ev hanimi ise bence sorun olmaz. Tabi ki adminler daha bilgili olduğu icin size cevap verecektir mutlaka.

• @Tugba54 çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba eşimle ben iş durumundan kaynaklı farklı şehirlerde yaşıyoruz adres bilgisi girerken ayrı olma durumu sıkıntı yaratır mı ?

• ⭐⭐

@elifd4, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells önümüzdeki hafta j1 wat randevum var.ds260 formumu doldurmadım.Geeencard kazanmam vize reddine neden olur mu?2.sınıf öğrenciyim sıralamam 8K altı ve türkiye’ye döneceğim wat sonrası

Olabilir de olmayabilir de. Mülakat yapan kişinin kararı. Siz ds260 doldurmak için j1 mülakat sonucunu bekleyin.

• ⭐⭐

@ELTURKQ, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan kusura bakmayin yazim hatalari vardi o yuzden sildim saygisizlik olmasin diye.cevabiniz icin cok tesekkur ederim bu arada son olarak acaba ben esimin bilgilerine +90 diye girdim bi sorun olurmu simdi kendi bilgilerimi 00 diye giriyorum o zaman belirttginiz gibi tekrar saolun / sadece aradaki farki anliyamadim +90 ve 00 in

Israrla sürecinizi imzanıza taşımıyor ve sorular soruyorsunuz.

Lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın. Eğer başlığı okuyup anlamıyorsanız destek oluruz tekrar.

https://bit.ly/3cIMFIw

• dostlar ds260 doldururken bu g]venlik sorusu ne demek bilen varmi Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor? buna evet mi hayir mi diyecegiz

Benzer Başlıklar

• 2
  • 8
  • 296
  • 56
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |