Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @enemy teşekkür ederim🙂

• @Muhtaradana yook yok korkarım ben öyle şeylerden🙂🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aviator ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    cn'nizdeki sıfırları (0) yazmadan girin lütfen. 2023EU12345 gibi..

• @gucarslan hocam merhaba, tandıklarımızdan amerikadan bi adress temin etmeye calıstım ancak halen gelmedi sıralamam da yüsek olduğu için örnek Ds 260 daki gibi Does Not apply şeklinde doldurup submit ettim. Sizce adress bulduğumda formu actırıp güncellemeli miyim yoksa olurda sıra gelirse mülakatta mı adressi güncellemeliyim sizce hangisi mantıklı ? Teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hamitt25 mülakatta güncelleyeceksiniz, öncesinde yapmanıza gerek yok.

• Merhaba. 2 yıl önce boşanma davamız başladı ve halen devam ediyor süreç. 2022 kart talihlisiyim. Ds260 formunu doldururken bekar mı evli mi? Nasıl doldurmalıyım . Veya eşimin bilgilendir girmem gerekiyor mu? Dava ne zaman biter belli değil. Şindiden teşekkür ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kutsal sonuçlanmamış bir boşanma davası olduğu için ve şuan resmi olarak evli olduğunuz için "evli" olarak girmelisiniz. kendi formunuzda eşinizi belirtmelisiniz ama eşiniz sizinle gelmeyecekse onun formunu doldurmanıza gerek yok.

mülakata kadar boşanma davanız resmi olarak gerekleşirse, boşanma evraklarınızı yeminli tercüme ettirip mülakata götürmeniz yeterli.

• @crazycells haftaya nikah yapmayı düşünüyoruz. Nikah yaptığımız gün ben kendi adıma formu doldurup , medeni durumunu evli yaparak submit edeceğim. lakin e devlete 10 gün sonra düşüyormuş evli olduğumuzun kaydı, evlilik tarihimiz o gün olacağından sorun olmayacaktır sanırım. eşimin forum dolumunu sonra yapsak ,doldurma sırasında talihli ben olduğum için benim dolduruğum tarihmi baz alınıyor ?

• @kutsal resmi olarak halen boşanmadıysanız kendi ds260 formunda eşinizi belirteceksiniz. Eşiniz için ayrı bir ds260 formu doldurmanız gerek yok

• @gucarslan bir de kcc evrak isterse evlendikten sonra ds260 ı tekrar doldurmak gerekir bu tekrar 2600ı açtırıp doldurmak mülakat tarihini etkililer mi

• Varsa diğer soyadınız bölümüne yes dedim 2 kutucuk açıldı soyadı ve isim diye ,bekârkenki soyadımı yaziyorum tamam diyorum kabul etmiyor illaki ikinci isim kutusunuda doldur diyor.neyapıcam ikinci ismim yokki.sadece kızlık soyadım var.

• @b2cberrak sanırım pasaporta göre doldurduğum için orda kızlık soyadı yok ,bu yüzden ben no deyim demi?doğrumudur?

• Formu yollayıp tekrar açtırdığımızda ne kadar sürede açılır tahmini olarak?

• @gucarslan DS-260 formunu gönderdikten hemen sonra hazırlanması gereken (gelecek olan talimatlar mailinin haricinde) göstereceğimiz parada dahil olmak üzere çeşitli evraklar var mı yani genel olarak ne hazırlığı içerisinde olmalıyız ?

• Arkadaşlar formu doldururken bir hata yapmışım. Önceki amerikan vizeleri kısmında B1/B2 olması gereken vize tipini sadece B1 olarak işaretlemişim. Vize numarası vs doğru ama tip yanlış olmuş. Sorun olur mu sizce? Vize numarasından doğruya ulaşabilirler diye düşünüyorum ama bilemedim. Ne dersiniz, açtırmaya çalışmalı mıyım?Sizce önemli bir hata mıdır?

• @gucarslan geçersiz kullanıcı adı diyor formu revize edip tekrar yolluyorum o zaman çok teşekkürler

• Konsolosluk güncellemeleri hakkında bilgiler verilmiş, isteyen inceleyebilir. Kafanıza takılan bazı soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

• @gucarslan yani abd crewmember vizemden hiç mi bahsetmeyeyim
    Konsoloslukta kayıtları vardır ve saklıyormuşum gibi görünme riskim var mı ? Tesekkur ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ehan93 tekrar yollamayın, bana yeni kullanıcı adını bildirin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@thecarb hayır, açtırmanıza gerek yok.
    vize numaranızdan bunu zaten anlayacaklardır.

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 12037
  • 7342
  • 22
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |