Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@byn_dogan Duygunun_amerikaruyasi link yapıştır dedim olmadı adını yanlış yazmışım önce kusura bakmayın 🥺

• @ahsenaydgdu Dediklerinize katılıyorum. Gerçekten, huzur diye bir şey yok. Ki zar zor kendi ürettiğimiz huzuru da muhafaza edemiyoruz, hemen uçup gidiyor. Terapinin de faydasız kalacağı aşikâr.

• ⭐⭐⭐

@december katılan olur olmaz fikir beyanlarında sorunum yok ama ben istemiyorsan kal diyorum 🥺 şimdi o da istiyor bi fabrikayla görüşmüş tişört sweatshirt gidersek alıcakmış ben mağazacılık istiyorum kendim tasarım yapmak onları satmak istiyorum diyo bakıcaz 🙂

• 2023 Maalesef bu açıdan yüzümüze gülmedi ama sorun değil. İngiltere beni bekler. Hepinize bol şans.

• ⭐⭐⭐

@justozkan bekarsanız eğer hangi youtuber izlesem evlilik teklifi aldım diyor, türk erkeklerine rağbet çok anladığım kadarıyla ssn için en kestirme yol fakat ben yapamam bunu dersen ki bende yapamazdım sevmedişin birisiyle beraber yaşamak çok zordur diye tahmin ediyorum, kendinde turist - öğrenci - college - staj şeklinde ssn alabilirsin. Başka kestirme yol varsa ben bilmiyorum bilen birii bilgilendirsinn🤗

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG ahaha bnm oldupum whatsapp grubunda bi basiretsizlik var galiba 😂 hepsine hayırlı olsun darısıı seninde başına inşallah

• ⭐⭐⭐

@denizergün turist vize henüz yok mülakat bekliyoruz vize alındığı sırada yaş 29 olacak 3 yaşında cocuk 30 yaşında bir eş ile allah ne verdiyse gözü kararttık ücretsiz kreş yaşı 4 diye gördüm 4 e kadar kendimizi içeri atarsak hiç fena olmaz. Suan tecrube olarak benden 10 sene fazlanız var azımsanacak gibi değil belki bizdeki deli cesareti ondan mı böyle ısrarcıyız tam emin değilim ama ufaklık için denemeye değmez mi 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@denizergün turist vize henüz yok mülakat bekliyoruz vize alındığı sırada yaş 29 olacak 3 yaşında cocuk 30 yaşında bir eş ile allah ne verdiyse gözü kararttık ücretsiz kreş yaşı 4 diye gördüm 4 e kadar kendimizi içeri atarsak hiç fena olmaz. Suan tecrube olarak benden 10 sene fazlanız var azımsanacak gibi değil belki bizdeki deli cesareti ondan mı böyle ısrarcıyız tam emin değilim ama ufaklık için denemeye değmez mi 🙂

Gözü bende karartıyorum en fazla 1 yıl daha beklerim sanırım sonrasında her yolu deneyeceğim, turist vizesi almaya çalışacağım olursa orda statüyü değiştirerek yön veririm, bir youtuber var aile danışmanlık hizmeti veriyorlar turist vizesi ile gidip E2 ye geçmişler sanırım Poyraz sergen medya isimleri onları izliyorum, geçen araba almışlardı TR de zaten yüksek meblağ amerika için bile iyi miktar ev falan aldılar 3 yılda yaptılar bunları, biz gc ye çok takıyoruz kafayı gibi me geliyor 😃

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar abii diğer odaya yazdım bir yanım kapıdağ öbür yanım ayvalık altınoluk evden çıkıp köye gidemiyoruz eskiden 20 lira atardık gider gelir şehrin içinde 2-3 gün gezerdik şimdi 15 km uzaktaki annemin köyüne gidiyoruz 100 lira attım ışık yanıyordu ışık sönmedi gittik geldik ışık yana yana valla 😂 şaka gibi değil mi

• ⭐⭐⭐

@justozkan o beyfendiyi bende izliyorum ara sıra vize danışmanlığı beriyorlar sadece turist ve f1 onun dışındakilerde henuz profesyonelleşmemişler sanırım zamanla diğer türlerede hizmet verir heralde. Bu bilgilerede onların telegram grubundan ulaştım. Birisi hatta gökçe hanıma laf attı utanmadan bilmemkaç dolar para istiyo altı üstü form dolduruyo diye ulan içinde bulunduğun gruptakilerde sadece form olduruyor kuş mu konduruyo yani ilk baş bi kahkaha patlattım sonra dedim ne saçmalıyo bu cevap vereyim dedim sonra dedim ahsen bıkmadın mı cahille muhabbeti hani kesmiştin boşverr..

• ⭐⭐⭐

Herşey bnm için bir facebook postuyla başladı bulursam atarım kaydettim sanıyorum, palm beachten bi fotoğraftı böyle tutuldum kaldım burayı gözümle görmek istiyorum diye o sıralar yeni üniversiteye başlıyorm.
    2011 senesi de herkes wat a gitti ben ilk sene istanbulda çok zorlandım özel okulda anadoludan gelince biraz dışlanmış hissettim anam babam memleketim diye ağladım o yaz eve döndüm. Sonraki sene erkek arkadaş teröründen gidememiştim nefes alırken bile fotoğraf gönder dercesine toksik bi ilişki vardı zar zor ondan sıyrıldım sonra yine wat dedim babam okul özel zaten başlatma wat mat dedi kızdı, o sıralarda ama hep okurken çalışıyorum garsonluk market kasiyer falan ne bulursam fuarlarda hosteslik falan derken bide akıllı geçinirim kızım kafan mı yok çek krediy dolar 2 lira tl 1 lira çek krediyi basgit gitsinler kyk yurdunda arasın bulsunlar krediyi tahsil etsinler ama yok hayırlı evlat özel okulda okulunu bitirmeli ailesini memnun etmeli.
    Sonraki yaz için kızlarla gözü kararttım gittik kışın görüşmeye tam bizmkilere yalvarıyorum izin verin para verin diye 2013 senesi çat diye yazın okul staj şartı koştu yapmasam ya yada naylon bulsam yaa yok yapmadım artık alışmıştım istanbula eve dönmek istemiyordum oo yazında istanbulda yaşama fırsatı vaaov diye atladım staja arkas ambarlı limanda staj yaptım ik departmanı 3 ay sıkıntıdan ruhum çekildi hiç bana göre bi değilmiş onu anladım.
    sonra ertesi sene okul başladı yine yine yine derken bir türlü nasip olmadı. Okul bitti 2016 da çıktım güzel bir yere işe girdim. Asgari ücret 1400 ben primler falan 3000 civarı para kazanıyorum beykentten taşındım 4 levente sanayi mahallesinde yaşıyorum dedem giresunlu bi arkadaşının evini kiralamıştı her akşam beşiktaş, karaköy yemece içmece iş yerindekiler yalvarıyor bana kızm harcama tut paranı pasaport çıkart yurtdışına git falan hatta ozamanki müdürüm 10 yıldır ordaydı ben ayrıldıktan sonra o da istifa etti amerikays gitti arkadaşlarının yanına sonra orda evlendi şuan vatandaş oldu.
    Okul sebebiyle yıllarca avcılar beylikdüzü büyükçekmece üçgenin yaşadım avrupanın cafcaflı yerlerine gelmek aşırı lükstü hem zaman açısından hem fiyat açısından öğrenciyken çok mümkün olmadı o tarafa geçince tabi haliyle boku çıkarılcaktı neyse ki çalışırken pasaportu çıkarmıştım iş yerndekilerle plan yapıyoduk yıllık izinde işte suraya buraya gideriz diye derken bu mali müşavirlik gazına geldim vay çok daha prestijli girerim big4 dan birisine ordan atlarım amerikaya diye hayaller kurup işten çıktım dersaneye yazıldım, ilk seferde sınavı geçtim. O sırada bizmkilerin eline güzel para geçti ben gittim wat acentasına 2k dolar ödedim 3.75 mi neydi ozaman kur dedim bu para burda dursun, ben öğrenci olup gelicem tamam mı tamam sözleştik, sonra ben alesti yok üniversite sınavı falan allah ne verdiyse girdim hatta sınavlara şuanki eşim olan beyfendi götürüyor beni ben diyorum üniversiteye kaydolucam sonra gidicem sonra seni aldırırm yanıma o diyo gidersen gelmezsin geri bizim iş yatar derkeenn kendimi nikah masasındaa eveeettğğ derken buldum yani yine duygusal davrandım hayalimi erteledim, acentayı aradım dedim agam ben iptal bnm parayı iade edin onlarda biraz kavga dövüş kesinti derken iade ettiler evlendikten sonra baktım dil okulu yalan oldu wat zaten imkansız bakıcılık varmış onu öğrendim o olmuyo yani o gün bugündür green card kovalıyorum. İlk sene hatta bi instagram reklamına tıkladım form falan derken beni aradılar ben bilgileri verdim meğerse başvuru tarihi geçmiş ertesi yıla insan topluyolar, benden profil harike mükemmel kart kesin çıkar size diye para kopardılar ben iyice işi sağlama alsınlar diye akşam eşim gelince ondan da alırım biraz daha gönderirim falan diyorum sonra bi ayıldım lanet olsun dolandırılmışım😂😂 bu 2017 de oldu sene 2022 hala karavana benim hatam yıllarca amerikayı watla gidiliyor sanmamdı o yüzden green carda geç kaldım gibi hissediyorum bir an evvel çıksın istedikçe o kaçtı o kaçtıkça ben istedim.
    Şimdi eşim hep diyor inşallah bu senin hayat sınavın değildir en sonunda eeh sen gelmezsen ben gelirim diyip onu ben gidicem ve alıcam 🤗

• @ahsenaydgdu keyif alarak okudum, herkesin güzel bir hikayesi var işte bu yüzden bu kadar istekliyiz ya, benim hikayede instagram reklamlarında çıkan green card başvurusuyla aklıma yerleşmişti ama hiç başvuru yapmadım hep ajanslar üzerinden bayağı bir evrak işleri olduğunu sanıyordum 😃 meğerse öyle değilmiş

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu ahsencim hikayen mutlu sonla biter umarım güncelleme yazısında işte şimdi buradayız dersin
    Bana da bekarken bir arkadaş Amerika'dan kısmet bulmuştu ben gidicem ya uzak neresi varsa kurtulmam lazım demiştim çocuk dindar diye kabul etmedim görüşmeyi ☺️ şimdi uğraşıyoruz

• Iki kez olmadı üçüncüde çıkacak inşallah 🙏

• Günaydın arkadaşlar. Bu sene ilk başvurumdu ve olmadı. Hayallerim yıkıldı. Her sabah işe giderken dinlediğim şarkılarda kendimi Amerikada hayal ediyordum. Şuan aynı şarkıları dinlerken aşırı bir boşluk yaşıyorum. Aileme belli etmiyorum pek ama çok üzgünüm halen. Hepimiz için hayırlısı olsun. 😔

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

biri 2024 çekilişi için geri sayım koysun bu sayfaya
    ahahahahah 🙂 🙂

☺

• Merhaba :)))))

• @mirayysf o olay şaşmıyor 🙂 grup da en o durum da olan bir çok arkadaş var 😄

• ⭐⭐⭐

@justozkan ahaha onlarla başlamadığın iyi olmuş sen üstünde ne varsa at bize diye devam eden görüşmeler yaşandı 😂

• ⭐⭐⭐

@Zelene ahaha iyi olmuş boşver beklide feto üst düzey yönetici falandı abla 😂 ben asıl gidicem sen bekle ben gelirim derken nasıl o eveettt tongasına düştüm oralar yok bak 😂 ava giderken avlandık

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |