Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben bu işi anlayamıyorum artık. 460 bin randevu bekleyen var yığılma var diyorlar ama bülten ilerlemiyor. Ve her ay belli sayıda vize veriliyor. Garip durum.

• Biden Ukrayna'dan 100 bin multeci alacağını açıklamış. Umarim bu 100 bin kişi bizim önümüze geçmez. Aksi takdirde bir 5 sene daha beklememiz gerekir.

• Dün açıklanmış, yine aynı.

• Merhaba arkadaşlar. Abim amerikan vatandaşı 2011 yılında bana sponsor oldu yani I130 a başvurdu. 2012 de dosya onaylandı. Geçen gün nvcden mail geldi. invoice numberim ama ceace bir türlü giriş yapamıyorum. Bu süreçle ilgili bilgilendirecek biri varsa memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

• ***Merhaba sizin adınıza sevindim bizim başvuru tarihimiz 2010 Nvc ye geçiş tarihi ise 2015 bizde hala ses yok.. bizden şanslıymışsınız ***

• @volki34 Şu an yapacağımız şeey visa bulletini mi beklemek. bir de siz ceace giriş yapabiliyor musunuz?

• @Sizin dosyanız ankaraya ulaştığına dair mail geldimi…bizim dosyamız hala nvc de ve bir haber yok

• Arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim 2010 yılında f4 başvurumuz var bizim dosyamız hakkında bilgi alabiliyormuyuz Nvc Ankara’ya hangi yılın dosyasını gönderiyor acaba süreç nasıl işliyor bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi.Şimdiden teşekkür ederim

• @Hardwell welcome mektubumu aldınız?

• No change 😞

• @eeken gerçekten sinir bozucu

• Temmuz bülteni de no change. Ancak uzun süre sonra başvuru sırası 38 gün ilerlemiş. Bu bize ne gösterir, bilemedim.

Mali yılın bitmesine iki ay kaldı, yeterli başvuru sayısı yoksa neden normal sıra ilerlemiyor. Yeterli DQ varsa neden yenileri ekleniyor. Çözemedim. Herhalde 2023 FY için DQ insan toplayacaklar biraz daha.

• Charlie Kasım ayında Eylül ayına kadar ilerlemeyecek demişti. Dediklerini de yapıyorlar

• merhaba 10 gün önce Amerikaya aile olarak giriş yaptık online olarak işlemlerimiz yapılmıştı,Ayrıca pasaportumuza I551 basıldı,
    3 gün öncede sosyal security kartımızı aldık.Ancak green kartlar elimize ulaşmadı. Benim bildiğim ülkeye giriş yaptıktan sonra posta yoluyla birkaç gūn içerisinde gelmesi.Atladığım birşey var mı 220 usd adam başı da kart paramızı ödedik o da online ve 13 gün oldu. biryerden takip etmeli miyim...teşekkürler

• @Ecem-1 Merhabalar F4 visesi miydi? Eğer öyleyse Priority date nizi öğrenebilir miyim?

• merhaba 4 kişi aile olarak giriş yaptık Amerika ya fakat eşim ile ayrılma durumumuz var. Eşim şimdiden green card larımız henüz ulaşmadan elimize posta yoluyla Türkiye ye dönmek istiyor. Green cardlar ulaşmadan dönersek hakkımız yanıyor diye biliyorum Doğrumu ¿ Peki sadece eşim dönerse onun hakkı yanar mı Bizim green kart ile bir problemimiz olur mu sürecimizi nasıl etkiler bilgisi olan varsa çok memnun olurum

• Bizim 1.derece aile olarak kardeş kontenjanından kategoriyi bilemiycem

• tekrar merhaba priority date yazan evrağım yok yanımda ama 2009 yıl olarak
    welcome later 13/12/2019
    araya pandemi girmesi uzamayla 28/01/2022 görüşme günümüz
    ve 6 haziran ülkeye girişimiz

• @Ecem-1 cevabınız için teşekkür ederim.Bizim PD nisan 2007 biz henüz vize görüşmesi tarihi bile alamadık.Siz F4 katagorisinde almadınız sanırım green kartınızı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |