Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Melih-Gömeç hadi gecmis olsun. bol sanslar!! 😃

• çok teşekkür ederim arkadaşlar biliyorum konusu burada değil ama çok hızlı hareket etmem gereken bir şey var mı acaba ?

• merhaba arkadaşlar benim çıktı fakat direkt gidiyorum anlamına gelmiyor önümde zorlu bir süreç var asla ümidinizi kaybetmeyin yaşımızın hiç önemi yok er yada geç elbet olur burada bana destek olan insanlar oldu onlara çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar şimdiden şunu söylemek istiyorum. 2021 Eylül ayından beri her gün hayal kurdum. Bilgi edindim. Forumdan hiç ayrılmadım bile denebilir. 3 arkadaş katıldık ve hiç birimize çıkmadı. Çıkmadığı zaman hayal kırıklığı çok yüksek oluyor ve çoğunlukla forumla alakası bile olmayan bir sürü kişi geliyor bana çıktı ne yapmalıyım diye soruyor ve bu daha çok can sıkıyor. Size tavsiyem başvurun ve unutun. Çıkarın hayatınızdan. Çıkarsa sürpriz olur. Ben tamamen böyle yapacağım bu sene. Yoksa bütün sene "Bu sefer çıkacak inanıyorum. Bu sefer içime doğdu. O sene bu sene" gibi cümleler kurup hayal kırıklığına uğruyoruz. Kazananları tebrik ederim. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah gelecek sene kazanırız biz de. Seneye görüşmek üzere.

• @Melih-Gömeç Ahahha " kapatırsan bilgiler gider diye korkmak"... Sizi cok iyi anlıyorum. Hayırlı olsun, süreciniz cabucak tamamlansın. Hakettiniz. Bşzim de 9. Basvuru😁🧿🍀🌼👍🏽

• @cemalkt Hayırlı ugurlu olsun. Hersey yolunda gitsin. Hem maddi hem manevi koşullar rahatlıkla saglansın.. 🙏 🍀🧿

• @uysalkedi çok teşekkür ederimm 🙏🏼

• @Melih-Gömeç hangi süreçtesiniz? talihli misiniz? biraz daha açar mısınız? imzaya sürecinizi ekleyerek daha kolay yardımlaşabiliriz.

• MERHABA FORMU DOLDURDUM TELEGRAM İSMİM ulsclk13

• Selam! Elimde Success! yazılı başvurduğumda aldığım ekran görüntüsü var eşimin bilgilerini giriyorum her şeyi doğru giriyorum yine de "The information entered is not valid" hatası alıyorum sebebini bilen var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aliarslan gocmenlik yasalarindan istifade etmek icin evlilik yapmak ABD'de federal bir suctur, bilginize.

Bu tur illegal girisimlere forumda izin vermedigimiz icin forumdan kalici olarak yasaklandiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Efe0435 gocmenlik yasalarindan istifade etmek icin evlilik yapmak ABD'de federal bir suctur, bilginize.

Bu tur illegal girisimlere forumda izin vermedigimiz icin forumdan kalici olarak yasaklandiniz.

• 2019 yılında yani korona belasının olmadığı son yılda en son issued olan case number a nereden ulaşabiliriz ya da bilen var mı? En son tüm numaralar current oldu diye hatırlıyorum. Bu süreci takip eden herkes aldı mı demek. Ayrıca 50000 vizenin tamamı dağıtıldı mı?

• @KEREM-YILMAZ
    1- önceki adreslerinizi e-devletten Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama ile öğrenebilirsiniz.

• Your request cannot be processed at this time. hatası alan var mı

• Totem yapıyım dedim 2 gün gecikmeli olarak baktım ve yine hüsran 🙂 umudumu kaybetmiyorum bi dahakine kazanırım inşallah 🙂

• Arkadaşlar merhaba iyi forumlar 2 gündür ds260 sitesine giriş yapamıyorum bilgileri giriyorum case number ve confirmation number ama sürekli Your request cannot be processed at this time.
    bu hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz lütfen

• Umutlar seneye kaldı. İmzamı değiştirmek için geldim en son 1 hafta önce falan girmiştim. Kışın forumda aktif olanlardan çıkan var mı arkadaşlar? merak ediyorum

• Merhaba arkadaşlar sadece e devlette görünen sigortalı işlerimizi mi yazmalıyız?Yakın zamanda evden bi cagri merkezinde çalıştım mesela SSK yok tabi bunu yazmalimiyim?insan gerçekten geriliyor bundan önceki adresimi bile hatrlamiyodum 4 kişiden adres istedim ki 16 yaşıma gidebileyim🤪 kayıtlar olmasa okul tarihleri falan hak getire form zaten açılmıyor da bilgileri toplayıp deftere yazıyorum bu arada pasaporta randevu aldım yarın çocuklar için vee yarın saat 10 daki randevu için bugün fotoğraf çektirmeyi unuttum defter bedelini online ödedim randevu saatini bi saat ileri alcam mecburen

• @Emresel-0 Denemeye devam edin. Yoğunluktan kaynaklanıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |