Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Malesef çıkmadı. Benden bu kadar... Amerikan rüyasını kapattım ben. Çıkan arkadaşları tebrik ederim. Çıkmayan arkadaşlar için de herşey gönüllerince olsun canlarımız sağolsun... Allah'a emanet olun...

• @mikael zor falan değil ya gelir sırası biraz sonlara kalmış sadece. Hemen ds260 doldurulması lazım. Umarım gidebilir arkadaşımız hayırlı olsun 🙂

• Olmadı be abi başaramadık, malesef HNBS

• ⭐⭐

Çıkmadı arkadaşlar. Bundan sonrada bu şekil hayal kurup umut bağlamayacağım. Foruma da sonuçlar açıklanırken gelirim herhalde. Seneye görüşmek üzere inşallah.

• ⭐⭐⭐

@cyilmaz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

CASE 2023EU00006XXX

Allahım sana geliyorum..

tebrikler cn de çok iyi yeni hayatınız hayırlı olsun

• ⭐⭐

@gariban ah beee

• İlk başvurumda ve sonuç : has not been selected

• ⭐⭐

4 adet ayrı ayrı HNBS de benden gelsin 🙂

Forum müdavimlerinden kimseye çıkmadı mı yahu?

• Bu sene de çıkmadı. Çıkan arkadaşları tebrik ediyorum. Seneye denemeye devam.

• merhaba herkese,
    bu sene çıktı sonunda 23bin'lerde numaram. mülakat tarihi ne zaman olur?

• Bu yıl da çıkmadı. İmzayı güncelleyeyim. DV2024 de görüşmek üzere.

• Bize de yine 2 tane Has not been selected…

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@phenex, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba,
    İlk başvurumdu ve çıktı. Üyeliğimi yeni açtım. Ne yapmam gerekiyor şuan tam olarak bilmiyorum. Case number 27K civarlarında. Çok mu yüksek, umut var mı?

Hahahahaha ve beklenen oldu 🙂 Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Çok mu yüksek? Şansım düşük mü? Formu hemen doldurmanın bir avantajı var mı? Ben sadece başvurma aşamasına kadar olan kısmı detaylı incelemiştim. Bir de vize mülakatına. Burası yok ben de 😃

• İlk başvuru. Bana ve eşime de çıkmadı. Hayal kırıklığı yaşıyoruz ama çabuk atlatacağım. Çıkan arkadaşlara başarılar diliyorum. Çıkmayan arkadaşlar, moral bozmak yok, DV-2024’te görüşmek üzere…

• Has not been selected 😞 dv2024 başvurumdan kimseye bahsetmeyeceğim içimde yaşayacağım büyük bir hüsran içindeyim şuan

• Çıkanlara hayırlı olsun, umarım her biri gidebilir. Çıkmayanlarla 2024 odasında devam edeceğiz 🙂

• ⭐⭐

@FreeMen, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@cyilmaz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

CASE 2023EU00006XXX

Allahım sana geliyorum..

İşte bu 💪🏻 😅

Sana çıktı mı?

Daha bakamadım, siz kontrol edebildiniz mi?

Ben ettim ya. Çıkmadı bana.

😞 😞 😞 😞

Benim yine alternatifim var ya. Avrupaya taşınıyorum ama bana bile koydu. Tek isteği ülkeden gitmek olup da gidemeyenlerin halini düşünemiyorum. Sohbettede zaten 10 kişiden 9'u çocuklarım için diyordu. Allah sabır versin herkese. Çekiliş deniyor ama katliam gibi resmen.

• Bu fotoğraf canlı yayındaki bir youtube kanalına ait, chat'e confirmation number doğum tarihi isim soyisim yağıyor. Daha çıkıp çıkmadığını siteye girip sorgulatamayan insanlar başvuru yapmış üstelik 3-5 tanesine de çıkmış yazık gerçekten. Daha siteye girip sorgulama yapamayan adam amerikaya nasıl gidecek üzülüyorum şöyle boş başvurulara. Üstüne bir de daha ne yapacağını bile bilmiyor araştırmadan etmeden doldurmuş geçmişler bunlar amerika ya gitmeyi bırak uçak bileti alamaz. https://www.hizliresim.com/5aosb6y @uzaysan @Ping-PONG @crazycells @ayvalik10 @hadi-BE @hayallerabd Bana çıkmamasına değil bunlara çıkmasına yanıyorum gerçekten gidecek olanlara hak edenlere çıksaydı keşke.

• Bizim de ilk basvurumuzdu, 2 tane not selected aldık. Seneye görüşmek üzere 🙂

• İlk başvurumdu nasip olmadı kazanan arkadaşlara hayırlı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |