Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sanaldeniz bu başlığın birinci iletisi çok önemli

• @Muhtaradana teşekkür ederim iyi dilekler için.

• @kursat68 hakkimi helal etmiyorum böyle umursasizca basvuru yapanalara bile bile gitmeyenlere hakkimi helal etmiyorum

• Arkadaşlar ben mülakat tarihlerinde Birleşik Krallık'ta olacağım. Master eğitimi alacağım fakat greencard işlemlerini UK'den devam etsem olur mu? Yapan var mı daha önce?

• @DedicantEEE Kazanlar buraya... Burada soracaksınız. https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/537?_=1652029749976 bu sayfanın birinci iletisi çok önemli.

• @kursat68, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Benim bi arkadasim hem kendi adina hemde esi adina basvuru yapmis esine cikmis ama esi ortaokul mezunu va calisma deneyimi yok bu durumda ne olur?

Kesin gider. Hemen işlemlere başlasın ds260 doldurdursun. Unganlarda sağlık raporunu alsın. Şimdiden uscis e hemen kart ücretini göndersin. Hatta bi yolunu bulup konsolosluğa vize ücretinide göndersin.

• @adgercu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hala bakmadım. Muhtemelen yarın akşam bakacağım. Ve muhtemelen 2 hnbs de benden gelecek. Hayırlısı bakalım

Yine şaşırtmadı bizi kcc. 2 adet nurtopu gibi hnbs imiz oldu.

• Seneye görüşürüz arkadaşlar DV 2024 sonuçları açıklanana kadar kendime gelemem ben, çok ümit bağlamıştım. 2x şansımız vardı ama yine olmadı. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Bizim yerimize de çıkarın oraların tadını

• @avar 30-40bin lirayı havaya saçsın diyorsun

• ⭐⭐

@enemy insallah 😃

• Gc nin ne olduğunu doğru dürüst bilmeyen, başvuru şartlarına bile sahip olmadan başvurup, Kazandıktan sonra da "ee napıcaz şimdi" mealinde sorular sormasından süreçle ilgili en ufak bilgisi olmadığını anladığımız kişilerin talihli olup, kitap yazacak kadar bilgili olup, yıllardır başvurup hala kazanamayan kişilerin çoğunlukta olması, gerçekten büyük ironi. Başka sıfatlarda sıralarımda neyse.

• @enemy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar 30-40bin lirayı havaya saçsın diyorsun

Bence hiç mahsuru yok

• Merhaba, ds260 formunu doldururken daha önceki vize bilgilerim kısmında sorun yaşıyorum. Daha önce 6 aylık non-immigrant vizem vardı ancak o vizenin olduğu pasaportu bulamıyorum şu an. DS260 formunda bu vizeyi lost or stolen olarak mı belirtmeliyim (geçerlilik süresi boyunca kaybolmamış olmasına rağmen) yoksa elçiliğe başvurup vize bilgilerine ulaşmaya mı çalışmalıyım? "Have your visa ever lost or stolen" sorusuna "Yes" demek bir sıkıntı yaratır mı, tecrübesi olan var mı?
    Teşekkür ederim.

• Her şey gönlünüzce olsun. İnşallah seneye çıkar diye bekliyorum.

• Kazananlara hayırlı olsun. O sene bu sene değilmiş 🙂 @semavi Seneye inşallah. Yayınlarınızı izlemeye devam

• @repent Kazanlar buraya... https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/537?_=1652029749976 bu sayfanın birinci iletisi çok önemli. Sorularınız ı bu sayfada soracaksınız

• @ilkin_bayramzade Forum da yazdı. En kötü ihtimal turkuaz diye bir danışmanlık firması var. Orası adres konusunda ücreti mukabilinde hizmet veriyor. Bence değerlendirilebilir.

• merhaba iyi akşamlar iyi forumlar benim green card sonucum olumlu çıktı numaram 24619 sizce kartı alma şansım yüksek midir internette 30bine yakın olanlar alamıyor diyor bir videoda

• @adgercu söylediğiniz olsa loto olmazdı. Bu yüzden şans. Şans sadece inanca yada dualarınıza , isteğinizin ne kadar çok olduğuna bağlı değil. Şans çeşitli faktörler de ve farklı zaman birimlerinde karşımıza çıkar. Bu yüzden loto, eğer ki tam anlamıyla şans faktörüne göre ise, ihtimaller yoktur. Rastgeledir. Bende çok istiyorum, çok araştırma yaptım öncesinde, çeşitli umutlar vs. Olmadı. Yıllardır şansımın bu konuda olmadığını ön görerek loto bile oynamam. Ancak farklı zaman birimlerinde, farklı şanslar elde ediyoruz. Üzülmeyin. Ben de üzülüyorum. Eminim hepimiz neden bu kadar çok istediğimizi biliyoruz. Deneyin, denerken farklı alternatifleri de göz önünde bulundurun derim. Ben öyle yapacağım. Çünkü bir tek lotoya hayatımı bel bağlamak benim fikrimde anlamsız. Elimizden geleni yapmıyorsak, umursamayan loto tahlilleri den farkmız yok. Umarım çıkan arkadaşlar elindekilerin kıymetini iyi bilirler. İyi şanslar.

• ⭐⭐

@Envestudyblog, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra ben de 2013te WAT yaptım ve sonrasında her sene başvurdum çıkmıyor malesef. Son 3,5 senedir de Amerikada bulunuyorum. Çıkmayınca çıkmıyor demek ki 😃

Ben de 2011'de yapmıştım ve 5-6 oldu başvuru sayım ama çıkmıyor 😃

Yapacak bir şey de yok, mecbur başvuruya devam. ABD'de öğrenci vizesi ile mi bulunuyorsunuz 3,5 yıldır?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |