Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çıkmadı 🥺🔫

Üzül ama çok değil. haha hihi yapa yapa gene Ekimi, Mayısı yaparız merak etme 😊

• Seneye çıkarsa dolar 30tl olur bizde böyle bir şans var

• ⭐⭐

Pasaport satin almiyorum dogru degil mi

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek malesef çok zor o durum f1 visa ile çalışma.

Evet o yüzden biz o seçeneği hiç düşünmedik, 4 kişi çalışmadan ya da gizliden çalışıp az buçuk kazanırken sefil oluruz herhalde 😢

• Herkese iyi akşamlar görüşmek üzere tekrardan. Gidip iş başvurusu yapayım belki kabul alırız 😁 😁

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MrtGnr turistleri alıp orda eğitime döndürebilirsinz sonra e2 vize mülakat suan en erken 7-8 ay sonraya veriliyordu en son şuanki durumu bilemiyorum. Turistte aşşa yukarı okadar bi süre bekleniyor ama belli olmaz belki öne çekerler diye bi umut bekliyoruz

Şu an denemeye karar verdiğimiz o kadar çok yol oluştu ki, ilk hangisini denesek ona karar vermeye çalışıyoruz. Chicago'da teyze kızımın kayınbiraderi bir inşaat firması kurmuş ben de inşaat teknikeriyim. Önümüzdeki hafta Türkiye'ye geleceğini söylediler, bir de onunla oturup konuşacağız bakalım.

Turist vizesine başvurup orada eğitime döndürmek de bir seçenek evet ama biz eğitime dil okulu vs ile çevirmek istemiyoruz. O yüzden sanki önce bir okuldan kabul almak daha mantıklı olur gibi geliyor o durumda da.

Eğitim yoluyla gidince çalışma izni oluyor muydu, belirli bir saate kadar izin veriliyordu diye hatırlıyorum, o durumda geçinmek zor olur sanki

Eşlere o kısıtlı saat izin dahi verilmiyor. Ancak E2 vizesi olmuyor ise oraya harcamayı planladığımız para bizi bir süre idare edecektir orada. Alternatifleri de oradayken arayacağız, ben de kendime sponsor olacak birilerini bulacağım orada artık bir şekilde o süreçte.

• Valla bir moral bozukluğu var yok desem yalan olur yani. Bir kez daha başvururum yine olmazsa zaten olmayacaktır... içten içe çıkarsa şöyle yaparım böyle yaparım diye iç geçirirken ekranda o yazıyı görünce bir ağırlık midede taş yutma hissi oluştu...Seneye kelebek ucurup telafi ederiz inşallah.

• Ben de o kadar işyerinde kendimi geliştirdim. Uluslararası geçerliliği olan denetim sertifikaları falan uzun süren süreçlerden geçtim. Hem burası hem orası için güzel bi çalışmaydı. Bulabilirsem ordan bi iş ve sponsor bulmaya çalışacağım. Amerikalı kız arkadaşım gelecek yakında, azcık ciddi ciddi konuşayım bi onunla da bir iki turist vizesinden sonra bir de evlilik yoluna girerim belki 🙂 Amaaaan kafamda 40 tilki, 40'ının kuyruğu ayrı dans ediyo 😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İmzamı da güncelledim. Çok küfür yiyeceğim çook 😂

aman aman böyle daha iyi olmuş sinir olduyduk artık senin imzana😂

• @madmizah, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben de o kadar işyerinde kendimi geliştirdim. Uluslararası geçerliliği olan denetim sertifikaları falan uzun süren süreçlerden geçtim. Hem burası hem orası için güzel bi çalışmaydı. Bulabilirsem ordan bi iş ve sponsor bulmaya çalışacağım. Amerikalı kız arkadaşım gelecek yakında, azcık ciddi ciddi konuşayım bi onunla da bir iki turist vizesinden sonra bir de evlilik yoluna girerim belki 🙂 Amaaaan kafamda 40 tilki, 40'ının kuyruğu ayrı dans ediyo 😂

Evliliği çok ciddi düşün, bekar olsam güzel çirkin, fakir zengin ayırmazdım 😂

• O değil de annem şimdi kesin mutluluktan uçuyordur çıkmadı diye 😅 Sanki Allah’la anlaşması var kadının, onun duaları benimkini ezdi geçti 😬😂😂

• @dytmelek ben anneme submit yaptırdım inşallah çıkmaz diyerek bastı 😂😂

• ⭐⭐

Uhh ne ara 13 sayfa yaptınız ayy kederden içiyorum düzgün yazıyorum dur umarım neyse geldik bizde

• @MrtGnr "evliliği çok ciddi düşün" diyince devamında önemli bir süreç, iyi karar ver falan diceksin sandım ama sonrasına güldüm bildiğin 😂

• @MysticTiesor, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek ben anneme submit yaptırdım inşallah çıkmaz diyerek bastı 😂😂

Ahahahhahahaha bile bile lades olmuş sizinki 😂

• Yerimizi alalım, hayırlısı olsun. 6. başvuruda görüşmek dileğiyle.

• Geldik yine kürkçü dükkanına hesabı. Yerimizi koltuğumuzu ayarlayalım. 5. Başvuru ile yola devam

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İmzamı da güncelledim. Çok küfür yiyeceğim çook 😂

aman aman böyle daha iyi olmuş sinir olduyduk artık senin imzana😂

😂😂😂

• iyi günler ben geçtiğimiz pazar 18'ime girdim. başvuru yapmak istiyorum eylülde. ama aynı zamanda üniversiteye de gidiyor olacağım Türkiye'de. Bu bir sorun oluşturacak mıdır?

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çıkmadı 🥺🔫

hepimiz eksiksiz burdayız yine🙄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

31

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |