Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @murtazakramer başka tarayıcıdan deneyin lütfen

• @Tugce-0 başka cihazlardanda giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Ama genel bir sorun var, kolay gelsin.

• Merhaba, DV2023 talihlisi eşim. Forma girmek için askerlik tarihini hatırlamıyor. Bunu bulmanın bir yolu var mıdır?
    Ayrıca, mimarlık için primary occupation kısmına engineering seçmek yanlış olur mu? Şimdiden teşekkürler,

• Lisan üstü eğitim için, Advanced Degree mi seçmemiz gerekiyor?

• artık son sorularım çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

"are you former exchange visitor (J) who has not yet fulfilled the two year foreign residence goverment" work and travel yapmıştım 2018 de bu soruya ne cevap vermeliyim.
    "are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States" bu sorunun cevabının bir önemi var mı ilgili sekemdeki diğer bütün cevaplar sanki no denilmesi için vardı. bu soru kafamı karıştırdı o yüzden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uurse "Master Degree olarak yazabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba sevgilimle evleneceğiz şimdi evlenip kcc evrakları istediğinde evliliği beyan etmesek mülakat tarihi belli olunca evlendik desek yalan beyan olur mu ? Bu evlilik vakti ayarlamak çok kafamızı karıştırdı şimdi evlenirsek evrak beyanı süreci uzatır diyorlar ama kcc evrak istedikten sonra evlenmek de süreç açısından riskli olur gibi geldi yetiştirme evliliği konusunda bilginiz var mı?

• merhaba ds260 formunda adres bilgisini doldurduğum zaman bana uyarı veriyor noktalama işaretleri tarzında fakat doğru giriyorum yine olmuyor ? türkçe karakter kullanmıyorum sizce neden olabilir ? ve ben sayfayı otomatik türkçeye çeviriyorum chrome sayesinde bu sorun yaratır mı yardımcı olursanız sevinirim.

• @Muhtaradana
    Hocam sizin case number 28xxx mis sizin durum ne oldu sonuclar aciklandiktan kac ay sonra vizenizi aldiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@taylan172 iki soruya da NO şeklinde cevap vermelisiniz.

• Almanya dan sonuclar aciklanmadan once is teklifi almistim. Green card kazaninca, vaz gectim. Ancak forumda gordum mulakat yeri tasinmasi oluyormus. Ilk sorum son tarih ne tasinmasi icin. Ikinci sorum ise , iki kere duzen bozmak istemiyorum. Is teklifini Kabul etmeyip burada kalsam 23000 inciye mulakat gelir mi.

• @cemalkt hatada verilen özel işaretleri kullanabilirsiniz sadece. Büyük ihtimal slash gibi işaretler kullanıyorsunuz no 17/a yazarken. Gerek yol direkt no 17A yazmanız yeterli

• @murtazakramer o butonun hemen üzerinde you must read yazan bir belge var ona tıklayıp okuduktan sonra deneyiniz

• Arkadaşlar sosyal medya tanıtım için kullanıcı adı mı olacak lütfen help 😊

• @gucarslan

Teşekkürler hiç mi gerek olmayacak yoksa mülakata kadar çıkarmam gerekiyor değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@m3hm3t85 vize almak için elbette gerekli olacak.
    mülakatta beyan etmeniz gerek vize basılması için.

• Kcc evrakları istedikten sonra ortalama mülakata ne kadar süre sonra çağrılırız evlenmek için yeterli bir süre kalır mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@frodo_2023 geçmiş yıllardan da anlaşılacağı üzere, DV süreci için hiçbir planınızı ertelemeyin. eğer farklı bir ülkeden iş teklifiniz varsa bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim. zaten dosya taşımak için o ülkede yasal oturum sahibi olmanız gerek. DV2023 süreci için son tarih 30 eylül 2023'tür.

• @ozzgedenizz numaranız düşük görünüyor ama belli olmaz.ekimde başlıyor mülakatlar.ayda kaç kişi alınacak görmek lazım.ds260 formunu erken gönderenlere öncelik olacak mı görmek lazım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozzgedenizz bunun bir resmi süreci yok. ilk olarak vize bülteninde aktif olmanız ve evraklarınızın onaylanması gerek. tavsiyemiz her zaman evliliğiniz en kısa sürede yapıp eşinizi sürece dahil etmenizdir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |