Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @GMT Ben de yazdım, umarım bir an evvel randevu alırız arkadaşlar.

• Interview e-maili günün hangi saatinde yollanıyor genelde acaba. Bilen var mı? Amerika saatine göre mi, Türkiye saatine göre mi acaba?

• @kmlcbi61 tesekkurler! interview emaili hangi saatle geliyor bilmiyorum.

• Arkadaşlar merhaba nvc den dosyam malesef onaylanmadı eşimin boşanma kağıdını avukat sisteme hiç yüklememiş öyle bi evrak istemiyomuş nvc hiç bir maddede açıklaması bu yeniden beklemeye devam edicem malesef

• @cokbekledik86 çok geçmiş olsun umarım hızlı onay alırsınız ,avukatlara fazla güvenmeyin hep avukatların eksik evrak yüklemesi yüzünden Fe not alan insanlar görüyorum hepsini sistemden tek tek kontrol edin kendiniz de

• @bologna teşekkür ediyorum ben sisteme hiç girmemiştim bu evrak aklımın ucundan bile geçmedi yüklememiş olabilirmi diye hep başka şeylere takılmıştım

• @cokbekledik86 Öncelikle geçmiş olsun. Boşanma evrakını mutlaka istiyorlar, görüşmeye giderken de orjinalini yanınızda götürmeniz gerekecek. Bazı avukatlar ne yazık ki yeteri kadar özen göstermiyorlar.

• @kmlcbi61 teşekkürler gerçekten şaka gibi en önemli evrak bunu nasıl bilemez

• @GMT dv2022 son tarih 30.09.2022 miş o yüzden yoğunluk verdiler sanırım birde 2021 pandemiden bekleyenler varsa bizim sayımız çok değildir aradan alsalar keşke 🙏🙏🙏

• @cokbekledik86 umarım biran önce çözülür uzatmaz surecinizi. Anlamıyorum bu evrak unutulacak bir evrak değil. Orjinalini bile görmek istiyorlar konsoloslukta nasıl unutmuş.

• @ecom umarım teşekkür ederim banada ders oldu arkasını kesinlikle kontrol etmek lazımmış avukatların

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @cokbekledik86, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Arkadaşlar merhaba nvc den dosyam malesef onaylanmadı eşimin boşanma kağıdını avukat sisteme hiç yüklememiş öyle bi evrak istemiyomuş nvc hiç bir maddede açıklaması bu yeniden beklemeye devam edicem malesef

Bazen gerçekten yapacak bir şey olmuyor. Herşey nasip. Biz de bekliyoruz. Hayırlısıyla siz de, biz de, bekleyen herkes de vize sürecini en kısa sürede, güzel bir şekilde tamamlar inşAllah.

• @MYusuf malesef dediğiniz gibi yapacak bişey yok ben evrakları yükleyip hızlandırma emaili attım ama bakalım sonuç ne olucak yakın zamanda eksik evrak gönderdikten sonra ne olduğunu malesef kimse yazmadığı için belirsiz bi süre olmasıda ayrıca can sıkıcı oluyo biz örnek oluruz en azından sıradakilere

• Randevü maili geldi çok şükür 8 Haziran 🙏🙏🙏🙏🙏

• @sertas çok güzel bi haber tebrik ediyorum belkide diğer arkadaşlarada sırasıyla gelmiştir

• @sertas esimede geldi randuvu cok sukur 1 haziran🙏🙏

• Randevu maili bana da geldi arkadaslar 1 Haziran:)

• @GMT tebrikler demek ki cr1 randevu veriliyor bunlar f2A yi yine ayriyorlar mi nedir bana birşey gelmedi 😞 acaba çok mu bekletecekler kimse yok bu kategoride

• @GMT sizede tebrikler tezim doğru çıktı sırasıyla email atarlar demiştim

• @bologna sizinkide gelir umarım f2A onay alan yok çünkü forumda gün içerisinde sizde güzel haberi alırsınız inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |