Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nurimu, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@emreaydıner edevletten hangi adrese ne zaman taşındığını görebilirsin 'TARİHÇELİ YERLEŞİM YERİ BELGESİ' olarak sorgulatabilirsiniz.

Teşekkür ederim @nurimu

• @melyıl rica ederim

• MERHABA DS260 dolduruken sözleşmeli taşeron olarak çalıştığım için sürekli girdi çıktım var işleri girerken böyle mi doldurmalıyım hepsi aynı iş ama girdi çıktı var bide ana iş verenim bi devlet kurumu. taşeron olduğu için 3 yılda bir şirket değişiyo atıyorum ahmet firması ile 3 yıl çalışmışım sonra mehmet firması ile 3 yıl böyle böyle firma isimleride değişiyo nasıl doldurmalıyım

asıl kazanan eşim kendi ds260 formum için soruyorum

zGK.png SSGz.png

• Önceden uygulamadan atıyor talebınız karşılanamıyor diyordu.Şimdi o kadar bilgi giriyorum save edeceğim "Application Error" uyarısı verip sistemden atıyor.Kafayı yemek üzereyim resmen.Nasıl yetersiz bir sistemdir aman allahım..

• Çok şükür bende tamamladım DS260'ları

• arkadaşlar eş veya çocuk için ds260 formunu doldurup imza kısmına gelince case number aynı oluyor fakat eş için imzalayacakken doğum tarihi de istiyor. Burada talihlinin mi yoksa eşin doğum tarihi mi girilecek?

• Arkadaşlar Avrupa kısmında DV2023 son case numberı nasıl öğrenebiliriz? Sitedeki Excel tablosunda 35100 gözüküyor fakat diğer Ülkelerden eminim ki daha fazlası vardır. Facebook ve Telegram'da her Avrupa dilinin kendi dilinde Greencard grubu arattım fakat bir şey bulamadım. Acaba en yüksek gördüğünüz Case Number kaç DV2023 Avrupa için?

• Arkadaşlar sadece ben gideceğim eş ve çocuklarım ilerleyen zamanlarda gelecek. Eş ve çocuklar için form doldurmaya gerek var mı.

• Arkadaşlar kendi formumu nihayet bugün yolladım çocuklar için dün pasaport basvurusu yapmıştım bugün PTT gönderinizi teslim aldı msji geldi yarın büyük ihtimalle elimde olacaklar çocukların formu için pasaportları bekleyim mi?Ve kendi formumda adresi defalarca çöpü past yaptığım ve hata verdiğinde değiştirdiğim için en son bina no ve blok şeklinde kalmış daire no yok çocukların formunu doldururken daire no eklemelimiyim yoksa bnm formumdakinin aynını mi yazmalıyım?

• @EzgiLera Merhaba ds-260 ta askerlik bilgisini kara kuvvetleri yerine hava kuvvetleri diye girmişim düzeltmeye gerek varmı yoksa detaylı şekilde inceleniyormu ?

• Merhaba üniversite yazma bölümüne university yerine turkce karakter kullanmadan anadolu universitesi ve Ataturk universitesi seklinde yazdim bu herhangi bir sorun yaratir mi? (Formu submit ettim) simdiden tesekkurler.

• MERHABA DS 260 UNIVERSITE ADI YAZARKEN 2015 DE MEZUN OLURKEN ISTANBUL BILIM UNUVERSITESI OLARAK MEZUN OLDUM SIMDI ADI DEMIROGLU BILIM UNIVERSITESI OLDU HANGISINI YAZSAM YARDIMCI OLABILIRMISINIZ

• DS-260 formu için girdiğimiz sitede bakım çalışması var sanırım 13 mayısa kadar, siteye girmeyi denediğimde açıldı form. herhangi bir sorun olur mu bilgi girişi yapmamalı mıyız

• Eşimin formunu doldurup submıt yaptık.Fakat kendi formumu ikametgah adreslerini girdikten sonra devam edemiyorum."Application Error" veriyor. SAVE de yapsam Family kısmınada ilerlesem aynı hata sayfasına yönlendiriyor.Başka aynı hatayı alan var mı?Sebebi nedir?

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan teşekkür ederim

• @crazycells şimdi görebildim bildirim aşağılarda kalmış ilginiz için teşekkürler

• @uurse
    Teşekkürler

• ds260 formunu doldururken istenen permanent adress kısmında abd adresi istiyor.

bu videoda boş bırakın ya da "xxx 000 aaa" gibi doldurun deniyor ama bu bir sorun olur mu? Ayrıca videoda vizeye kadar bir adres edinin diyor ama oraya gitmeden nasıl adres bildirebilirim ki? Önce abdye gidip kalacak yer ayarladıktan sonra adres bildirimi yapabilirim bu durumda ne yapmam gerekir?

• Bu saatte epey girişe müsaade etti sadece bir çocuğum kaldı. Umarım herkes sorunsuz şekilde tamamlar. Tüm kazananların sorunsuzca ABD'ye gitmesi ve çok güzel bir hayat kurması dileklerimle...

Benzer Başlıklar

• 12024
  • 6431
  • 316
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |