Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @skinet11 ben henüz doldurmadım. Eşim ve kızımın pasaportunu yarın çıkardıktan sonra dolduracağım.

• ⭐⭐

Merhaba, ben de dolduramadim.):

• @arbalet, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@arbalet, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba ilk başvurumu bu yıl yapacağım totem olsun diye ilk ben açmak istedim umarım çok isteyene çıkar. iyi forumlar

takvim dv2023.png

not: resmi yonergelere gore sonuclar 8 Mayis'ta aciklanacak; fakat daha sonra hazirlanan resmi sitede tarih 7 Mayis olarak degistirilmis. resmi yonergelerde hala 8 Mayis tarihi gectigi icin takvimi degistirmedik.

Sonuclari 7 Mayis 2022 Cumartesi gunu Turkiye saati ile 19:00'dan sonra, New York saati ile 12:00'den sonra resmi siteden ogrenebilirsiniz:

[event-invalid][name]DV2023 Sonuclari Aciklaniyor[/name][allday]false[/allday][startDate]1651939200000[/startDate][endDate]1651953600000[/endDate][reminders][][/reminders][location][/location][description]

Sonuclari 7 Mayis 2022 tarihinde TSI 19:00'dan sonra, New York saati ile 12:00'dan sonra su linkten ogrenebilirsiniz:

https://dvprogram.state.gov/

[/description][mandatory]false[/mandatory][/event-invalid]

2023 sohbet odasını sen açmışsın totemde yapmışsın :)) Çıktı mı bari sana ?

Maalesef çıkmadı cok ümitliydim ama olmadı.. yeni totemim imzada bu işe yarar umarim.

Hayırlısı olsun güzel kardeşim, sıkma canını. Nerdesin ne ile meşgulsün bilmiyorum. Elindeki imkanlarla buradan hiç ayrılmayacak gibi en iyisini yapmaya çalış, vakti geldiğinde de GC başvurunu yap ve hayatına devam et. Burada maalesef on sene ya da daha üstü GC çıksın diye bekleyen insanlar görüyorum. On sene boyunca bir yandan para biriktirsen, hazırlık yapsan ABD'ye yerleşmek için, üç aşağı beş yukarı bu süre zarfında ABD'ye yerleşir, bir şekilde girişimci falan olur GC yine alırsın. İnsanlar maalesef bunu atlıyorlar. CAnını sıkma asla ve elidnen gelenin en iyisini yap. Umarım seneye çıkar, ben unutmam yine sorarım 🙂 Çıkarsa da ben Ankara'dayım seni unganlara ve konsolosluğa elimel götürüp bırakırım 🙂 Şimdiden sana, bana ve gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlarımıza bol şans diliyorum. Görüşmek üzere 🙂

çok kral adammışsınız vesselam, içimden geldi söyleyeyim dedim 🙂

• ⭐⭐

Merhaba ilk başvurumu bu yıl yapacağım totem olsun diye ilk ben açmak istedim umarım çok isteyene çıkar. iyi forumlar

takvim dv2023.png

not: resmi yonergelere gore sonuclar 8 Mayis'ta aciklanacak; fakat daha sonra hazirlanan resmi sitede tarih 7 Mayis olarak degistirilmis. resmi yonergelerde hala 8 Mayis tarihi gectigi icin takvimi degistirmedik.

Sonuclari 7 Mayis 2022 Cumartesi gunu Turkiye saati ile 19:00'dan sonra, New York saati ile 12:00'den sonra resmi siteden ogrenebilirsiniz:

[event-invalid][name]DV2023 Sonuclari Aciklaniyor[/name][allday]false[/allday][startDate]1651939200000[/startDate][endDate]1651953600000[/endDate][reminders][][/reminders][location][/location][description]

Sonuclari 7 Mayis 2022 tarihinde TSI 19:00'dan sonra, New York saati ile 12:00'dan sonra su linkten ogrenebilirsiniz:

https://dvprogram.state.gov/

[/description][mandatory]false[/mandatory][/event-invalid]

2023 sohbet odasını sen açmışsın totemde yapmışsın :)) Çıktı mı bari sana ?

Maalesef çıkmadı cok ümitliydim ama olmadı.. yeni totemim imzada bu işe yarar umarim.

Hayırlısı olsun güzel kardeşim, sıkma canını. Nerdesin ne ile meşgulsün bilmiyorum. Elindeki imkanlarla buradan hiç ayrılmayacak gibi en iyisini yapmaya çalış, vakti geldiğinde de GC başvurunu yap ve hayatına devam et. Burada maalesef on sene ya da daha üstü GC çıksın diye bekleyen insanlar görüyorum. On sene boyunca bir yandan para biriktirsen, hazırlık yapsan ABD'ye yerleşmek için, üç aşağı beş yukarı bu süre zarfında ABD'ye yerleşir, bir şekilde girişimci falan olur GC yine alırsın. İnsanlar maalesef bunu atlıyorlar. CAnını sıkma asla ve elidnen gelenin en iyisini yap. Umarım seneye çıkar, ben unutmam yine sorarım 🙂 Çıkarsa da ben Ankara'dayım seni unganlara ve konsolosluğa elimel götürüp bırakırım 🙂 Şimdiden sana, bana ve gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlarımıza bol şans diliyorum. Görüşmek üzere 🙂

Çok tesekkür ederim, düşünmen bile yeterli zaten bu forumun amacı da bu hep birbirimize destek olmak. umarım burada isteyen herkese çıkar herkes istedigi şartlarda istedigi yerlerde hayatını sürdürür. Umarim dv24 de guzel haberler veririz birbirimize Sağlıcakla.

• İyi akşamlar arkadaşlar dünden beri sonuçlarıma bakamıyorum girdiğiniz bilgiler yanlış diyor üstelik 4 başvuru yapmıştık Ailecek onlar içinde aynı yazı çıkıyor yoğunluktandır diye düşünmüştüm ben şu an yurt dışındayım ondandır dedim ama hane halkıda bakıyor aynı şekilde sonuçlarıma ulaşamıyorum aynı durumu yaşayıp sonuçlara ulaşabilen arkadaşlarımız varmı ?

• 25161 arkadaşlar case numaram bu bu sıralamada bana sıra gelir mi lütfen cevap yazın

• @ozzgedenizz Kardeşimin Eu numarası 7300 lerdi, ve mart ayında görüşmeye katılıp vizesini 1 hafta içinde aldı. yani şuan pasaportu hazır. Form doldurma sırasına göre bu Eu ile başlayan sıraya göre görüşme randevusu verdiler. Ama bu sene başka türlü mü olur bilemem ancak farklı olacağını düşünmüyorum.

• TOTEM yapıp 24 saat sonra bakayım dedim. işe yaramadı maalesef. Üçüncü seneyi de boş geçtik. Kazanan arkadaşlarımı tebrik ederim.

• @murat34 Ailecek aynı sorun oluyor ise soyisminize bağlı bir yanlış giriş yapıyor olabilir misiniz? Türkçe karakter girmek gibi mesela?

• 25161case nurmaram bu sizce bana sıralama gelir mi

• @murat34 abi b1-b2 vizesini merak edip araştırdım senin profilde yazıyor da bir yerde göçmen olmayan vize diyor ama içerik yok bir yerde de
    B2 vizesi nedir?
    B2 - Ziyaret veya Tıbbi Tedavi Amaçlı Ziyaretçi Vizesi

Tıbbi tedavi için geçici olarak Birleşik Devletlere girmek isteyen kişiler, göçmen vizesi kapsamı dışında bir vize türü ve altı ay geçerliliği olan Ziyaretçi Vizesini, kullanarak seyahat edebilirler. Her aile üyesinin başvurusu ayrı olarak incelenir.

B 1 vizesi nedir?
    B1 - Ticari Amaçlı Ziyaretçi Vizesi

Bu Ziyaretçi Vizesi, mesleki toplantılar veya konferanslar dahil olmak üzere ticari amaçlar için (B1) geçici olarak Amerika Birleşik Devletlerine giriş yapmak isteyen ve genel olarak altı aylık bir süre için verilen göçmen vizesi kapsamı dışında bir vize türüdür.

diye yazıyor acaba bu senin vizeler greencard vizelerimi yoksa bu yazdığım şekilde olanlar mı

• Your request cannot be processed at this time.
    ds 260 formuna girerken bu hatayı alıyorum. ne yapmam gerekiyor acaba

• @abrakadabra Evet F1 ile bulunuyorum.

• @arbalet kesinlikle.. Kimse ne hayata, ne umuda, ne de başka bir şeye küsmesin. Devamm 😇

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @archimede Yok isimlerimiz ve soy isimlerimizde Türkçe karakter yok sadece eşimin isminde var onuda yanlış girmiyorum zaten

• @Envestudyblog merhaba üni mi yoksa community college gibi bir eğitim mı görüyorsunuz acaba ? Ben cc zorlamayı düşünüyorum bu sebeple sormak istedim.

• @hedonicus merhaba, mühendislik alanında üniversitede doktora yapıyorum

• Bir sorum olacaktı da sana bana greencard çıktı.normalde work and travel yapacaktım Haziran'da ordayım inşallah. Sıralamam 32bin. Türkiye'de görüşme sırası gelmez dediler. Bana, wata git f1 vizesine geçiş yap orada görüşme sırası bekle dediler. Fakat geçen sene ds formunu ilk yollayanlara göre görüşme randevusu vermişler.sizce Türkiye'de mi formu doldurayim yoksa bu Haziran ABD'ye gelince mi formu doldurup sürece oradan mı devam edeyim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |