Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gamzeÇ chrome kullandım bazı yerlerde telefondan girerek yaptım ama her boş kaldığımda denedim

• Arkadaşlar tekrardan merhaba

Eşimin ve benim passaportum mevcut. Ancak kızım için yeni başvurduk . Passaportu olmadan formu dolduracağız. Son yerdeki passaport numarasına kendi passaport numaramı mı yazmalıyım? Birde formu tek tek doldurup yollamak mı yoksa her birey için doldurup yollamak mı daha sağlıklı? Çok teşekkürler

• Bende sadece kendi formunu girebildim kızım ve eşim kaldı bakalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aggdk92 merhaba,

1- yaşadığınız tecrübeyi aynen yazabilirsiniz.
    2- hayır yazmanıza gerek yok.

• Bu çalışma sonrası herkes girebilir rahatça inşallah

• ⭐⭐⭐⭐⭐

CEAC sistem çalışması

⚠

DS260 doldurduğunuz ilgili sitede, bugün 17:00 - 00:00 (TSI) saatleri arasında bakım çalışması yapılacaktır.

bu saatler arasında formunuza giriş yapmayı denemeyin ve veri girişi yapmaya çalışmayın.

işlemlerinizi yarin sabah erken saatlerde devam edebilirsiniz.

⤵

On Wednesday May 11, 2022 from 10:00 AM EDT until 5:00 PM EDT, CEAC is scheduled for maintenance. During this time, CEAC will continue to be available, but may have slight interruptions. Maintenance is expected to be completed by 5:00 PM EDT, but may be extended beyond this time.

Thank you for your understanding and support.

• Merhaba arkadaslar, herkesi tebrik ederim oncelikle hala formu dolduramadim umarim sorunsuz bir sekilde doldururuz hepimiz. Benim iki sorum olacakti; yurt disinda yasayan kisiler icin sabika kaydi alirken sadece o ulke icin mi almamiz gerekiyor ve ingilizce olmali mi ? diger sorum ise spesifik bir soru olacak; saglik sertifikasi yerine easa medical 1 sertifikasi gecebilir dedi bir arkadasim; pilot arkadaslar varsa bilgilendirebilirler mi ?

• @gucarslan CEAC sitesinde bakımın cuma gününe kadar süreceğini hatta uzayacabileceğini, bu esnada hizmet vereceğini ancak kopmalar yaşanabileceğini yazıyor. Farklı bir yerden mi bakıyoruz yoksa güncelleme mi geldi.

c85c65a8-352b-4cfe-94b9-b83d9c5df264-image.png

• @gucarslan Hocam ds-260 kontrol ediyordum hata yapmışmıyım diye bir yer farkettim çalıştığım işle alakalı bilgileri girmişim fakat "Were you previously employed? "
    soruya hayır demişim uyku sersemliği ile yapmışımdır bununla alakalı bir problem yaşarmıyım

• Herkese tekrardan merhaba. DV2023 Talihlileri Telegram grubuna davet edilmedim ben. Formu doldurmuştum.
    @gucarslan @crazycells

• DS 260 onay sayfasına nereden ulaşabilirim ?

• merhaba ds-260 doldururken videoyu izlediğimde mahallesı tarzında girilmiş fakat videonun başında hepsi ingilizce ve ingilizce karakter olması gerekiyo deniyo acaba adresi nasıl yamamız doğru olur şimdiden teşekkürler

• @tokbeyzaa ben eşim ve kendi formumu doldurdum. Sadece çocuğumun formu kaldı. Gece 3 den sonra sabaha kadar denemeniz lazım.

Her 15 dk 2 defa giriş için deneme vaktiniz var. 15 dk dolmadan kesinlikle yeniden giriş hakkı tanımıyor.

Kendi tecrübelerimden size şöyle söyleyebilirim. Sabaha karşı 4-8 arası çok rahat ilerleme yapabiliyorsunuz. Bugun 10-11 ve 16-17 arasında da çok hızlı ilerleme yapabildim.

• @Megatron https://ceac.state.gov/ceac/ bu linkten ds-260 formuna ulaşabilirsiniz.

• @Hokkabaz36 daha önce cevap verilmişti. Sgk dökümlerinizi istemedikleri için sorun olmayacağını söylemişlerdi.

• arkadaşlar selamlar , kazanan arkadaşları tebrik ederim , bende onlardan birisiyim 3 yıl sonra eşim ile beraber, forumda tüm detayları tek okuyorum ve böyle bir platform oluşturduğunuz için teşekkür ederim , benim sorum ds-260 formu içerisinde iş bilgileri kısmı ile alakalı yaklaşık 1.5 senedir ben çalışmıyorum fakat son 5 yıl içerisinde kesintisiz çalıştım (karşılıklı anlaşarak işi bırakana kadar) iş bilgilerim kısmında nasıl ilerlememi tavsiye edersiniz bana , cevap için şimdiden teşekkür ederim.

• @uurse Teşekkür ederim

• @Mr-Yavuz Güncelleme gelmiş. @gucarslan tarafından Bu zaman içerisinde giriş yapmayın denildi ama ne gibi bir sıkıntı olabilir? beklemek için uzun bir süre çünkü.

• @hamitt25 bana da aynısı oldu

• ds-260 ilk çıkan soruda “interview location” sorusunda yanlışlıkla yes yerine ikinci soru olan no'yu işaretledim onuda Ankara, Turkey yaptım etikeler mi beni?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |